Skocz do zawartości

zakupione opony - dobry wybór?


Rekomendowane odpowiedzi

Allle , w sumie to nie polecam laczków jakie mam w swoim moto - nie kleją , jak tylko znajdę się kołoniego to powiem co to za model , na pewno Metzeler .

A dziś mam wyebane , kupiłem tanią wódkę i drogą colę i mysle o nowych doznaniach:

 

Jaki Metzeler nie kleji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie: 180/55R17 Metzeler Roadtec Z6

I takie (choć z przodu nic złego zasadniczo sie nie działo): 120/70R17 Metzeler Roadtec Z6

 

Na zimno są drewniane , stary kapec (nie pamiętam jaki bo już zutylizowany) z 2007r lepiej się trzymał niż nówki Z6 z 18 tygodnia 2011 . Nawet po kilkudziesięciu kilosach cos jest nie halo przy ciasniejszych łuczkach . Nie tak to sobie wyobrażałem. Może jescze nie rozjeżdżone dobrze (z 1000-1500km) . Qrwa , juz nie wiem , latało się wcześniej na różnych sprzętach z róznymi oponami i jakoś tak z tyłu mniej nerwowo było :banghead:

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad czym sie tu spuszczać? Jak już założyłeś to jeździj, jeśli faktycznie używasz tego motocykla do toczenia się. Tylko weź poprawkę, że będzie się troche inaczej zachowywał w winklach. Przenoszę do "Co kupić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, stary bardzo stary. :bigrazz:

Ja jeździłem na XX na Z6, i było całkiem fajnie, udało się nawet wydechy zeszlifować.

 

 

O takie i u tego gościa kupiłem http://archiwumalleg...1728068378.html

 

Przyszły i wyglądały jak nówki , frędzle , nadlewki i naklejki , co tu dużo więcej gadać. DOT1411 z przodu , 1811 z tyłu . Czy jest opcja ze dostałem jakąs wiekową hujnie z "przebitym" DOT ? Wiadomo cos o firmie i tym sprzedawcy?

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe , nie to cena za sztuke , na przód, tył 399 złociszy. Cena wydawała się dobrą , ludzie brali , ja nie mogłem się połapac w tych wszytskich opiniach , no to na zasadzie "a za czym ta kolejka stoi to ja też stane" - kupiłem.

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie: 180/55R17 Metzeler Roadtec Z6

I takie (choć z przodu nic złego zasadniczo sie nie działo): 120/70R17 Metzeler Roadtec Z6

 

Na zimno są drewniane , stary kapec (nie pamiętam jaki bo już zutylizowany) z 2007r lepiej się trzymał niż nówki Z6 z 18 tygodnia 2011 . Nawet po kilkudziesięciu kilosach cos jest nie halo przy ciasniejszych łuczkach . Nie tak to sobie wyobrażałem. Może jescze nie rozjeżdżone dobrze (z 1000-1500km) . Qrwa , juz nie wiem , latało się wcześniej na różnych sprzętach z róznymi oponami i jakoś tak z tyłu mniej nerwowo było :banghead:

 

A nie mówiłem? :mellow:

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Echh..

A jaka jest różnica między Z6 a Z6 Interact ?

Jestem daleko od paździerza i nie moge stwierdzić czy mam Interact czy tylko Z6 ...

A jeżeli któraś z nich nie ma prawa mieć DOT1411 to która?

 

U tego samego gościa kupiłem tez tył http://archiwumalleg...1728068379.html

Sprzedający oponki123

Edytowane przez janosikkk

Kochany pamiętniczku , właśnie spadł śnieg . I dlatego postanowiłem sobie kupić nowy motocykl :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielicie, przy takiej jeździe jaką preferuję Paweł na 180 motocykl będzie poręczniejszy i tyle. Do granicy przyczepności i tak nie dojdzie więc taki rozmiar wyjdzie tylko na plus. 10mm to dopuszczalna granica zmiany rozmiaru w tylnej oponie. Nawet na torze ludzie kombinują zamieniając rozmiary w takich granicach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostawić opony takie jakie są zakupione i nie ma co "psuć śliny", tym bardziej bez potrzeby generować koszty. Swoją drogą K1 nadaje się do turystyki, całkiem przyjemnie połyka kilometry

 

Ale nie przy prędkościach 90-120 ;)

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...