Skocz do zawartości

Czy na tym forum sa jeszcze jakieś Hanysy?


dejwid
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To wygląda na to Blood, że z dejwidem uderzymy razem na Żywiec, najpierw do ciebie, a potem zobaczyć te Lachowice Sucha... choć nie wiem co to jest, i po co to jest, i czy to ładne jest. Ale każda okazja na wycieczkę z kimś do kogoś, jest dobra :crossy:

Edytowane przez lr1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dobrego może spotkać turystę w Sosnowcu?Autobus do Katowic.... :biggrin: :biggrin: :biggrin: Myślę,że parę kawałów nie zaszkodzi -byle by wojna nie wybuchła :rolleyes:

A co najgorszego może spotkać Hanysa w Sosnowcu?

Kibole Zagłębia :biggrin:

Jasne że nie szkodzi kilka kawałów albo wiców :biggrin:

Ależ mnie wkurzają te podziały... Wiem, że podłoże historyczne, ale na Boga, kiedy to było ? I czy trzeba to tak pielęgnować ? Właśnie sobie uświadomiłam, że z tym podejściem na żadną patriotkę lokalną się nie nadaję... :banghead:

odpowiem Ci, że historii należy się uczyć bez względu jaka była. My z tym nie mamy problemów ponieważ w czasie powstań śląskich wielu zagłębiaków pomagało czynnie. Trzy powstania posłały do piachu tysiące prusaków ale nigdy nie było jakiejkolwiek potyczki zbrojnej pomiędzy naszymi nacjami wyłączając kilka bójek na pięści na Stawikach :biggrin: za to byłem kilka racji świadkiem walki na grube kije pomiędzy kibolami Ruchu i GKSu :biggrin: .

A może motocykliści z Mysłowic zorganizują wiosenne spotkanie koło Drei Keiser Ecke?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wygląda na to Blood, że z dejwidem uderzymy razem na Żywiec, najpierw do ciebie, a potem zobaczyć te Lachowice Sucha... choć nie wiem co to jest, i po co to jest, i czy to ładne jest. Ale każda okazja na wycieczkę z kimś do kogoś, jest dobra :crossy:

 

Lachowice oraz Sucha Beskidzka- miejscowości opodal Żywca.

W Lachowicach druga połówka ma domek, czasami tam jeździmy i dlatego pytam bo plus/minus również znam te rejony.

Jeżeli wycieczka to jedynie na razie puszką ale możemy się wybrać :)

 

za to byłem kilka racji świadkiem walki na grube kije pomiędzy kibolami Ruchu i GKSu :biggrin: .

Ja mieszkam na osiedlu niby "podzielonym" ale każdy wie, że w Katowichach niGdy rUCHU nie było i nie będzie.

 

A teraz na serio. Dla mnie jest to fanatyzm, dlaczego mam dostać w ryj za to, że jestem za danym klubem albo co lepsza nie kibicujesz ani temu ani temu?!

Idziesz spokojnie osiedlem z 2kumplami a na przeciwko widzisz biegnacych do Ciebie 20-30 typa, który każdy z nich chce Cie chodz kopnąć.. i tłokom, każego potencjalnego kibica wrogiej drużyny..

 

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na oko, jakieś 10 km. :biggrin:

Nie mieszkam w samym Żywcu.

A Ty co Dejwid, na wypady motocyklowe koleją jeździsz? :blink:

Dyplomata - ktoś, kto potrafi powiedzieć ci "spier...aj", w taki sposób, że czujesz narastające podniecenie przed zbliżającą się podróżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie wkurzają te podziały... Wiem, że podłoże historyczne, ale na Boga, kiedy to było ? I czy trzeba to tak pielęgnować ? Właśnie sobie uświadomiłam, że z tym podejściem na żadną patriotkę lokalną się nie nadaję... :banghead:

Nie,no błagam Cię...jak Cię znam,to Ty się na żadną patriotkę nie nadajesz... A naród bez swojej Historii po prostu przestaje istnieć....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na oko, jakieś 10 km. :biggrin:

Nie mieszkam w samym Żywcu.

A Ty co Dejwid, na wypady motocyklowe koleją jeździsz? :blink:

 

Oznajmiłem, ze na razie nie mam motocykla, jedynie puszka ewentualnie badz kolej.. Rozumiem, jezeli nie mam motocykla odpadam :( trudno...

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznajmiłem, ze na razie nie mam motocykla, jedynie puszka ewentualnie badz kolej.. Rozumiem, jezeli nie mam motocykla odpadam :( trudno...

Nikt Cię tu kolego nie skreśla. Na tym forum ludzie dzielą się na tych co mają motocykle, oraz na tych co będą je mieć. Każdy kiedyś nie miał motocykla. Ja mam wolną kanapę pasażera, do Żywca się jakoś dokulamy, pod warunkiem że nie ważysz 200kg :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ważę około 100kg bardziej w doł... 195 cm. No ok.. Tylko jest jeszcze jeden problem, nie mam umundurowania i kasku, ale mysle, ze kask kupie do tej pory, aż bedzie mozna już jezdzić.

 

A i jeszcze ludzi, ktorzy maja prawko i jego nie maja ;D

Egzamin praktyczny dopiero w tym roku... Nie zalapalem sie na tamten rok..

 

Masz taka maszyne, że nie wiem czy sie nie zesram ze strachu..

Edytowane przez dejwid

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale planuje kupic już na ten sezon jak tylko zdam prawko.. mam nadzieje, ze bedzie mi dane zdac.

Mysle nad Honda CBR600, badz Fazerką.

 

Ja sie nie focham.. Już dogadane +- bede robil za plecaka ;D Chyba, ze moja druga połowka bedzie chciala rowniez jechac, poniewaz zarazilem ja motocyklami ;)

 

Czy z góry oznajmić ze męski bigiel?

Edytowane przez dejwid

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,no błagam Cię...jak Cię znam,to Ty się na żadną patriotkę nie nadajesz...

No przecież mówię, że się nie nadaję, ale za to mam inne zalety :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...