Skocz do zawartości

Problem z odpaleniem silnika w kz750e


adi805
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Jak pisałem w poprzednim temacie sprawa dotyczy motocykla kawasaki kz750e,r4. Gazniki wyczyszczone,wypoolerowane przy okazji.Kranik wyczyszczony i nowe przewody paliwowe oraz filtr paliwa.Moto odpaliło na krótko ale tylko wtedy jak szczykawką wpuściłem bezpośrednio paliwo do otworów ssących w gaznikach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej sie nie dało.Niby to jaka przyczyna może być? było pełno gnoju przed czyszczeniem a teraz każda dysza i wszystko w środku było starannie wymyte,wydmuchane sprężonym powietrzem a tu tak jakby paliwo nie dochodziło. Czyżbym czegoś pominął?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myłem takim środkiem ktory przy okazji zaczął rozpuszczać mi fabę na gaznikach, także zmyłem tą farbę i ręcznie wypolerowałem po czym zrobił sie połysk. Ale cóż,dziś dalej będe działał by upewnic sie że paliwo dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jero dobrze podpowiada-daj gaziory do myjki ultradżwiękowej i co do czystości będziesz miał 100% pewności.Jeśli to nie pomoże to w mojej ocenie pozostają zaworki iglicowe lub membrany

Nie sztuką jest się rozpędzić.
Sztuką jest wyhamować!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki,ale sie poddałem:( i gazniki zawiozłem do mechanika, który pierwsze co zrobił to otworzył katalog kawasaki i jak myślałem tego modelu tam nie znalazł. Kazał mi zadzwonić do dilera,serwisu kawasaki by znalezli dane serwisowe tego modelu i podali mi skład mieszanki paliwowej. Będe dzwonił,ale będąc pesymistą nie pomogą mi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możesz nie dzwonić.

mechanik powinien Ci kazać przyprowadzić motocykl, a nie dzwonić do ASO. Zresztą jakby poszukał to by i znalazł w google.

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co tłumaczyć cały, tam nie ma filozofii, znajdź sobie w spisie treści odpowiedni rozdział, powinno być "Fuel system" lub coś w tym stylu, tam będą wszystkie informacje potrzebne do regulacji gaźnika. Wydrukuj lub przepisz i daj to mechanikowi, będzie wiedział o co chodzi a jak nie to lepiej poszukaj innego...

 

Pzdr.

Edytowane przez hesuss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma transportu by moto zawiezć i w tym problem. Szukałem manuala i znalazłem, ale jak wiadomo w języku angielskim.Chciałem przetłumaczyć przez tłumacza google to nie dało sie bo za duży plik 46MB.

 

Nie ma manuali po Polsku. Podaj mi linka to Ci podam te dane.

 

Co do mechanika - nie rozumiem takiego podejscia. Gdybys mieszkal blizej to sam bym Ci zaoferowal zrobienie tego bez zadnego wybrzydzania...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...