Skocz do zawartości

znowu prawko


Rekomendowane odpowiedzi

Tomek,skołuję styropian.Będę jechał przed Wami,i sypał wiórkami....

Damy radę!

 

P.S

Piórko,nie chciała byś widzieć egzaminatora na motocyklu.Raz widziałem :icon_biggrin:

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę, powiedzcie że to jakiś projekt ustawy na 1 kwietnia, bo już naprawdę mam wrażenie że rządzą nami debile, a mądrzejsi zostają biznesmenami ;)

 

90% kursantów po zdaniu prawka ma problem w odnalezieniu się w ruchu ulicznym, bo brak im doświadczenia i odruchów w obsłudze maszyny, a tu takie cos? Doświadczony kierowca nawet nie myśli nad międzygazem, po prostu automatycznie to robi, ale do tego trzeba jeździć, wczuć się w maszynę. Jak na 2 tygodnie zostawiam moto i auto podczas urlopu, to później wsiadam i przez 20 minut też się niepewnie czuję, co dopiero biedny kursant ma powiedzieć, jak mu międzygaz w ruchu ulicznym każą ćwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że organem ustawodawczym jest sejm i senat. Zarówno posłowie i senatorowie są wybierani w wyborach powszechnych, więc są oni przedstawicielami ludu pracujacego i bezrobotnego miast i wsi. Czyli są obrazem swoich wyborców !!!Głupi ludzie wybiorą głupiego parlamentarzystę, bo madrego nie sa w stanie zrozumieć. Efektem zdurnienia narodu jest durny parlament, co daje nam idiotyczne ustway - niby logiczne, a i tak wielu nie może pojąć tego w jakim cudownym kraju żyje. Przy tylu idiotyzmach nie mamy poziomu Grecji, mamy swój byle jakiś tam grajdołek, a mino to sami siebie obijamy, bo winni zawsze są mityczni ONI. To tak trochę może za ogólnie, ale tylko w pewnym sensie. Każdy się tu powywnętrza, pójdzie spać z wrażeniem spałnionego obowiązku krytykanta, a rano grzecznie do pracy budowac dalej ten paranoizm. Wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie, bo w googlach ich nie znajdzie :(

Edytowane przez jagroski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że organem ustawodawczym jest sejm i senat. Zarówno posłowie i senatorowie są wybierani w wyborach powszechnych, więc są oni przedstawicielami ludu pracujacego i bezrobotnego miast i wsi. Czyli są obrazem swoich wyborców !!!Głupi ludzie wybiorą głupiego parlamentarzystę, bo madrego nie sa w stanie zrozumieć. Efektem zdurnienia narodu jest durny parlament, co daje nam idiotyczne ustway - niby logiczne, a i tak wielu nie może pojąć tego w jakim cudownym kraju żyje. Przy tylu idiotyzmach nie mamy poziomu Grecji, mamy swój byle jakiś tam grajdołek, a mino to sami siebie obijamy, bo winni zawsze są mityczni ONI. To tak trochę może za ogólnie, ale tylko w pewnym sensie. Każdy się tu powywnętrza, pójdzie spać z wrażeniem spałnionego obowiązku krytykanta, a rano grzecznie do pracy budowac dalej ten paranoizm. Wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie, bo w googlach ich nie znajdzie :(

 

To jeszcze napisz na kogo głosować aby takich kwiatków nie było :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa w sumie jest bajecznie prosta, pismo do Bruxeli albo wytoczenie procesu z tym, ze przy tym ostatnim zwiazane jest to z kosztami ale chyba w PL jest jakis zwiazek instruktorow nauki jazdy ktory powinien sie tym zainteresowac !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za sam taki projekt ktoś powinien ze stołka spaść...ewidentnie ktoś na stanowisku nie ma bladego pojęcia co robi...:banghead:

Katastrofa.

Kolejny kwiatek...

http://moto.pl/MotoP...rec_kranik.html

 

Tak chwilę się nad tym zastanowiłem i...jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Dłuższe szkolenia, droższe a PJ i każdy będzie chciał mieć. Ceny mamy zrównywać z UE a daleko nam z cenami w tej branży do UE.

Trzeba wykończyć małe firmy szkolące żeby molochy mogły więcej zarabiać a nie da rady tego zrobic za jednym razem więc takimi małymi bzdurami...rok po roku...

Komuś coś wpadło w kielnie.

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Monter_ ja to odbieram dokładnie tak samo. Pod względem finansowym w branży nauki jazdy jest co raz gorzej, a teraz zaczyna śmierdzieć katastrofą. To, że z założenia kursy prawa jazdy nie mają na celu wyrobić w ludziach umiejętności poruszania się pojazdami, wiedziałem już dawno. Więcej nie napiszę, bo przychodzą mi na myśl tylko niecenzuralne słowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Szkoda, ze robiac taki film nie zwrocili uwagi na to aby " kursant " ubrany byl odpowiednio

 

a). odpowiednie obowie ochronne

b). rekawiczki

c), spodnie ochronne

 

ale to juz "maly"szczegol

 

Nie wiem przed czym sie wzbraniac uczac dwoma technikami ruszania na wzniesieniu, moi robia to jednym i drogim sposobem.

