Skocz do zawartości

Zaparowany kask - problem


Rekomendowane odpowiedzi

Hej, mam konkretne pytanie, choc w sumie nie wiem, czy to dobry dzial ;) Od jakiegos czasu paruje mi szybka w kasku - pewnie przez te ostatnie upaly. Zapytalem na pobliskiej stacji o jakis specyfik i polecono mi Antypara - "Polepszacz widokow" Max Master Moto Design. Produkt wydal mi sie profesjonalny, ale przed zakupem chce zasiegnac opinii kogos, kto uzywal tej marki. Warto kupic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a cóż to za cudo? jedyną skuteczną metodą na parowanie wizjera jest wizjer z drugą warstwą - pinlock albo podobne/ zastępcze metody

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, mam konkretne pytanie, choc w sumie nie wiem, czy to dobry dzial ;) Od jakiegos czasu paruje mi szybka w kasku - pewnie przez te ostatnie upaly. Zapytalem na pobliskiej stacji o jakis specyfik i polecono mi Antypara - "Polepszacz widokow" Max Master Moto Design. Produkt wydal mi sie profesjonalny, ale przed zakupem chce zasiegnac opinii kogos, kto uzywal tej marki. Warto kupic?

 

... no zły. Pomyliłeś fora. Powinieneś zapytać na bravo girl. Może znajdziesz ściereczkę, co ci przetrze wizjer.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinlock polecam, nie wiem co to para na szybie.

Ja mogę polecić szybę z antyfogiem. Też nie wiem co to para na szybie :)

"Ja tylko nie wierzę w jednego więcej boga niż ty. Gdy zrozumiesz, dlaczego nie wierzysz we wszystkich pozostałych, zrozumiesz, dlaczego ja nie wierzę w twojego." Stephen Roberts

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja pin locka posiadam i nie wiem jak sobie z dziadostwem radzić.Para dostaje mi się pomiędzy te dwie szybki i nawet w trasie przetrzeć nie idzie.Szlag mnie z tym trafia.To mój pierwszy i ostatni kask z takim wynalazkiem.Także ja tego nie polecam,chyba ze trafiłem na jakiś felerny egzemplarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Hej, mam konkretne pytanie, choc w sumie nie wiem, czy to dobry dzial ;) Od jakiegos czasu paruje mi szybka w kasku - pewnie przez te ostatnie upaly. Zapytalem na pobliskiej stacji o jakis specyfik i polecono mi Antypara - "Polepszacz widokow" Max Master Moto Design. Produkt wydal mi sie profesjonalny, ale przed zakupem chce zasiegnac opinii kogos, kto uzywal tej marki. Warto kupic?

 

Szybka nie paruje przez upały tylko jak jest chłodno,zimno,mglisto lub deszczowo.

Możesz kupić antifoga w sprayu,szybkę z antifogiem jeżeli do twojego kasku takowe robią,pin locka wklejanego,kiedyś przemywało się szarym mydłem,później zimna woda i jakoś dawało radę,możesz też otworzyć sobie przedni nawiew jeżeli taki masz lub uchylać szybkę na postoju itd

Deflektor na nos jest?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

felerny? wyreguluj szybę poprawnie i problem zniknie

jsz

 

Regulowanie nic nie daje.Dociągnę żeby było dobrze a i tak po 1 kilometrze jest poluzowany.Wywalenie tego ustrojstwa z kasku skutkuje tym ze nie da się jechać,po jednym oddechu szyba cala jest zaparowana nawet podczas jazdy,przy pootwieranej wentylacji.Masakra.Tani ten kask nie był,a po prostu niebezpiecznie jest w nim jeździć.Na wiosnę muszę kupić inny i teraz mam dylemat jaki kupić żeby znowu nie było problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz za późno na reklamacje kask mam ponad 2 lata,ale problemy były od samego początku.Będę szukał nowego kasku.Poza tym kask kupiłem na moto bazarze w poznaniu,wiec jak tu szukać sprzedawcy.Pierwszy i ostatni raz coś kupiłem na bazarze.

Edytowane przez Fafik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...