Skocz do zawartości

Stunt uliczny w Polsce


bartMFK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

chłopaki...uciekacie od tematu wbijając sobie nawzajem...dla mnie to jest kretynizm graniczący z głuptą w czystej postaci...nie można się później dziwić,że każdy Kowalski w kraju jak widzi poźniej jakieś moto to puka sobie w głowie, dziadki ganiają z krzyżami a "nasi" oburzają się na hasła w stylu: "wiosna idzie....".Fajnie to wygląda ale nie dla ludzi którzy jadą obok wioząc dzieciaki do szkoły albo rodzinę na pogrzeb. Chcesz się pokazać, jedź na plac i tam się "pokazuj". Albo weź kasę, którą chcesz zmarnować na spalenie gumy i zainwestuj w dzieciaki w domu dziecka...mądrzejsze i bardziej pożyteczne...nie sądzicie??pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holek a może ty zamiast spalać następny bak, przeznacz tą kasę na dom dziecka, będzie to mądrzejsze i bardziej pożyteczne, nie sądzisz?

 

Nie sądzę...bo dopóki moja przyjemność nie zagraża innym to ok.Ale w momencie kiedy taki "gość" przemknie przez przejście dla pieszych, przez które będzie sobie szło Twoje dziecko to sądzisz nadal,że nadal wszystko ok?

 

dlaczego nie staramy się zmienić zdania innych na nasz temat?może wtedy gliniarze przestaną nas zatrzymywać na bezczela i szukać dziury w całym?( patrz: "uwaga pirat!", gdzie zatrzymali lasce dowód rej. i 200 zł-jechała 250-tką- tylko dlatego bo miała o dosłownie o kilka decybeli za głośny motor)nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aj tam, najlepiej nie wychodzić z domu żeby zagrożenia nie stwarzać. A milicjanty bez względu na wizerunek będą się czepiać, taka ich natura. A że teraz dostali nowe zabawki do kontroli głośności to teraz się będą nimi bawić bo czymś budżet trzeba zapełnić.

 

Nie sądzę...bo dopóki moja przyjemność nie zagraża innym to ok.

 

Myślisz, że jako początkujący będziesz mniejszym od nich zagrożeniem to się mylisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślisz, że jako początkujący będziesz mniejszym od nich zagrożeniem to się mylisz.

Nie to że się przypierda...am ale numer z czerwonym przebił wszystkie normy bezpieczeństwa...nawet początkującego.

I nie to, ze się przypierda...am ale nie chciałbym być w jego skórze gdyby moje dziecko, mama, tato był(o), wbiegło, przechodziło przez te pasy...

Ewidentnie zaden jeszcze solidnie nie przypierdolił...czego nie życzę z całego serca.

Każdy robi co chce ale jego wolność kończy się tam gdzie zaczyna moja.

Chłopaki super jeżdżą, nie ma co ukrywać jednak...

Edytowane przez _Monter_

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrz: "uwaga pirat!", gdzie zatrzymali lasce dowód rej. i 200 zł-jechała 250-tką- tylko dlatego bo miała o dosłownie o kilka decybeli za głośny motor)nie sądzisz?

A czy wiesz o takim szczególe że wzrost ciśnienia akustycznego o jedyne 6dB to dwukrotnie głośniej? :]

Edytowane przez wojtek2812
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze chyba dorosnac - pytanie czym bedziesz smigal jak sie zapasy ropy naftowej skoncza

 

Za dużo gazet czytasz. Zapasów jest w pi..du, wiem to akurat od kogoś, kto pół życia spędził na platformach wiertniczych i nadal siedzi na Morzu Północnym. Po prostu kiedyś wydobywało się ropę/gaz z płytkich złóż, teraz jest tak, że są w stanie dotrzeć bardzo głęboko. Sterowane odwierty mają po kilkanaście/dziesiąt kilometrów długości i naprawdę jest jeszcze skąd brać towar :)

 

Zresztą obecnie ogromna ilość odwiertów to nie odwierty mające na celu wydobywanie, ale przeciwnie - wtłaczanie zapasów surowców do podziemnych zbiorników. To najlepsze miejsce składowania nadwyżek.

 

 

A co do jeżdżenia - przykro mi, ale nie będę sam siebie oszukiwał, że szybka jazda nie sprawia mi przyjemności. Po prostu to lubię, czy to motocyklem, czy samochodem, czy czymkolwiek na wodzie. Oczywiście, chciałbym być jak najdłużej w formie i bez wypadków, ale bardziej niż dzwona zawsze bałem się samotnej, długiej starości :sad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nie, no zajebisci jestescie ! W debilizmie ! ! !

 

Ulony w stron edebila ktory ciol Suza po scierzce rowerowej , uklony dla debili ktorzy przejezdzaja skrzyzowanie na czerwonym, potem biedny motocyklista potracony przez morderce w katamaranie. Mam jeszcze wyliczyc dalej czy wystarczy ?

 

:crossy:

 

 

czytać Cię to jak pić nektar Bogów... .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...