Skocz do zawartości

W Sosnowcu zaginęła 6cio miesięczna Magda


korekson13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Temat się trochę rozjechał. Moim zdaniem powinniśmy skończyć dyskusje o Rutkowskim,a czekać na wieści z sekcji zwłok dziewczynki. Rano słyszałem w radiu,że dziecko nie miało żadnych widocznych urazów głowy. Wersja matki zaczyna kuleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rany nie mogę słuchać Sokołowskiego, idealny człowiek na zomowca- co mu powiedzą to zrobi... Zero krytycyzmu, tylko MY (firma) najlepsi, superowi itp..

A co do Rutkowskiego- co by nie było to on pierwszy złamał tę kobiete. Przyznała się do winy i koniec. To, że te nagranie sąd by odrzucił to pewnie i prawda- ale jak taśma poszła do internetu, do tv, to policja miała już łatwą drogę do przebycia (przycisnać do końca morderczynię i tyle). Tak wg mnie ta laska jest morderczynią- o ile może stać się tragedia, że dziecko ulegnie wypadkowi (np w domu, na podwórku) to nie załatwia się sprawy w taki sposób jak to ona zrobiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stało się-nie ma co dywagować, bo od stawiania zarzutów jest prokurator, a od osądzenia sąd. Qrcze....nawet tutaj musicie?!

Sądzę, że ten temat należy już zamknąć, bo zaczyna się z tego robić niewiadomo co....a temat został umieszczony w dziale dotyczącym POMOCY!

<seryjna kolekcjonerka>

 

Moja małpa wie jak naprawdę ze mną jest

Patrzy w oczy tak, jakby znała mnie od lat

Kiedy jest mi źle, opowiada różne dziwne historie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaprawdę mizerna jest wiedza wasza w zakresie technik operacyjnych policji, stąd wasze wysoko krzywdzące i błędne opinie dotyczące naszych funkcjonariuszy oraz ich metodologii działań.

 

Co do samego Krzysia to jak dla mnie jest sępem i hieną co udowodnił publikując nagranie. No i podczas rozmowy jak się matka zająknęła to Rutek jej podsunął co ma powiedzieć a ona podchwyciła i powtórzyła po nim - wg mnie duży błąd i nie będę zdziwiony jak to też nie będzie prawdą.

 

Jakiś czas temu był nawet program dokumentalny o sprawach jakie prowadził i nasuwa mi się jedno określenie - CHAOS.

 

A co do samego zdarzenia to jak już wspominałem historia o tym że matka dostaje w głowę i traci przytomność była dosyć mało prawdopodobna, bo życie to nie film że posmyrasz kogoś w czaszkę a ten już nieprzytomny leży na ziemi. Obawiam się że wyniki sekcji przeniosą tą sprawę na kolejny wymiar i jeszcze nie jedno nas zaskoczy w tej sprawie.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.se.pl/wydarzenia/kraj/160-tysiecy-za-pomoc-w-odnalezieniu-madzi-taka-byla-wysokosc-nagrody-rutkowski-chce-wystapic-o-nagro_225955.html

 

 

AHAHAHHAHAA!!! HIT!

 

 

– Ustaliłem osobę, która popełniła przestępstwo. Wystąpię o nagrodę, bo należy mi się – mówi Krzysztof Rutkowski dla faktu.pl

 

Pieniądze, które zostały darowane przez darczyńców mogą być przez nich wypłacone wówczas gdy oni uznają, że nalezy się nagroda. Krzysztof Rutkowski chce zwrócić się do prywatnych darczyńców o wypłatę pieniędzy.

– Pieniądze przeznaczę na jeden z sierocińców na Śląsku – deklaruje, odliczając swoje 20 tys. zł, bo sam jak twierdzi, poniósł koszty prowadzonej akcji - mówił dla faktu Rutkowski.

 

 

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z której strony by nie patrzeć, nagroda mu się należny, bo jest ona dla osoby, która odnajdzie dziecko, a że okazał nim sie Rutek no cóż. Z drugiej strony powinien przekazać je na cele dobroczynne, ale gdy dostanie ta kasę bądź nie to już od niego zależny co z nimi zrobi..

 

@Edit

Rutkowski i tak dużo dostał przez tą sprawę, znów o nim głośno, wykrywalność takiej kontrowersyjnej sprawy daje mu co najmniej +10 do wizerunku wspaniałego detektywa.. Już sam nie wiem, co o tej sprawie myśleć..

Edytowane przez dejwid

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z której strony by nie patrzeć, nagroda mu się należny, bo jest ona dla osoby, która odnajdzie dziecko, a że okazał nim sie Rutek no cóż.

 

Musiało mnie to ominąć bo nie zarejestrowałem takiego wydarzenia o którym piszesz ;) Ale chyba nagroda miała być dla osoby która PRZYCZYNI się do odnalezienia (żywego) dziecka.

Heartstone. Link do założenia konta z nagrodą za aktywację :)

 

https://battle.net/recruit/SGD6NTGVLV?blzcmp=raf-hs&s=HS&m=pc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą nagrodą proponuję Panowie się wstrzymać,

sprawa jest niejasna, żeby nie powiedzieć dziwna,

bo może być tak, że matka wszystko wzięła na siebie,

 

oglądam teraz Lisa na żywo i słucham co pie**olą politycy

a najbardziej mnie wku**ia ta pani Maria,

co wygląda jak alkoholiczka z 30 letnim stażem

kto ją tam zaprosił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiało mnie to ominąć bo nie zarejestrowałem takiego wydarzenia o którym piszesz ;) Ale chyba nagroda miała być dla osoby która PRZYCZYNI się do odnalezienia (żywego) dziecka.

Gdzie zostało napisane, ze zywego? Chyba, ze wnioskujesz to faktu sprawy jak jeszcze nie bylo wiadomo, że to matka zrobila.. to sie zgodze..

Czekam az sprawa wyjasni sie chodz troche do konca, bo nie wierze w to, że wszystko zostanie wytlumaczone..

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...