Skocz do zawartości

Jakie TAXI w Warszawie


Ogonnek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przez pryzmat tego forum pokolenie dzisiejszych dwudziestolatków wydaje mi się strasznie zagubione w otaczającym świecie i nieporadne.

 

Grosik, lub Glob taxi - to jest w sumie przewóz 1,60 zł/km korzystam zawsze. tel: 22 6464646

 

pozdr

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety czasem w przewozach zdarzą się kierowcy z Grójca, którzy Warszawy nie znają kompletnie i mają problem z podjechaniem w ZNANE miejsca, jeśli nie poda im się adresu dokładnego.

Ale generalnie nie narzekam na 6464646.

Zdarzało mi się korzystać z nightdrivers, ale o kurs w sobotę w nocy ciężko.

A wracając z knajp wieczorami to macham i zależnie od tego co się zatrzyma - w tańszych jadę na taksometrze, w droższych z góry ustalam cenę za przejazd - zazwyczaj udaje się osiągnąć te same lub zbliżone wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez pryzmat tego forum pokolenie dzisiejszych dwudziestolatków wydaje mi się strasznie zagubione w otaczającym świecie i nieporadne.

 

Grosik, lub Glob taxi - to jest w sumie przewóz 1,60 zł/km korzystam zawsze. tel: 22 6464646

 

pozdr

 

Ja również korzystam z ich usług. Polecam.

Sikor#44 Moto Training

https://www.facebook.com/Sikor44/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Grosiku się zawiodłem - odwołali mi dwa razy kurs 5 minut przed czasem.

Teraz najczęściej Volfra. Odpowiada mi, że można przez stronę WWW zamówić na konkretną godzinę, później przychodzi SMS z informacją, że kierowca już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bayer Taxi 19667

 

1,50zł za kilometr.

Edytowane przez Pozytywnie Zakrecony Wariat

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cierpe staram się omijać tak samo jak biedronkę. Tylko night drivers.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to jest Cierpe?

 

 

 

Takie cóś.

 

 

 

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie korporacja. Typ człowieka.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Na Grosiku się zawiodłem - odwołali mi dwa razy kurs 5 minut przed czasem.

Ja miałem podobne przygody z Bayerem.

 

Nie korporacja. Typ człowieka.

Domyślam się, co masz na myśli. Jak sobie czasem posłucham rozmów panów taksówkarzy pod nocnym klubem, to nie wiem, czy chciałbym z takimi ludźmi mieć cokolwiek wspólnego, a tym bardziej dać im zarobić. Ale fajni taksiarze też się zdarzają, np. w Zmiennikach. :)

 

Też unikam tego środka transportu podobnie jak autobusów miejskich, o tej porze roku praktycznie nie zdarza mi się zamawiać taryfy, ale korzystam czasem w zimie - do metra czy z klubu. I w tym pierwszym przypadku, jak się jedzie gdzieś służbowo, cholernie ważna jest spolegliwość korporacji/konkretnego kierowcy. Bo w nocy to raczej pośpiechu nie ma.

 

Generalnie te korporacje, o których pisze Jurjuszi. A Night Drivers może kiedyś przetestuję, skoro polecacie.

 

polecam "TAKI" z Pragi idealne na powrót z baletu 140 pln za klocka :icon_twisted:

Kiedyś się taki doigra, jak wsiądzie dwóch karków i sklepią michę cwaniakowi. Zresztą miasto miało się z tymi sku***synami rozprawić.

Romet Pony > Romet Ogar 205 > MZ ETZ 251 > Suzuki GSF 600 S Bandit i Peugeot SV 50 > Yamaha YP 250 R X-Max > Merida Freeway 9300

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...