Skocz do zawartości

niepozorny zapier....


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Ten silnik jest zajebisty i można nim jeździć prawie jak nie dieslem, ale ten rocznik z takim przebiegiem, no to sorry ale nie w tej cenie.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze chwila a dowalą akcyzą i za dwa miesiące będzie to okazja cenowa.

To chyba jeszcze nieprędko. Nawet po wejściu akcyzy, będą jeszcze tysiące już sprowadzonych i opłaconych aut, które ciągle czekają na nabywców. Zobacz, że ta niezgodna z prawem po**bana akcyza tym bardziej uderzy w ceny, im starsze będzie auto. Jeśli handlarze od razu podniosą ceny, to starsze fury zrównają się cenowo z nowszymi, czyli tych starych nikt już nie kupi bo po cholerę? I co te biedne "Mirki" z nimi zrobią? Paradoksalnie 15-toletnie fury mogą nawet tanieć, bo każdy będzie chciał się ich jak najszybciej pozbyć, żeby odzyskać kasę i móc ją zainwestować w te nowsze, których podwyżka tak bardzo nie dotknie.

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej niunie, z racji, że mam kwit szukam jakiejś fury.

Zupełnie się na tym nie znam, więc chociaż orientacyjnie może podrzucicie jakieś propozycje. Coś żeby jeździło, najlepiej jakieś małe, niezbyt masakryczne w utrzymaniu, może być z podtlenkiem lpg, do 10 tys. Alfa, Multipla i Golfy odpadają w pierwszej linii. Potraficie być czasem mili, a jako że się na wszystkim doskonale znacie - pomóżcie.

Na Mustanga przyjdzie czas później :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prościej będzie jak napiszesz co Ci się podoba :D

 

Właśnie problem w tym, że nie wiem co mi się podoba, bo nie znam się zupełnie na samochodach :(

Ostatnio miałam przyjemność jeździć nową Skodą Citygo, straaasznie mi się podobała fura.

 

Możecie mi powiedzieć na jakie marki najlepiej zwracać uwagę? Może dopiero wśród nich poszukam sobie co mi się podoba ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi VW Skoda renault citroen fiat ford mazda kia i jeszcze kilka innych :)

Wejdź sobie na OLX ustaw w kryteriach wyszukiwania cenę, typ nadwozia, i województwo to dostaniesz sporą listę dostępnych pojazdów.

Łoś50>Dragstar125>CBR125>FZS600>FZ6>CBR600>SV650>FZS1000>Versys650>G310r/gs>F850GS>K1600Gt>RnineT Scrambler>R1250GS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja tam bym swojego traktorka nie zamienił na żadną pochodną szmelcwagena... Obojętnie czy germański, czy hiszpański... i tak szmelcwagen:D.

"O ładnie złożony... O nieźle zapierd..a... O ładna pozycja i dobrze patrzy... O Rura po bułki jedzie..." - Komentarze przy oglądaniu zdjęć z SD ;-) - made by Rufi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi VW Skoda renault citroen fiat ford mazda kia i jeszcze kilka innych :)

Wejdź sobie na OLX ustaw w kryteriach wyszukiwania cenę, typ nadwozia, i województwo to dostaniesz sporą listę dostępnych pojazdów.

 

Toż tak robię. Ale chodzi mi, które małe fury są najbardziej sensowne.

Po obserwacji perypetii Kloda wiem, że nawet się nie będę oglądała w stronę Alfy. To tak na przykład.

 

Ma być ładnie, czy tanio?

 

Ładnie do 10 tys.

 

Własnie, najpierw zobacz co podoba Ci się z wyglądu i z tego wybieraj :D

 

Mi już się w głowie kręci od tych samochodów... w moim przedziale cenowym nie ma zbyt dużego wyboru co chodzi o urodę :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...