Skocz do zawartości

Motorower a zniżki


BlachaKSA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym się dowiedzieć czy firmy ubezpieczeniowe uznają zniżki na motorower ? Jeżdżę motocyklem terenowym więc nie mam ubezpieczenia a fajnie by było gdyby zniżki już leciały i to jeszcze nie dużym kosztem . gdyby to było możliwe zakupił bym sobie jakiegoś ogara i zarejestrował na siebie .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, uznają. Od dawna tak się robi aby mieć zniżki.Drugą metodą jest stać się współwłaścicielem pojazdu kogoś kto ma maksymalne zniżki. Wtedy po kilku latach nabywa się swoje zniżki.

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Ja jak miałem ubezpieczenie na skuter w HDI Asekuracja czy coś takiego zniżki mi się nie liczyły. Pani powiedziała mi, że "ich towarzystwo nie przekazuje zniżek właścicielom pojazdów typu motorower".

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliski temat ale kulturalnie ci napisze co bym zrobił i postaram się nie urazić :D

 

dr 350 to jest zwykłe enduro-żeby zarejestrować motocykl nie musisz mieć prawa jazdy, tak samo żeby wykupić polise OC nie musisz mieć prawa jazdy...

 

więc zamiast kombinować po prostu zarejestruj dr.....

przeczytaj jeszcze dokładnie warunki OC- na 80% jestem pewny że w razie kontroli policyjnej zwykłej rutynowej kontroli jeśli zostaniesz złapany w trakcie jazdy bez prawka nie tracisz zniżek na OC

zniżki tracisz dopiero w razie wypadku.....

 

przerabiałem to ostatnio bo splamiłem swój honor motorniczego 4 kołowym pierdzidłem i powiem tak:

-hdi, mtu i jeszcze kilka innych nie uznaje zniżek nabytych na motorowerze albo przyczepoe w innej firmie, z tego co kojarzę zniżki uznaje uniqa (ale jest bardzo droga )

-natomiast wyżej wymienione uznają zniżki z ototcykla

-różnica oc motorower/motocykl jest w granicach 100zł rocznie to chyba nie jest dramat ?? oc pzu motorower stawka 100% jest w okolicach 80 zł a motocykl mniej niż 200....

 

ja furę mam w PZU (pzu wyszło mi najtaniej wyobrażacie to sobie :D ?? ) to uznali mi 25% nabyte na skuterze ale mam też u nich motocykle więc nie wiem czy to nie działa w ten sposób że uznali mi 25 % bo 25% mam na motocykl czy 25% mam w ich firmie na wszystko.....

 

obecnie ogar czy jawka są dosyć sporym wydatkiem nawet za padło trzeba z 200 zeta liczyć, to może warto dołożyć 200 i zarejestrować dr-kę ??

 

a przed kupnem samych papierów ostrzegam-nie żebym preclował ale jeden znajomy sie tak ostro nadział kupił same papiery a potem przyszło mu wezwanie na komendę w drugim końcu Polski bo okazało się że koleś od którego kupił, sprzedał papiery a założył sobie inna tablicę i spowodował wypadek i po numerze ramy doszli że formalnie sprzedał motocykl(zgłosił w ubezpieczalni i w WK) i komu sprzedał i zrobiło się gorąco....i co przecież nie pójdziesz na komendę i nie powiesz że przebiłeś numery albo kupiłeś same dokumenty :D

Edytowane przez michoa

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pzu, alianz, warta, link4, liberty honorują zniżki z motoroweru, u mnie liczą od 2002r. więc 60% na dzień dobry kwestia jeszcze czy za wiek liczą, w liberty nie zauważyłem takiej pozycji

 

 

 

najtaniej wyjdzie przyczepka lekka, tylko OC bo nie ma na to przeglądu

transport bus + 4os

stała trasa Łódź-Paryż-Łódź
PW, GG lub 663 231 860

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorower taniej - też nie ma na niego przeglądu. Ale ja bym się w to nie bawił bo za kilka lat całkiem możliwe, że nikt takiej zniżki nie będzie honorował.

 

motorowery też mają przegląd, co prawda co 2 lata a pierwszy po 3 od kupna ale mają ;] ale żeby mieć OC nie musisz mieć przeglądu ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...