Skocz do zawartości

Tor Lublin


chomiczon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 kwietnia 2012 - niedziela

I TURA w godzinach 09.00 – 14.00 Cena: od 60 do 100 zł

II TURA w godzinach 14:00-19:00 Cena: od 60 do 80 zł

 

1 maja 2012 - wtorek

Tylko jedna TURA w godzinach 14.30-19:30 Cena: od 60 do 80 zł

 

3 maja 2012 - czwartek

I TURA w godzinach 09.00 – 14.00 Cena: od 60 do 100 zł

II TURA w godzinach 14:00-19:00 Cena: od 60 do 80 zł

Edytowane przez MikolajXJ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już mi się mieszają te tematy dot. toru w Lublinie, więc piszę w tym najbardziej ogólnym.

Pojawiają się fotki już fotki z wczoraj, II tura: https://picasaweb.go...9042012IITura02

 

Trochę z I i II tury: http://picasaweb.google.com/117634424209569818312/100CANON02?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNeoncPfhPXCGQ&feat=directlink#

Edytowane przez MSI

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff, dzisiaj było spoko ;) Pogoda dopisała, tylko ja nadal dość pokracznie siedzę :D Ale jeździło się świetnie, do następnego razu :D

 

Panowie zanim się dostanę gdziekolwiek dzisiaj do sluzby zdrowia to może wiecie jak po glebie po ok. 5-6h zaczelo mnie kolano napierac (napiera od wczoraj), nie widac zadnego sladu stłuczenia ni nic, jak mam noge wyprostowaną nie ma bolu, natomiast jak chcę zgiąć to sie nie da bo boli konkretnie.. Uda mi się zgiąć to się tak jakby przyzwyczaja do zgięcia i jak trzymam zgiete jest ok, chce wyprostowac znowu napiera itp. Ogolnie w kolanie coś bo dzisiaj boli konkretniej i to chyba przy kazdym ruchu, stawac na noge mogę. Stłuczenie czy raczej coś poważniejszego?

Edytowane przez tostek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zanim się dostanę gdziekolwiek dzisiaj do sluzby zdrowia to może wiecie jak po glebie po ok. 5-6h zaczelo mnie kolano napierac (napiera od wczoraj), nie widac zadnego sladu stłuczenia ni nic, jak mam noge wyprostowaną nie ma bolu, natomiast jak chcę zgiąć to sie nie da bo boli konkretnie.. Uda mi się zgiąć to się tak jakby przyzwyczaja do zgięcia i jak trzymam zgiete jest ok, chce wyprostowac znowu napiera itp. Ogolnie w kolanie coś bo dzisiaj boli konkretniej i to chyba przy kazdym ruchu, stawac na noge mogę. Stłuczenie czy raczej coś poważniejszego?

 

A jak zginasz to czujesz jakby Cię coś blokowało? Boli całe kolano czy gdzieś po bokach? Do tego co napisał Yuby może dojść uszkodzenie łąkotek.

Zdrowia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak zginasz to czujesz jakby Cię coś blokowało? Boli całe kolano czy gdzieś po bokach? Do tego co napisał Yuby może dojść uszkodzenie łąkotek.

Zdrowia.

 

Mam usg. "W części środkowo-przedniej łąkotki przyśrodkowej pionowe jej pęknięcie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...