Skocz do zawartości

Simson S51 150ccm


Chartman
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm co z tego ze simson ma silnik od ety ;] jak kierowca nie potrafi tego wykorzystac;]Jeden z uzytkownikow forum ma podpis,,Jawa Mustang U Mistrza to wiecej niz Gsxr u partaczy" czy coś podobnego;] i ja sie z tym zgadzam w 100% ;]

 

jawa 50 w rękach mistrza znaczy więcej niż CBR 600 u partaczy! :mrgreen: Takie jest orginalne zdanie :mrgreen: No ja tez sie z tym zgadzam! :mrgreen: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie pasuje.

:| szkoda. Do mojego simsona bym to wlozyl. Taki silnik by mi wystarczyl. Hamulce mam dobre bo z przodu tarcza, wiec nie mam problemu. Tylko pewnie te czerwone mocowania pod bakiem bede musial zdjac...

Przecież chyba oczywiste ze trzeba ciąć. Ehh, szkoda że do jawki niewejdzie mi bez niczego silnik z hayabusy :D :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
hmm co z tego ze simson ma silnik od ety ;] jak kierowca nie potrafi tego wykorzystac;]Jeden z uzytkownikow forum ma podpis,,Jawa Mustang U Mistrza to wiecej niz Gsxr u partaczy" czy coś podobnego;] i ja sie z tym zgadzam w 100% ;]

 

Dobija mnie to twoje gadanie. Jestes wielki bo umiesz motocykl postawić na gumę :?: :?: :?: Ty chyba nie wiesz do czego służy to urządzenie. Fakt można czasem się powygłupiać ale ogólnie moto służy do jazdy na dwóch kołach. Chyba że jeździsz po podwórku i szpanujesz przed kolegami ze szkoły. Wszyscy dyskutują o tym jak ten simson jest zrobiony, co trzeba było zmienić, jak chodzi - tylko jeden mistrz stuntu ma uwagi. Pokaż co potrafisz, bo w Twoich postach duzo jest tego typu uwag. Ja mogę napisać że jeżdże na gumie z predkością 200 km/h, i jednocześnie jem hamburgera popijąc go colą oczywiście w kasku i to przy zamknietej szybie - tylko po co :?: Uważasz, że ci którzy mają mocne motocykle a nie cudują na nich powinni je sprzedac i kupic sobie JAWKI :?: Daj spokój :roll:

 

Odnośnie tematu - widać, że simek ma sporo mocy i niegłupio wygląda z tym silnikiem. Brawo za pomysł i realizację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po co takie modyfikacje??JAk by chciał jeździć normalnie to spokojnie by mu wystarczył oryginalny simson 8) Ja wcale nie mowie takich zeczy;p Proboje sobie jezdzic na gumie i tyle;pKazdy uzywa swojego moto do tego czego chce;p Jak przejade 100 metrow na gumie to sie ciesze skacze do góry i jest fajnie ze sie udalo 8) I Tyle:PMi tez sie Taka przerobka ;) Myśle ze to jednak by siekalo fajnie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...