Skocz do zawartości

Kto jeździ Yamahą XJ? ( Yamaha XJ600, XJ900 )


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie! musze z przykroscia stwierdzic ze zakonczylem sezon i moja Xj stoi juz w garazu:( coz moge powiedziec, nie dalismy rady ze wzgledu na temarature:( ja ostatni tydzien przelezalem w lozku na antybiotykach niestety i nie chce wracac do tego :P poniewaz garazowalem pod chmurka mialem problemy tez odpalaniem - minusowe temperatury nie sluzyly.

ps. Zbig nie udalo sie jeszcze sprzedac Twojej? widze ze dalej stoi na aukcji. cena nie powiem atrakcyjna...

Nie żartuj! Jak sie utrzyma taka pogoda jak dzisiaj, to jaszcze pojeździmy :icon_mrgreen:

Nawet w wyższych partiach Karkonoszy było dziś nawet nie najgorzej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no coż taki kolej rzeczy... nie mam juz nawet kiedy jezdzic przez dzien - brak czasu a wtedy kiedy moge temperatura sie zbliza do zera. ostatnio po pracy kolo 7mej rano wyjezdzajac z bocznej ulicy trafilem na mokry/zmrozony chyba asfalt i mi zaczal tyl wyprzedzac przod. obylo sie bez dalszego tuningu optycznego mojej yamy:) pewnie jeszcze wyjade kilka razy ale pewnie do sklepu po bulki albo do pracy. no niestety.

 

"Nawet w wyższych partiach Karkonoszy było dziś nawet nie najgorzej" - dzis to ja bylem od siodmej do siodmej w pracy:]

Edytowane przez pack84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie , zawsze sie staram pozdrowic kogos kto jedzie na moto. prawie zawsze odmachaja ale czasem zdarza sie ze nie. przewaznie jak jedzie jakis dziadek na czoperku to nie odmacha:) nawet czesto jezdzac po krakowie na skuterach machaja:) pozdro

ps.byle do wiosny.

ps 2. moje moto juz jest w czesciach: jeszcze trza silnik z ramy wyciagnac i sie zabieram do remontu tego pierwszego biegu... tylko kiedy znajde czas. mam okazje kupic silnik za 1tys zl z 91 roku. jeszcze na chodzie w mototcyklu po wypadku. ale zastanawiam sie czy sobie poradze z elektryka wiec pewnie kupie tylko skrzynie i porpostu wymienie bieg. ciesze sie ze uzywane czesci do naszych maszyn są bardzo tanie, silnik mozna juz sprawny za 600zł kupić! to duzy plus. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie żartuj! Jak sie utrzyma taka pogoda jak dzisiaj, to jaszcze pojeździmy :(

Nawet w wyższych partiach Karkonoszy było dziś nawet nie najgorzej :clap:

no jak nie jak tak...trzeba być tfardym a nie mientkim, nie :notworthy: :)

 

Z innej beczki dot. przyjemnej rzeczy jaka jest podnoszenie lewej reki podczas mijania sie motocyklistow...

Robicie to??

Mnie to sie zaje...scie podoba!!!

jasne, że to robię...takie pozdrowienie nie wymaga wysiłku a jakie przyjemne...poza tym trzeba kultywować naszą motocyklową tradycję, prawda? więc pozdrawiajmy się na drodze bez względu czy się znamy czy nie. :notworthy:

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki dot. przyjemnej rzeczy jaka jest podnoszenie lewej reki podczas mijania sie motocyklistow...

Robicie to??

Mnie to sie zaje...scie podoba!!!

... zajebiście póki odpowiadają ... jak nie odpowiadają czekam na następnego ... i znowu próbuję pierwszy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a moze by tak zorganizowac jakis spot wlascicieli XJ na wiosne??

Miejsce do ustalenia.....

Co wy na to?

Na wiosne podobno mają być Borki :icon_razz:

A co do naszego spotkania xj-owego, to jesteśmy po przwie całej polsce rozrzuceni: 3 City, Wołomin, Crakov, Radom, Piła, Lwówek itd.,

no ciekawe czy coś by z tego wyszło :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot fajna sprawa:d ale w moim przypadku moze wyjsc jak zmontuje sprzeta do kupy bo dzis wlasnie wymontowalem silnik do naprawy tej skrzyni. ale sie umeczylem, ciezkie bydle. dopiero sie męka zacznie jak silnik na stoł wrzuce i zaczne go robić. jesli mi sie samemu uda to zrobic to juz chyba nic mnie nie zaskoczy:)

jak tam jezdzicie jeszcze? pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a moze by tak zorganizowac jakis spot wlascicieli XJ na wiosne??

Miejsce do ustalenia.....

Co wy na to?

Panie Marcinie, ja wiem, że kobiety są w mniejszości na tym forum, ale żeby je od razu ignorować, to nie rozumiem... Chyba, że to ma być spotkanie wyłącznie dla samców? :P

Proszę o rozjaśnienie, bo chętnie poznałabym innych właścicieli iksjotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...