Skocz do zawartości

opuszcam ten piękny kraj


abu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szef dziś dał zielone swiatło, we wrzesniu wyjeżdżam na pół roku do Chorwacji, wynająłem mieszkanie na wyspie Brać w miejscowości Bol.

Zajebiście sie cieszę, nie znoszę śniegu i jesiennych pluch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaw mi Tuoniaka :D

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tuoniaka zabieram, odpada, jest tam droga z nowym asfaltem i chyba tysiącem winkli, 35km, puszka się nią jedzie ponad pół godziny. Kawalerka, ale z duzym tarasem, w sumie z 10 osób może poimprezować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pracuje zdalnie, internet do pracy wystarczy, ostatnie pół roku pracowałem z domu, dalej bede zatrudniony w Polsce i tu bede płacił podatki ;)

troche zainspirowała mnie dziewczyna z firmy, która 4 lata pracowała w Madrycie, a była z lądka. Zobaczymy, jak dalej się to ułozy, miała być Australia, ale pracuję z ludźmi z Europy, szef kręcił nosem przez różnice czasowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest sprawiedliwe... Szczególnie w odniesieniu do zimy, pluchy itp. Zazdroszczę, żeby nie było ale i gratuluję, że się udało - ekstra :)

"... zachowaj mnie od zgubnego nawyku mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji... "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno w październiku da sie jeszcze pluskać w Adriatyku, zima to tak średnio 2-3 razy w miesiącu sztorm (grudzien-luty), temperatury wtedy spadają do 0-5*, ale po sztormie znów robi się 10-15 do następnego sztormu i tak do marca, kiedy już zazwyczaj jest pogoda odpowiadajaca naszemu prawdziwemu latu czyli zaczyna sie ok. 25*, wszystko wynika z opowiadań lokasów. Najlepsze jest to, ze taka kawalerka na Bolu poza sezonem to 300Euro miesiecznie ze śniadaniami, jeszcze pytali czy to nie za dużo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...