Skocz do zawartości

W Sosnowcu zaginęła 6cio miesięczna Magda


korekson13
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chcę żeby to zabrzmiało jak lekceważenie zdoldności pana Jackowskiego ale, to co on mówi może wywnioskować każdy średnio inteligentny czytacz portali internetowych. To że przewidział to wcześniej też o niczym nie świadczy bo od początku taka ewentualność była brana pod uwagę. Facet sobie strzelił teorie,którą ułożyć mógł każdy. To że mu się udało to raczej fuks,a juz najbardziej rozśmieszył mnie tekst,że zwłoki dziewczynki są przy terenach przemysłowych. Przecież śląsk i zagłębie to jeden wielki teren przemysłowy. To tak jakby powiedzieć,że na podkarpackiej wsi coś znajduję się koło gruntów rolnych. Pan Jackowski to dobry obserwator,który wyciąga odpowiednie wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie tych ludzi nie można nazwać rodzicami. Po prostu.

 

Ludźmi też nie bardzo

 

Nie chcę żeby to zabrzmiało jak lekceważenie zdoldności pana Jackowskiego ale, to co on mówi może wywnioskować każdy średnio inteligentny czytacz portali internetowych. To że przewidział to wcześniej też o niczym nie świadczy bo od początku taka ewentualność była brana pod uwagę. Facet sobie strzelił teorie,którą ułożyć mógł każdy. To że mu się udało to raczej fuks,a juz najbardziej rozśmieszył mnie tekst,że zwłoki dziewczynki są przy terenach przemysłowych. Przecież śląsk i zagłębie to jeden wielki teren przemysłowy. To tak jakby powiedzieć,że na podkarpackiej wsi coś znajduję się koło gruntów rolnych. Pan Jackowski to dobry obserwator,który wyciąga odpowiednie wnioski.

 

to samo myślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.tokfm.pl/...y_rozglosu.html Ciekawy artykuł polecam (nie żebym bronił matkę,ale wydaje mi się,że ten kto to pisał wie o czym piszę)

 

Nie ma najmniejszej potrzeby bronić ... w końcu i tak nic nie wiadomo na temat zniknięcia dziecka ... wiadomo tylko że zniknęła ... a kto co i jak... to się ze śledztwa policji pewnie dopiero okaże.

Natomiast co do tego pajaca Rutkowskiego, dedektywa bez licencji, czaka norisa ze zbąszynka, to nawet za mało napisali. A jest o czym pisać ...

Klub Anonimowych Piratów Drogowych

 

Młotek zawsze można nazwać impulsatorem kinetycznym o napędzie mięśniowym, ale po co ... ?

 

stopkai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i na 99% niestety dziecko nie zostało "sprzedane" za granice... http://wiadomosci.wp...ml?ticaid=1ddb9

 

Kolejny raz mamy przykład, że świat i ludzie nie są tacy źli, że w ciężkiej sytuacji można liczyć na pomoc z każdej strony, że nie jesteśmy sami. Szkoda tylko, że tyle zachodu, dobrych zamiarów i pieniędzy, które mogły pomóc komuś innemu, poszły do adresata, który nie zasłużył nawet na cząstkę otrzymanej pomocy. Ja jednak wciąż mam malutką nadzieję, że cała sprawa przebiegła troszkę inaczej niż mówi matka i nasz bohaterski Krzysiu w ciemnych okularach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Miłosz

 

Nie jestem mocny w gebie, jedynie opieram sie na informacjach opartych ze srodków masowego przekazu. "bo po tępiać i jechać po kimś to każdy potrafi."

kogo potępiam, wyraziłem zdanie, że moim jest, iż udział w tym musiala brac jedna z osob trzecich.. Moze to ojciec(chodzy wykazalo ze nie nie ma bladego pojecia o zaistniałym fakcie) moze to sasiad nie wiem, ale to jest jedynie moje zdanie.. Nie musisz sie ze mna zgadac..

Nie osadzam powierzchownie.. A po drugie co ja "mowie" takiego? Matka sie przyznała do czynnu, ojca osadzam pod wzgledem, ze rostali sie i widzial niemowlę w czasie rozstania to on musial byc jedynie slepy aby nie widziec ze w wozku nic nie ma albo jakas lalka..Teraz juz wiadomo, ze maka wskazała prawdziwe miejsce 'schowania' ciala corki.

 

Co do Krzysia...

Po aferach z burdelami etc taki rozglos przyda mu sie, zostanie zapamietany znow na jakis dluzysz czas..A jezeli zostanie/ą postawione wyroki w tej sprawie tym bardziej sie przyczyni ze beda wspominac/mowic ze udzial bral Krzysztof Rutkowski.. jedna z form raeklama moim zdanie,..

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość robert73

Znalazlem w necie a tv polskiej nie mam

Oj zle sie to skonczylo, choc po cichu liczylem na bardziej szczesliwe zakonczenie, poprostu myslalem ze moze jednak nie smierc a sprzedaz.

Ale dzis to raczej nie bedzie wiadomo jak do tego doszlo, mysle ze dopiero za jakis czas.

Edytowane przez robert73
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, do końca liczyłam, że to było kolejne kłamstwo ze strony tej "matki", i tak na prawdę sprzedała malutką... Bez względu jaką k*wą by się okazała dziewczynka by żyła...

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadam sie z panią u góry.. Byłem przekonany, że je sprzedała.. Teraz niech tylko wyjdzie prawda, czy spadło jej malenstwo i w szoku tak postapiła ( watpie, bo kto jej-"matce"- je*nal w głowe - zaplanowane od poczatku) chodz szczerze wolałbym uslyszec ze to wlasnie zrobila w szoku niz ze dziecko było rzucone o podłoge..

'Opinia jest jak dziura w dupie, każdy ma swoją'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja chce powiedziec tylko jedno. rutkowski po raz kolejny skompromitowal policje, i zadne wyjasnienia sokolowskiego czy innych przedstawicieli nic tu nie sa w stanie zmienic. policja w tym kraju (w mojej ocenie) dziala nieudolnie, co widze analizujac tez inne sprawy... z tego tez wzgledu uwazam ze tej formacji trzeba pomagac bo jest niedoinwestowana co przeklada sie na poziom ich dzialan. rutkowski niewatpliwie pomogl w rozwiazaniu tej sprawy. gdyby nie on, z pewnoscia ta sprawa nie zakonczyla by sie tak szybko...

General description: aktualnie brak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...