Skocz do zawartości

wydech, czy da się go dorobić


kubagsx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

mam pytanie, otóż w swoim starym rupieciu posiadam wydech pełen przelot z racji wieku. Czy istnieje możliwość jakiegoś taniego dorobienia tłumika domowym sposobem (mam dostęp do chromowni)?

Specjaliści chcą za tą usługę ogromnych kwot :/

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam!

mam pytanie, otóż w swoim starym rupieciu posiadam wydech pełen przelot z racji wieku. Czy istnieje możliwość jakiegoś taniego dorobienia tłumika domowym sposobem (mam dostęp do chromowni)?

Specjaliści chcą za tą usługę ogromnych kwot :/

 

Jak się da to się dorobi ale trzeba dać:icon_biggrin:

poszukaj używki

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano, wydatek. Za darmo to najwyżej możesz sobie szmat napchać. :icon_mrgreen:

 

 

Też będę miał podobny rebus bo wczoraj zakupiłem GS500E Slingshot z seryjnym, wyprutym wydechem. :banghead:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

250 zyli to taka ogromna kwota ?

ha, żeby tylko tyle. Specjaliści za 2 tłumiki (bez kolanek) chcą 2x750 zł - w dodatku żeby zamówić więcej sztuk bo dla 2 się nie opłaca robić. To stara Honda, wydech ori kosztuje ponad 6000.

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za Honda w ogóle? W profilu masz BMW i Inazumkę, myślałem że do niej ten wydech.

 

Szukałeś akcesoryjnych? Typu Motad? W GS500E na kurierce miałem Motad Nexxus, z nierdzewki, cichy a`la seryjny ale trochę lepszy dźwięk.

http://www.motogen.pl/gfx/motogen/pl/default_aktualnosci/52/4/1/suzuki_gs_500_przygotowany_do_kurierki.jpg

 

 

Znajomek w FJ11 którą się opiekuję ma jakiś "nieseryjną kopię seryjnego" pokrytą niby czarnym chromem. Marka "JAMA" czy coś takiego. 4w2. Cichy jak seria ale ładniejszy.

https://picasaweb.google.com/113681550238652257406/FJ1100Szyja#5565397715853411346

 

 

Ewentualnie kombinuj z jakimiś współczesnymi wydechami + zabawa w dopasowanie kolektora.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Tłumienie silnika odbywa się na dwa sposoby, poprzez odpowiednio dobraną długość rury wydechowej albo poprze zawiły system tłumienia w tłumiku. Pierwszy sposób jest bezpieczny, ale w drugim trzeba uważać, bo jak za bardzo namieszasz, np. wspawanie "słoneczek" do rury wydechowej możesz pogorszyć prace silnika.

oldboxer.pl

 

Renowacje Radzieckich Boxerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kubagsx co taki tajemniczy jesteś? :) Interesują mnie stare Hondy. Co to za model Hondy kupiłeś? Ja też borykałem się z podobnym problemem w mojej Hondzie, ale już mam komplet orginalnych tlumików. Może będe umiał jakoś ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Louis chociażby sprzedaje takie "uniwersalne" tłumiki do japońców. Wyglądają nawet całkiem, całkiem. Wiele frim robiących tłumiki sprzedaje takie tłumiki do UJMów.

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...