Skocz do zawartości

Sobota Lidl i akcesoria moto


Rekomendowane odpowiedzi

Ja jestem ciekawy tych pompek elektrycznych. Pewnie badziewiaste ale w lidlu dobre jest to że jak się zepsuje nawet po dwóch latach to można odnieść i zwracają kasę bez problemu pod warunkiem że ma się paragon. Gwarancja chyba jest 3letnia z tego co pamiętam.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

ja bym się bał w Lidlu czy innym super-hiper-markecie kupić coś takiego jak kask od czego może zależeć moje bezpieczeństwo. Widziałem tam takie super okazje. Te kaski całe trzeszczały jak je się pouginało.

Lewa w górę!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym się bał w Lidlu czy innym super-hiper-markecie kupić coś takiego jak kask od czego może zależeć moje bezpieczeństwo. Widziałem tam takie super okazje. Te kaski całe trzeszczały jak je się pouginało.

Swietnie. Wez byle jaki kask z otwierana szczeka i z blenda, do jaki 5 stowek i sobie go powyginaj, a pozniej podziel sie spostrzezeniami.

O tym kasku jest tutaj: http://fanlidla.pl/opinie/kask.z.lidla , ktos zadal sobie trudu aby sprawdzic gdzie poszczegolne materialy i dla kogo byly produkowane. I jeszcze tutaj: http://www.motocykl-online.pl/newsy/Tydzien-motocyklowy-w-Lidlu,2692,1

Ja toto osobiscie ogladalem i wrazenie mam takie: taki sam jak kazdy inny chinol, typu Box, Naxa, Nexo... itp, itd... Kazdy jeden z nich spelnia badziewna norme ECE22.05.

 

 

P.s. Przepraszam za brak polskich znakow, ale cos mi swiruje system i przegladarka... nie moga sie zgrac co do kodowania.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przechodzi w stan podtrzymania/konserwacji. Widziałem kilka modeli takich ładowarek różniących się szczegółami. Z grubsza działają tak:

 

1. rozkmina i impulsowe ratowanie padliny (jeśli aku ma poniżej 10-11V)

2. ładowanie właściwe

3. konserwacja (po naładowaniu)

 

jak znajdę instrukcję od mojej to wrzucę

 

 

 

 

trochę za duży plik więc podaje link zewnętrzny: http://chomikuj.pl/motoreq/*c5*82adowarka+t4x

Edytowane przez J.Pastor

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, ładuje wtedy ale bardzo małym natężeniem. Jak chcesz sprawdzić czy prawidłowo działa to podłącz voltomierz -> przy napięciu około 14v (dokładne masz napisane w instrukcji) powinien się właśnie przełączać na stan podtrzymania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Może nie z Lidla a z Biedronki może kogoś zainteresuje fajna rzecz przydatna do podróży - składany nóż + scyzoryk wielofunkcyjny za 19.99 zł, mało miejsca zajmuje i wygląda na solidne wykonie, podobna oferta ostatnio zniknęła w ciągu 2 dni(oprócz tego do wyboru są: klucz francuski multinarzędzie lub kombinerki multinarzędzie) :

 

2_Promocje_20140203_93_27.jpg

Notoryczny kłamca :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...