 

Oczywiscie nie neguje bzdurnego rozporzadzenia, ktos pisal juz o tym w innym temacie w zeszlym roku.

 

Co do finansow to wypowiem sie wieczorem teraz ide szkolic.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przypomnieć, że organem ustawodawczym jest sejm i senat. Zarówno posłowie i senatorowie są wybierani w wyborach powszechnych, więc są oni przedstawicielami ludu pracujacego i bezrobotnego miast i wsi. Czyli są obrazem swoich wyborców !!!Głupi ludzie wybiorą głupiego parlamentarzystę, bo madrego nie sa w stanie zrozumieć. Efektem zdurnienia narodu jest durny parlament, co daje nam idiotyczne ustway - niby logiczne, a i tak wielu nie może pojąć tego w jakim cudownym kraju żyje. Przy tylu idiotyzmach nie mamy poziomu Grecji, mamy swój byle jakiś tam grajdołek, a mino to sami siebie obijamy, bo winni zawsze są mityczni ONI. To tak trochę może za ogólnie, ale tylko w pewnym sensie. Każdy się tu powywnętrza, pójdzie spać z wrażeniem spałnionego obowiązku krytykanta, a rano grzecznie do pracy budowac dalej ten paranoizm. Wnioski niech sobie każdy sam wyciągnie, bo w googlach ich nie znajdzie :(

Zgadzam się całkowicie. Rozmawiając z różnymi osobami po kazdych wyborach, łapię się za głowę. Ludzie głosują ale nie wiedzą dlaczego na danego kandydata.

 

 

Sprawa w sumie jest bajecznie prosta, pismo do Bruxeli albo wytoczenie procesu z tym, ze przy tym ostatnim zwiazane jest to z kosztami ale chyba w PL jest jakis zwiazek instruktorow nauki jazdy ktory powinien sie tym zainteresowac ! :crossy:

Niestety, związku nie ma, jest tylko kilka stowarzyszeń, które nie zawsze mówią jednym głosem.

Dla mnie powinny być bardzo wymagające egzaminy i nieobowiązkowe kursy. Rynek bardzo szybko wyeliminowałby tych, którzy symulują szkolenie, zaś fachowcy mieliby pełne ręce roboty. Umiesz - zdasz, nie umiesz - nie zdasz, proste.

Na razie mamy komunę i nakazy płacenia za rzeczy, które nie każdemu są potrzebne.

Już pisałem na forum: muszę robić kurs kat. B+E, mimo, że umiem wykonać wszystkie zadania egzaminacyjne i zachować się w ruchu drogowym z przyczepą na haku. Czemu nie mogę iść na egzamin z ulicy?

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się całkowicie. Rozmawiając z różnymi osobami po kazdych wyborach, łapię się za głowę. Ludzie głosują ale nie wiedzą dlaczego na danego kandydata.

Najczęściej się słyszy: wybrałem mniejsze zło. Ja tym się kierowałem w ostatnich wyborach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, związku nie ma, jest tylko kilka stowarzyszeń, które nie zawsze mówią jednym głosem.

Dla mnie powinny być bardzo wymagające egzaminy i nieobowiązkowe kursy. Rynek bardzo szybko wyeliminowałby tych, którzy symulują szkolenie, zaś fachowcy mieliby pełne ręce roboty. Umiesz - zdasz, nie umiesz - nie zdasz, proste.

 

Tomek, ale moze wlasnie dzieki tej " reformie " te stowarzyszenia zaczna mowic jednym glosem, tylko trzeba by je na to naprowadzic.

 

Co do kasy. Wszyscy ktorzy szkola wiedza jak niskie sa stawki dy bierze sie pod uwage juz nie same zarobki, do tego dochodzi amortyzacja pojazdu / ow. Pomine jaz ich wymiane ze wzgledu na przetargi osrodkow egzaminujacych ktore sluza przekretom i wyludzaniem kasy.

 

TAk jak jz nieraz pisalem nalezalo by to zreformowac i wrocic do tego aby osrodki egzaminujace zlikwidowaly swoj park maszyn !

 

Jakosc szkolenia, hmmmm, instruktor konczy kurs, i ma prawo otworzenia wlasnego OSK - buhahahhahahahhahahahhahaha. Przecie wiadomoz gory, jaka jakosc bedzie oferowal - znaczy zadnej jakosci tu nie bedzie, kolo uczy sie zawodu za kase kursanta.

 

Nigdzie na swiecie niema tego aby fachowiec uczyl za darmo a uczen pobieral pieniadze - przynajmneij w takiej ilosci :icon_mrgreen:

 

Niestety mentalnoisc ludzie jest taka a nie inna, ze marzyciele ida tam, gdzie najtaniej ludzac sie, ze dziewica pocznie dzieciatko :icon_mrgreen: Taiich rzeczy, to nawet w ERA'rze niema

 

MOze wiec to i lepiej dla ludu, ze te wszystkie male osrodki zostana wyparte z rynku. Problem tyleko w tym, ze o ile sie orientuje, to w PL wlascicielem OSK moze nie byc osoba ktora jest instruktorem - w Niemczech ne do przeskoczenia - jedyny wyjatek to wdowa ktora dostaje zezwolenie na zatrudnienie kierownika z papierami nauczyciela jazdy.

 

 

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...