Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Szramer, ja tam lubię Spiesa i lubię zespół BMW. Będzie fajnie :) .

Spies sie uczyl od Mladina a od niego niebylo nikogo lepszego do tej pory w AMA , zobaczymy co Hayes pokaze na dzikiej karcie w indy, czy zrobi rozpierdol jak Spies 4 lata temu ?

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam, że wczorajsza runda była jedną z ciekawszych w tym sezonie. Najbradziej szkoda Spiesa, który i podczas kwalifikacji (tam przynajmniej wrócił do rywalizacji) i podczas wyścigu zaliczył wywrotkę. Może to już atmosfera w Yamasze daje mu się we znaki :wink:

No i Rossi. Ten występ przelał już czarę goryczy. Mam nadzieję, że niebawem padnie jakieś konkretne oświadczenie związane z jego przyszłością, bo chyba nie będzie dotyczyło to Ducati. Może Lorenzo zyska nowego kolegę :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu na rundzie w Stanach nie startuje Moto2 ani Moto3? Kiedyś słyszałem, że to jakieś sprawy regulaminowe w USA, ale nie wiem. Ktoś wyjaśni?

 

Krótki tor, brak boksów i wiele czynników jednocześnie. Nie wyobrażam sobie pomieszczenia na torze 3,6km 34 motocykli Moto2. Teoretycznie jest to wszystko do zrobienia logistycznie, bo przecież w trakcie weekendu MotoGP na Laguna ścigają się amerykańskie mistrzostwa AMA, ale boksów dla nich brakuje, więc każdy team musiałby wszystko przerzucić z Europy, na miejscu wynająć ciężarówkę/namiot itd. Koszty, plus fakt, że w USA nie istnieją wyścigi 125/250 (kiedy MotoGP wróciło na Lagunę w 2005, mieliśmy jeszcze te dwie klasy), a ludzie lubią AMA. Na Indy wszyscy się pomieszczą (i na torze i w boksach), więc problem jest mniejszy. Jeśli chodzi o transport, to i tak wszystko lata samolotami Dorny w "jednej paczce", więc same koszty nie byłyby tak gigantyczne, ale koszty plus logistyka, amerykańskie upodobania itd, i wszystko razem kończy się tylko wizytą MotoGP na Lagunie - szkoda!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to ciekawe. W takim razie dziwi mnie, że w ogóle MotoGP odbywa się na tym torze, skoro tor nie ma na tyle dobrej infrastruktury. Jednak sam tor jest zajebisty, ostatnia runda to prawdziwe widowisko.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mick jak będziesz coś wiedział w sprawie Rossiego to daj zaraz znać bo sam jestem ciekawy i czekam na wiadomość gdzie będzie Rossi jeżdził na następny sezon (coś mi się wydaję że jednak to będzie Ducati). Reszta zawodników jak Dovi, Craczlow też czekają na tę decyzję bo Rossi blokuje im podpisanie umów.

W tym tygodniu ma podjąć decyzję (Rossi) tak sugerował (wręcz nakazał Rossiemu) ten wysoko postawiony oficjel z Ducati. :)

Sikor tor jest niepowtarzalny jedyny w swoim rodzaju korkociąg jest niesamowity oddał bym wszystko żeby tam być, prawie wszystko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mick jak będziesz coś wiedział w sprawie Rossiego to daj zaraz znać bo sam jestem ciekawy i czekam na wiadomość gdzie będzie Rossi jeżdził na następny sezon (coś mi się wydaję że jednak to będzie Ducati). Reszta zawodników jak Dovi, Craczlow też czekają na tę decyzję bo Rossi blokuje im podpisanie umów.

W tym tygodniu ma podjąć decyzję (Rossi) tak sugerował (wręcz nakazał Rossiemu) ten wysoko postawiony oficjel z Ducati. :)

Sikor tor jest niepowtarzalny jedyny w swoim rodzaju korkociąg jest niesamowity oddał bym wszystko żeby tam być, prawie wszystko :)

 

Podłączam się pod prośbę do Micka.

Co do "korkociągu", to ponoć tor w Berlinie ma wszystkie najciekawsze fragmenty innych torów, m.in. właśnie "korkociąg".

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...