Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@mick: czytałem w MCN Sport o różnicach w budowie silnika oraz jego ułożeniu w ramie pomiędzy Honda i Ducati, interesujące, że takie, wydawałoby się detale, mają taki wpływ! Honda ponoć poświeciła kilka lat na znalezienie swojego złotego środka. Co do tego, że silnik Ducati nie jest problemem, miałem na myśli moc, Ducati zdaje się osiąga największe prędkości na prostych startowych. Dzięki za wyjaśnienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo to takie pierdzielenie... Każdy powinien mieć taką samą maszynę i ogień :) wtedy dopiero byłyby wyścigi... Walka od pierwszego do ostatniego winkla, a tak to się robi jak w F1 gdzie dobry bolid równa się 90%szans na wygraną. Porąbany sport się z tego zrobił. Za czasów kiedy ja to oglądałem z wypiekami na polikach, czyli końcówka Doohana i Criville, Roberts Jr, potem Rossi-Biaggi-Checa-Capirossi-szalony McCoy latający jak w żużlu-tam każdy wyścig to była walka wszystkich ze wszystkimi - łorever czy to początek czy koniec stawki. I myślę właśnie że to między innymi małe różnice pomiędzy poszczególnymi maszynami dawały taki obraz-im większa idzie kasa na sport motorowy (obojętnie jaki) tym udział człowieka się mocno zmniejsza. Nie dziwię się mojemu ulubionemu Kubicy ze jak tylko mógł to się wyrywał z tego kibla :lapad:

Edytowane przez ernestZL

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiem strony to właśnie takiej rywalizacji (na polu inżynierii) zawdzięczamy postęp techniczny... zresztą jak spojrzeć na wszelkie zawody pucharowe, to wcale rywalizacja nie jest ciekawsza, także może nie ma co płakać. Mnie z kolei denerwuje ciągłe parcie na "bezpieczeństwo i ekologię". Z tras rajdowych zniknęły potwory grupy B, potem samochody klasy WRC, w motocyklach obowiązują coraz surowsze normy głośności... a przecież do cholery co pewien czas trzeba poczuć, że się żyje wdychając paliwo lotnicze i siedząc na maszynie, która jest wściekła do bólu i puszcza marchewy z kominów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo to takie pierdzielenie... Każdy powinien mieć taką samą maszynę i ogień :) wtedy dopiero byłyby wyścigi... Walka od pierwszego do ostatniego winkla, a tak to się robi jak w F1 gdzie dobry bolid równa się 90%szans na wygraną. Porąbany sport się z tego zrobił. Za czasów kiedy ja to oglądałem z wypiekami na polikach, czyli końcówka Doohana i Criville, Roberts Jr, potem Rossi-Biaggi-Checa-Capirossi-szalony McCoy latający jak w żużlu-tam każdy wyścig to była walka wszystkich ze wszystkimi - łorever czy to początek czy koniec stawki. I myślę właśnie że to między innymi małe różnice pomiędzy poszczególnymi maszynami dawały taki obraz-im większa idzie kasa na sport motorowy (obojętnie jaki) tym udział człowieka się mocno zmniejsza. Nie dziwię się mojemu ulubionemu Kubicy ze jak tylko mógł to się wyrywał z tego kibla :lapad:

 

Trudno się z Tobą nie zgodzić, Ernest...

 

Dorno i MotoGP - nie idźcie tą drogą!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spytam - kto z zagorzałych fanów Grand Prix już to oglądał ???

http://release24.pl/wpis/23538/%22Fastest%22+%282011%29+LIMITED.DVDrip.XviD-MOOVEE

 

Pozycja OBOWIĄZKOWA !!! Już 2 razy sobie w HD obejrzałem, coś pięknego. Trochę na wzór "Faster" z 2003 roku, o ile ktoś oglądał.

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to spytam - kto z zagorzałych fanów Grand Prix już to oglądał ???

http://release24.pl/...rip.XviD-MOOVEE

 

Pozycja OBOWIĄZKOWA !!! Już 2 razy sobie w HD obejrzałem, coś pięknego. Trochę na wzór "Faster" z 2003 roku, o ile ktoś oglądał.

 

Nie złapałam nigdzie wersji HD i na moim 10-calowym ekraniku ogląda się średnio, ale film faktycznie baaardzo przyjemny. No i narracja Ewana McGregora .. :)

Wtóruję rinasowi i również polecam.

Edytowane przez Domiiniika
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Najlepsze z FASTER jest jak Rossi na początku mówi - "when you drive the five hundred the first time you think... o fuck" czy coś takiego :)

 

A tak w ogóle - to chyba będzie się działo :) http://www.scigacz.p...Jaki,18605.html

Edytowane przez rinas

...to nie motur, LECZ TWA BANIA
...WYMAGA... tuningowania!

https://www.facebook.com/pawel.rinas.przybylski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapoda ktoś jakiś sprawdzony link tego fastesta

 

Ja miałem problem żeby go znaleźć. Udało mi się sciągnąć tylko w pakiecie z Faster plus czymś jeszcze. W domu postaram się poszukać. W razie czego mam jeszcze na kompie więc wystarczy pendrive.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...