Skocz do zawartości

  

66 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktore moto wybrac?



Rekomendowane odpowiedzi

[...]

1. dzwiek musi powalac

2. musi miec kopa od dolu

3. biorac pod uwage dwa powyzsze punkty ograniczamy sie do V2 ewentulanie do trzycylindrowca

4. musi byc to sprawdzona konstrukcja (bede uzywal na codzien, chociazby w dojazdach do pracy) tj. bezawaryjna

5. typ moto - naked/street fighter

6. budzet - do 20 tys

[...]

 

 

Według mnie, powyższe normy spełnił by sv650. I jeszcze została by Ci reszta na fajki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

749 - dla mnie zbyt sportowy z wygladu. Wole klasycznego nakeda...

 

Zdefiniuj co rozumiesz pod pojeciem "klasyczny naked" bo według mnie "Monster" to właśnie naked tyle, że może nie do końca klasyczny.

Czy mówiąc "klasyczny naked" masz na myśli pozycję kierowcy w układzie "siedzącego na krześle" nie wymuszającą zbytniego wychylenia do przodu, czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem jeszcze o Aprilii Tuono...może takie cudo... nie słyszały moje uszy o jakichkolwiek mechanicznych problemach oprócz paru sztuk ze starej pierwszej serii..., ale od razu muszę ostrzec- to... bomba..., zapytaj chłopaków co jeżdżą...

 

 

no właśnie jak czytałem listę to nie zauważyłem Tuono... pewnie dlatego, że jeszcze rzadziej spotykane jak monstery. w 20 tys. można wybierać między drugą generacją albo pierwszą w wersji factory (przykład... http://www.ebay.co.uk/itm/Aprilia-RSV-TUONO-FACTORY-R-OHLINS-2005-CARBON-BODYWORK-/270886955270?pt=UK_Motorcycles&hash=item3f121ee906#ht_1148wt_1396)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

A wystarczy zgodnie z serwice manual przejrzeć od czasu do czasu wszystkie połączenia, konektorki i wiązki, nie stosować dodatkowych urządzeń w postaci chińskich alarmów, podgrzewanych rączek, kseno-światełek i innego g...na, stosować porządne akumulatory a moto odwdzięczy się bezproblemową exploatacją.

[...]

 

 

To święta prawda. Mogę to potwierdzić, bo na własne oczy widziałem jak rzetelna regulacja tych sprzętów, zgodnie z parametrami i zaleceniami zawartymi w serwisówkach, czyni cuda.

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za tą złotą ramę, wnioskowałbym obniżenie ceny o 10 tys....

ale to me osobiste zdanie i subiektywna ocena, nie każdemu się podoba to co innemu wpadnie w oko...

Ze swej strony życzę tylko mądrego i właściwego wyboru :buttrock:

Pozdr. J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

3 - serwis w Warszawie, w zasadzie jego brak. Lopuszanska nie przekonuje mnie nawet w 1%. Ciezko natomiast serwisowac moto poza wspomnianym intermotors, poniewaz Triumph ma specjalne zlaczki do kompa i praktycznie nikt poza nimi tego nie posiada.

[...]

 

I tu, niestety masz absolutną rację. To był główny powód, dla którego sam w ostatniej chwili zrezygnowałem z zakupu mojego motonga marzeń - Triumpha Speedmastera.

A uciułaną kasę dorzuciłem do spłaty kredytu. Stwierdziłem, że w sumie mam czym jeździć na razie i mi wystarczy.

 

Oni teraz weszli w dealerkę Ducati. Czarno to widzę...

Edytowane przez Lefthandy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...