Skocz do zawartości

Czy na tym forum sa jeszcze jakieś Hanysy?


dejwid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ten grzeczny bywam wszędzie .Wiecie co z moich opowieści o śląsku budzi sporą ciekawość.W Chorzowie Batorym było kiedyś takie kino" non stop" chyba i cały dzień leciał jeden film i kupowało się jeden bilet.Zaj... sprawa jak padał deszcz i nie chciało się do szkoły.Na warsztaty mogłem chodzić raz że flaps był dobry a dwa klocka czy dwa sie zabrało i na papierosy było i to klubowe z krakowa a nie to siano z radomia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, że to nie będzie kolejny temat o kompleksach mieszkańców pewnej aglomeracji przez której środek przepływa rzeczka? Bo jeżeli tak to się wypisuje ;)

 

Póki co witam wszystkich którzy czuja się hanysami lub gorolami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tutaj pisze o kompleksach?

Zamiast zasypać tą brudną rzeczkę to ktoś ustawił znaki do Trójkąta Trzech Cesarzy :biggrin: .

ale motocyklistom śląskim nie przeszkadza, że gorole naprawiają im motocykle :biggrin:

a poza tym jeszcze nie słyszałem o propozycji spotkania "wielu narodów" na neutralnej ziemi :biggrin:

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto tutaj pisze o kompleksach?

Zamiast zasypać tą brudną rzeczkę to ktoś ustawił znaki do Trójkąta Trzech Cesarzy :biggrin: .

ale motocyklistom śląskim nie przeszkadza, że gorole naprawiają im motocykle :biggrin:

a poza tym jeszcze nie słyszałem o propozycji spotkania "wielu narodów" na neutralnej ziemi :biggrin:

I nie będzie raczej takiej propozycji...Są wśród Ślązaków ludzie nastawieni bardzo(nazwę to kolokwialnie....) autonomicznie.I Broń Boże mieć coś wspólnego z Zagłębiem.Piotr,piszesz o historii tego regionu;to pewno jako Zagłębiak wiesz,że zagłębie "przyjechało"...Co do naprawy moto-to na Śląsku jest też parę warsztatów/mechaników i dobrze sobie radzą.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Murcki?

 

A co wy się w ogóle spinacie.. Nie chodziło mi tu o podziały, historie i stereotypy.

Po prostu chciałem, zrzeszyć ludzi z tego forum do wspólnych rozmów, spotkań.

 

A jeżeli, ktoś ma jakaś barierę aby rozmawiać z człowiekiem, który jest ze Sosnowca bądz Katowic czy Bytomia no to niech wybacz.. ale miejsca tu dla niego nie ma..

Mamy to szczęście, że pod nosem "mamy?!" mechanika.. Ja lubie gotować mogę jakiś przepis podrzucic sprawdzony, drugi może zalatwić to i to a 3 tamto..

 

Peace..

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wspólne spotkanie, dobry pomysł. Faktycznie, niech każdy od siebie coś da. Lubisz gotować, więc upichcisz jakąś potrawę na spotkanie, Pan Piotr jest mechanikiem, więc na spotkaniu zrobi przegląd mojej maszyny, a mój wkład do spotkania będzie taki, że swoją obecnością zwiększę frekwencję ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...