Skocz do zawartości

Czy na tym forum sa jeszcze jakieś Hanysy?


dejwid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, wiem Miłoszu ale jeżeli już tu jesteśmy to chchiałem wiedzieć czy są ludziska..

Forum Śląskich Motocyklistów. Ale jakoś mi tu lepiej.. Nie wiem dlaczego.. Ty rowniez, chyba jestes tam zarejestrowany hmm?

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hanys czy Hanysek to tylko imię czyli gorole po prostu nazywają ich Jasiami.

Ale słyszałem ostatnio jak Hanys z Gorolem szli na spacer w mroźne popołudnie przez centrum Katowic i wszyscy od razu rozpoznawali Gorola.

Wiecie dlaczego ?

Bo nie miał płaszcza wpuszczonego do spodni :biggrin:

a tak poważnie to jeden mi już napisał na śląskim forum, że Sosnowiec to najbardziej na południe umiejscowiona dzielnica Warszawy.

A teraz największy kawał zagłębiowski - Forum Śląskich Motocyklistów założone i moderowane przez Zagłębiaków :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

Aby nie obrażać Ślązaków nie napiszę oficjalnie na tym forum jak naprawdę mówi się w Sosnowcu o Ślązakach,

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz, jestem ciekaw..

Są paradoksy niekiedy.. Dla mnie bardziej jest to stereotyp.. tzw. "Święta wojna " Co jak co, ale człowiek, który mnie uczył i nadal będzie jazdy na motocyklu jest ze Sosnowca, a jest naprade świetnym człowiekiem, motocyklistą i nauczycielem.. I co z tego powodu miałem zrezygnować z kursu jak tylko sie dowiedziałem ze jest ze Sosnowca? Proszę was..

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisz, jestem ciekaw..

Są paradoksy niekiedy.. Dla mnie bardziej jest to stereotyp.. tzw. "Święta wojna " Co jak co, ale człowiek, który mnie uczył i nadal będzie jazdy na motocyklu jest ze Sosnowca, a jest naprade świetnym człowiekiem, motocyklistą i nauczycielem.. I co z tego powodu miałem zrezygnować z kursu jak tylko sie dowiedziałem ze jest ze Sosnowca? Proszę was..

 

Mimo tego wstawiasz jakiegoś taniego demota.

www.moto-opinie.info - Opinie o produktach motocyklowych w jednym miejscu

Sklep motocyklowy Moto Opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie stereotyp tylko historia narodu podzielonego prze zaborców, którzy w różny sposób traktowali swoich poddanych.

Za mało miejsca na tym forum aby o tym pisać. Ale nie widzę problemu aby się spotkać i podyskutować na ten temat.

A i z porozumiewaniem się nie będzie problemu ponieważ całą podstawówkę zaliczyłem w Batorym.

 

Ps. drzewo nie obrażaj się za takie szczegóły jak ten demot wyluzuj i zapraszam na chwile historii

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ostatnio ostry kawał:

 

- Dlaczego Policja w miarę szybko wykluczyła porwanie Madzi?

 

- Bo kto by chciał dziecko z Sosnowca

 

:)

 

Dejwid, owszem jestem tam zarejestrowany jako moderator. Na starym ślaskim, na nowe nie wchodzę. I tamto jest założone przez goroli.

SUPPORT 18

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ale słyszałem ostatnio jak Hanys z Gorolem szli na spacer w mroźne popołudnie przez centrum Katowic i wszyscy od razu rozpoznawali Gorola.

Wiecie dlaczego ?

Bo nie miał płaszcza wpuszczonego do spodni :biggrin:

 

 

Czyli Hanys miał go w spodniach? To ja już wolę modę krawaciarzy. :biggrin:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawał słyszałem, jest ostry nie ma co..

Nowe forum to jakaś porażka..

 

 

 

Ale słyszałem ostatnio jak Hanys z Gorolem szli na spacer w mroźne popołudnie przez centrum Katowic i wszyscy od razu rozpoznawali Gorola.

Wiecie dlaczego ?

Bo nie miał płaszcza wpuszczonego do spodni :biggrin:

Lepiej do ancuga nosic biołe zoki..

 

http://www.youtube.com/watch?v=OS4fnFhqae4

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...