Skocz do zawartości

Kombinezon sportowy Tekstylny, gdzie kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem warto brać pod uwagę przed wszystkim to jak się jeździ, a nie czym. Po co komuś skórzany kombinezon na sporta jeśli jeździ nim głównie rekreacyjnie??? Z drugiej strony jeśli ktoś nakedem głównie po torze śmiga takie kombinezon jest jak najbardziej wskazany. Ja osobiście przez długi czas jeździłem w skórze, ale od momentu kiedy przesiadłem się na nakeda postawiłem na tekstylną modekę. I jestem bardzo z niej zadowolony. Fakt, po dzwonie musiałem kurtkę wymienić bo się zewnętrznie cała poprzecierała, ale protektory spełniły swoją rolę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki kominezon, jakiś niemieć w nim śmigał w wyścigach supermoto - dwa lata temu, kiedyś gdzieś nawet widziałem jego opis w jakiś gazecie i pisało że niby wytrzymały jak skóra ale cena była o ile dobrze pamiętam ostra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 lat później...

Witam, mam pytanko tak, jak w temacie. Może ktoś polecić jakiś dobry kombinezon tekstylny sportowy, o ile takie są ? Mam kombi RST skóra, ale chciałbym kupić drugie na jakieś latanie wkoło komina, głównie w jakieś mega upały. Myślałem o jakimś kombi tekstylnym w miarę dobrym, zależy mi, by miał slidery na kolanach i wg słyszał może ktoś o takich kombinezonach ? Z góry dzięki za odpowiedzi, o ile będą 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Grzesiek SZAJBUS:) said:

Witam, mam pytanko (...)

Twoje pytanie zostało połączone z poprzednim, identycznym. sugeruję jednak korzystanie z wyszukiwarki, po 3x jestem mniej wyrozumiały

BTW są jeszcze co najmniej 2 podobne tematy, na próbę szukaj: "komb* teks*" (ew. tex*) w dziale co, jak kupić dla motocyklisty, z ograniczeniem do tematów i po wszystkich słowach kluczowych

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Cześć tak jak w temacie może ktoś polecić jakiś dobre kombi lub spodnie o kurtkę mam w sumie tekstylną spodnie tekstylne bardziej sportowe sportowo turystyczne ? Najlepiej bby miały slidery na kolana o ile akie są. Mam pełne kombi skórę. Ale też szukam drugiego kombi tekstylnego bardziej sportowego mogą być same spodnie bo mam kurtkę adrenalin tekstylną. Jesli ktoś jest w stanie coś polecić fajnego to super 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Grzesiek SZAJBUS:) napisał:

 mam kurtkę adrenalin tekstylną.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
00:20 / 03:23
LIVE
 
An error occurred. Please try again later
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tap to unmute
Learn more
 
 
Advertisement
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Też kiedyś miałem kurtkę adrenaline. Mialem też spodnie adrenaline - pierwszy szlif i szmaty poszly do kosza.

Jeśli chcesz koniecznie tekstylne łachy, to stawialbym na jakieś topowe marki, które robią to dobrze.

W spodniach adrenaline miałem ochraniacze, ale że ubranie tekstylne nie przywiera do ciala jak skora, to odzy szlifie ochraniacz się "naciągnął" i kolano miałem zdarte mimo ochraniacha - w budżetowych tekstylniakach można sobie je wsadzic w dupę, efekt mniej więcej podobny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No powiem ci że ja miałem wypadek przy 150 km/h Właśnie w kurtce adrenalin dużo pomogła ale po wypadku nie nadaje się do użytku wiadomo cała podarta ale kupiłem drugą. Bardziej sportowe marki a możesz coś polecić ?

znaczy się pomogła wy obdzierany byłem nawet przez kurtkę ręka  i brzuch obtarte troszkę.Ale też ochroniła wiadomo skóra np lepiej chroni 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...