Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

Na wiosne podobno mają być Borki :crossy:

A co do naszego spotkania xj-owego, to jesteśmy po przwie całej polsce rozrzuceni: 3 City, Wołomin, Crakov, Radom, Piła, Lwówek itd.,

no ciekawe czy coś by z tego wyszło :bigrazz:

 

Gdzie sa te Borki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Marcinie, ja wiem, że kobiety są w mniejszości na tym forum, ale żeby je od razu ignorować, to nie rozumiem... Chyba, że to ma być spotkanie wyłącznie dla samców? :biggrin:

Proszę o rozjaśnienie, bo chętnie poznałabym innych właścicieli iksjotek

Pani Magister, Pani to się czepia szczegułufff...niech się Pani lepiej zajmnie pszygotofaniami do uderzenia na Wschód, zlocik iksjotek to Pani wciągnie noskiem jak się kreskę wciąga :) słowem pikuś :buttrock: se nie wyobrażam coby Pani nie było s nami za wschodniom granicom Polandy naszej.

Cmok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki....

Czy ma ktos z was przerobiony wydech w 4in1??

chce zima zmienic wydech wiec prosze o wszelkie info, jaki tlumik najbardziej odpowiada, gdzie go mozna kupic ile to kosztuje i jakie wady/zalety wiaza sie z takim rozwiazaniem....

Z gory dzieki

Mały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się p[oradzić specjalistów...

 

 

 

Do kiedy produkowano XJ600 Diversion ? Zawsze żyłem w przeswiadczeniu że do 2003, a tu znalazłem coś takiego:

 

 

 

http://motomotion.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M242912

 

 

 

Gdzie jest pies pogrzebany ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owiewka jest juz nowego typu. Widac po wlotach powietrza. Ale tarcza rzeczywiscie tylko jedna. Chyba jakis skladak. A Diversiony chyba rzeczywiscie produkowano do 2003, co wcale nie wyklucza ze ostatnie sztuki mogly byc wprowadzone na rynek juz w 2004 i sprzedawane jako ten rocznik.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesto sie zdarza ze sprzedawane sa motocykle produkowane z w danym roku a pierwsza rejestrcja rok pozniej. rok do przodu to nic takiego. na przykladzie naszych starych XJ. modele byly od 84-87 i 89-91. natomiast czesto mozna spotkać modele 88 których nawet w katalogach nie ma a sa to te same co 87.

 

ps. dzis dostalem sie do skrzyni biegów - silnik prawie caly rozebrany. co Wam powiem - zero zuzycia na korbowodzie, na panewkach, koła zebate biegów idealne bez sladów prawie (procz tego nieszczesnego pierwszego w ktorym ukruszyl sie jeden ząb). jedyne zuzycie to chyba lancuch pierwotnego przeniesienia napedu -wydaje sie byc za luzny. naprawde stare Xj nie do zajechania. teraz musze dorwać kolo zebate pierwszego biegu - gdyby ktos mial namiary to bardzo prosze o pomoc. pozdro

Edytowane przez pack84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche z innej beczki....

Czy ma ktos z was przerobiony wydech w 4in1??

chce zima zmienic wydech wiec prosze o wszelkie info, jaki tlumik najbardziej odpowiada, gdzie go mozna kupic ile to kosztuje i jakie wady/zalety wiaza sie z takim rozwiazaniem....

Z gory dzieki

Mały

 

Jam mam wydech Sebringa 4in1... slicznie jama gada, co do cen to nie wiem taka juz kupilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanko, mianowicie czy ktoś jest szczęśliwym posiadaczem Yamahy FJ 1200 1993 rok z ABS-em? Miałem xj600 z 88r. A teraz się zastanawiam nad FJ1200 z ABS. Może ktoś się wypowiedzieć coś na temat działania ABS-u? Jak to funkcjonuje, czy to zwyczajna ściema?

 

Trzymka się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie fj to solidny sprzet ale w miescie dosyc duzo pali (pojemnosc). co do abs to nie mam zdania bo nie wiem jak dziala. jak chcessz miec szybkiego turystyka to bierz fj. jesli nie widziales zobacz najpierw te strone: http://chudzikj.republika.pl/FJ1200.htm pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...