Skocz do zawartości

Stunt uliczny w Polsce


bartMFK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czemu, ale nie jara mnie jazda na gumie w białych trampkach, przez centrum miasta w środku dnia łamiąc wszystkie przepisy. To jest po prostu niebezpieczne dla innych, nawet nie chodzi mi o samego kierownika, tylko o innych ludzi wokoło.

 

Stunt jak najbardziej, ale na placach, ostatecznie w nocy.

 

Ale Marchewa pokazał klasę :)

Edytowane przez murgal

icon5.png

 

KUPIE MOTOCYKL BEZ PRAWA DO REJESTRACJI ROCZNIK 2006< , KONTAKT PW!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, no zajebisci jestescie ! W debilizmie ! ! !

 

Ulony w stron edebila ktory ciol Suza po scierzce rowerowej , uklony dla debili ktorzy przejezdzaja skrzyzowanie na czerwonym, potem biedny motocyklista potracony przez morderce w katamaranie. Mam jeszcze wyliczyc dalej czy wystarczy ?

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:banghead: Nie ma to jak sobie poszaleć w odpowiednim miejscu i robić nienaganną opinię motocyklistom. Lewa w górę ... i puka w kask.

Edytowane przez c64club

www.grzegorski.net - witrualny kącik mojego warsztatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statystyka jest bezlitosna nawet dla najlepszych mistrzów stuntu i je*nąć każdy kiedyś musi, dlatego lepiej na placu niż na ulicy. Stunt jest fajny, ale cały ten klimat pt. sianie terroru na mieście to wiocha. No i muza za głośno, maszyny za cicho :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak oni mogą tak jeździć, przecież mają ułożone nieprawidłowo stopy na podnóżkach!

 

P.S. Ten motor na końcu filmu to chyba popsuty, bo strasznie się za nim dymi jak jedzie. Chyba ma gaźniki do synchronizacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe dlaczego filmik ma raptowne cięcie w m 1.39 czyżby to przez samochód wyjeżdżający z zakrętu? :banghead:

 

Zgadzam się z przedmówcami fajne ale na placu na pewno nie na ulicy a tym bardziej na przejściu dla pieszych i ścieżce rowerowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni Boga w sercu nie mają !

Jak można tak jeździć na jednym kole po ulicy?

Do tego są zamknięte parkingi, place i tory !

Psujecie opinie mi i innym motocyklistom opinię!

Później każdy mówi, że motocykliści są bandytami.

Gdybym tam był to bym Wam wszystkim powyciągał kapturki od świec!

A Ty BarcieMefka powinieneś dostać pana bana za propagowanie takich treści na porządnym forum i karną banie na następnej premierze w Poligamii !

 

(nie)pozdro i (nie)LWG i (nie)ave na wysokości manety :buttrock:

Edytowane przez mazi89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...