Skocz do zawartości

Stuki w silniku FZR 1000 i brak mocy.


a_rtu_r
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli masz zdjecie to wrzuc, chodzi o takie z boku:) najlepiej z prawej strony:) Sorki za wymagania, ale tak najlatwiej sprawdzic jaki to silnik:) Ja w dowodzie mam wbite 72 kW, i pojemnosc 989:)

 

I zapytaj kolegi ile chce w razie sprzedazy?:)

 

THX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

identyczną moc? nie wierz w cyfry. Poza tym wystarczy twój motocykl odblokować- gaźniki. Jeśli silnik pasuje faktycznie do ramy (co jest prawdopodobne) to i tak musisz go kupić z osprzętem czyli gaźnikami, modułem, pewnie też kolektor wydechowy itp. Naprawdę nie ma nikogo w twojej okolicy kto by Ci naprawił ten motocykl?

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, nie lepiej byloby pogonić ten sprzet i kupic cos lepszego? Rozumiem ze mozesz miec ograniczony budzet ale od wrzesnia masz problem zeby wytargac jakis silnik to tej maszyny, troche sie to dluzy. Zaraz sie sezon zacznie.:icon_razz: Zastanow sie nad zmiana, moze cos tanszego ale do czego bedzie wieksza dostepnosc czesci. Chyba, ze bardzo Ci zalezy na tym modelu i za wszelka cene chcesz go wyremontowac/uratowac.:crossy:

76718e70da906377.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdybym miał go naprawiać to co musiałbym zrobić, żeby działał. Może to i lepiej go sprzedać, ale się przyzywczaiłem do niego. A co do sezonu - to jeszcze daleko, do kwietnia jeszcze troche:)

Edytowane przez a_rtu_r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kupić drugi silnik, najważniejsze z dobrym dołem silnika czyli wałem bo o to najtrudniej. Potem trzeba zobaczyć co z twojego silnika się jeszcze może nadawać. Dokupić nowe panewki, uszczelki i złożyć. Albo kupić cały sprawny silnik o co będzie ciężko. Może szukaj za w DE, albo GB poprzez ebay. Tak czy siak 2tyś zł to minimum absolutne do uruchomienia tego motocykla.

Co do sprzedaży, sory ale ile to jest teraz warte(?) tysiąc złotych:(

8.96s 1/4mili GSX-R K1 1000 TURBO/NITRO
SPEEDBIKE.PL TURBO TAKŻE W TWOIM MOTOCYKLU!

SERWIS MOTOCYKLI- WARSZAWA, HAMOWNIA - STROJENIE

https://www.facebook.com/bados84/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...