Skocz do zawartości

Moto Gp - Sezon 2012


Romek.RR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przyznam się szczerze że nie lubię Stonera za jedno że ma zawsze do kogoś lub o coś jakieś pretensje np. uderzenie pięścią Randego w treningach, nie podanie ręki Rossiemu po fantastycznym wyścigu na Lagunie, zdanie z podtekstem w boxach po wyścigu w Jerez jak Rossi przyszedł go przeprosić, teraz ma pretensje do Dorny (uważam że w dobie dzisiejszego kryzysu należy szukać oszczędności wszędzie, moja firma wielka korporacja równiesz szuka, ja w domu też to jest normalne w dzisiejszych czasach), jak oglądam wolne treningi to nawet jak jest na czele tabeli zawsze gestykuluje pokazuje niezadowolenie że coś mu tam nie pasuje itp. taki wiecznie niezadowolony chłopiec. Co do talentu to bez dyskusji ma ogromny, zaryzykowałbym i stwierdził że nawet większy od R.

Mnie ekscytują teraz dwie rzeczy, czy Ducati w drugiej części sezonu coś poprawi (jak będą mogli walczyć o podjum to wówczas będą jaja- kontrakt już podpisany i dupa) i co pokarze Vale na pierwszych testach z Yamahą.

Fantom dzięki za zdjęcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do talentu to bez dyskusji ma ogromny, zaryzykowałbym i stwierdził że nawet większy od R.

Ojojoj... bez takich proszę :) Rossi jest tym dla wyścigów motocyklowych kim Jordan był dla koszykówki-jest i będzie najlepszy... no ale zawsze znajdzie się ktoś kto będzie oceniał człowieka przez pryzmat jego uśmiechu (na pewno udawanego-jakże mogłoby być inaczej :) ) i koloru kasku.

Od wojny, głodu, TVN-u i Platformy, zachowaj nas Panie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernest widzę że nadajemy na tych samych falach, Jordan, jak byłem chłopcem był moim mega idolem, jak odszedł z NBA to przestałem oglądać koszykówkę, babcia uszyła mi cały strój Chicago (nie było mnie stać na oryginał) zrobiłem sobie łamany kosz na sprzężynach od WSK itp.

Zikko łatwiej będzie mu się jeżdziło na 100% na Yamasze niż na Ducati ale czy uda się wygrać w ogólnej to zobaczymy ja mam taką nadzieję.

W ramach wyjaśnienia jestem fanem Rossiego a nie fanatykiem ale filmik bardzo fajny Fantom aż się uśmiałem z Piórko to chyba inna sprawa :)

Chciałbym spędzić trochę czasu z taką kobietą jaką jest Piórko bo moja od 9-ciu lat mnie napier.... i nie nadaje na tych samych falach, co kwartał z nią się rozwodzę :) a ja i tak oglądam wszystkie wyścigi motogp i wsbk :) i treningi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ernest widzę że nadajemy na tych samych falach, Jordan, jak byłem chłopcem był moim mega idolem, jak odszedł z NBA to przestałem oglądać koszykówkę, babcia uszyła mi cały strój Chicago (nie było mnie stać na oryginał) zrobiłem sobie łamany kosz na sprzężynach od WSK itp.

Zikko łatwiej będzie mu się jeżdziło na 100% na Yamasze niż na Ducati ale czy uda się wygrać w ogólnej to zobaczymy ja mam taką nadzieję.

W ramach wyjaśnienia jestem fanem Rossiego a nie fanatykiem ale filmik bardzo fajny Fantom aż się uśmiałem z Piórko to chyba inna sprawa :)

Chciałbym spędzić trochę czasu z taką kobietą jaką jest Piórko bo moja od 9-ciu lat mnie napier.... i nie nadaje na tych samych falach, co kwartał z nią się rozwodzę :) a ja i tak oglądam wszystkie wyścigi motogp i wsbk :) i treningi.

 

Jezu, ja to wszystko tak dobrze rozumiem! (wcześniej NBA z Jordanem też oglądałam, ale Bruce Lee - to było to! 16 lat treningów....).

MatMax - wpadaj do mnie, ja oglądam wszystko w MotoGP - od FP1 przez WUP po wyścig :biggrin:. Ale pewnie będzie tak tylko do końca sezonu 2014 ;)....

 

P.S. Ale się z tego powodu nie rozwódź ;) .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.s Fantom naprawdę Twój syn ma na imię Jordan?

W takim razie

 

Serio, serio, tylko po polsku się wymawia. Atrakcyjne rzeczy masz. Taki pełnowymiarowy Michael albo plakat zrobiłby wrażenie na młodym - jego młodszy brat wykazuje nawet pewne podobieństwa z MJ ;) - KLIK Dzięki, odezwę się :)

 

A tutaj coś na temat motogp, żeby nie było offtopu :)

 

http://www.myspace.com/video/cds-now/michael-jordan-rides-a-gp-bike/934547

Edytowane przez fantom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...