Jump to content

Tarcze sprzęgłowe NHC


Recommended Posts

Witam. Czy ktos uzywa(l) tarcz tej firmy i moze cos o nich powiedziec? Nie znalazlem nic w archiwum a jestem ciekawy czy te tarcze sa dobrej jakosci czy nie bardzo. Pozdro :)

Why... So... Serious

 

Link to comment
Share on other sites

nie ma co dziadowac i za normalne pieniądze masz lucasa

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Link to comment
Share on other sites

Powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę taką firmę. Sprawdzone są EBC i Lucas, dlaczego takich nie założysz? Kwestia ceny?

Zgadza się. Kosztują połowę tego co Lucasy. Dlatego chciałem zasięgnąć opinii zanim dokonam wyboru.

 

Piotrze, miałeś z nimi do czynienia?

Why... So... Serious

 

Link to comment
Share on other sites

do motocykla małej pojemności i mocy można te NHC założyć ale do 600tki to jak dla mnie kasa wywalona w błoto

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Link to comment
Share on other sites

W porządku Bart, ale masz jakieś podstawy żeby tak sądzić? Czy ktoś z Twoich znajomych na nich latał?

 

P.S. Szukam sprzęgła do xjoty, która z 600-kami ma wspólne tylko 3 cyfry w nazwie.

Why... So... Serious

 

Link to comment
Share on other sites

jesli różnica do lucasa robi ci różnicę to oczywiście załóż NHC ale do mocniejszych motocykli niegdy nikt nie zdecydował się na założenie w/w (mowie o moich klientach) bo jest to tak rzadka naprawa ze nie wiem czy warto ryzykować.

MOTOPROJEKT - Warsztat motocyklowy

 

serwis, naprawa, diagnostyka komputerowa, materiały eksploatacyjne

 

Sławek - 604 635 069 Bart - 695 880 500

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

A ja z czystym sumieniem polecam NHC. Zawsze byłem zwolennikiem teorii że cena jest jednak wyznacznikiem jakości, ale jak widać nie zawsze. NHC sprawdziłem w dwóch swoich motocyklach. Sprzedawałem je też swoim znajomym, z których kilku jest strasznymi psujami. Sam w to nie wierzę, ale pomimo tej śmiesznej ceny te tarcze dają radę. Z drugiej strony nie dajmy się Panowie ogłupić. Oprócz wysokiej jakości topowi producenci każą sobie płacić również za markę. Może ktoś wbił nam do głowy że dobre tarcze mają kosztować kilka stów?

Edited by Iwansky
Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Odświeżam temat! Myślę, że po takim czasie macie już Panowie jakieś konkretne wnioski z ekploatacji tarcz NHC. Warto kupić czy nie? :blink:

Iż56_JunakM10_JawaTS_YamahaXJ_Honda CB 1000 BigOne_BMW K1200R

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...