Skocz do zawartości

jak rozebrac lagi


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam do was takie pytanie jak rozebrać lagi w kawasaki ninja zx9r 1999r chodzi mi o wyciągnięcie rur z goleni.Rozkręciłem calą góre wyciągnąlem sprężyny i nie wiem do dalej rury chodzą swobodnie góra dół kręcą sie w kółko i nic więcej prosze o pilną pomoc. Dodam zdjecie lag http://iv.pl/images/91812651755230702172.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was takie pytanie jak rozebrać lagi w kawasaki ninja zx9r 1999r chodzi mi o wyciągnięcie rur z goleni.Rozkręciłem calą góre wyciągnąlem sprężyny i nie wiem do dalej rury chodzą swobodnie góra dół kręcą sie w kółko i nic więcej prosze o pilną pomoc. Dodam zdjecie lag http://iv.pl/images/91812651755230702172.jpg

 

jak spojrzysz na lagę od dołu, tam gdzie wyciągałeś oś koła powinieneś mieć śrubę po jej odkręceniu powinno wyjść, przynajmniej u mnie tak było

 

aha z tego co pamiętam to już popełniłeś błąd, bo najpierw powinienes poluzować właśnie tą śrubę o której piszę, żeby ją poluzować powinieneś mieć wszystko skręcone i ścisnąć maksymalnie lage

 

ale może niech sie wypowie ktoś kompetentny bo ja tylko raz rozbierałem lagi u siebie w moto i robiłem to wg serwisówki więc doświadczenia dużego nie mam pozdro

Edytowane przez Wojtas85
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha z tego co pamiętam to już popełniłeś błąd, bo najpierw powinienes poluzować właśnie tą śrubę o której piszę, żeby ją poluzować powinieneś mieć wszystko skręcone i ścisnąć maksymalnie lage

 

ale może niech sie wypowie ktoś kompetentny bo ja tylko raz rozbierałem lagi u siebie w moto i robiłem to wg serwisówki więc doświadczenia dużego nie mam pozdro

 

Masz racje.

Zanim sie zabierzesz za rozbieranie trzeba sie zapoznac z budowa.

 

Sruba od dolu, wybic uszczelaniacz i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam do was takie pytanie jak rozebrać lagi w kawasaki ninja zx9r 1999r chodzi mi o wyciągnięcie rur z goleni.Rozkręciłem calą góre wyciągnąlem sprężyny i nie wiem do dalej rury chodzą swobodnie góra dół kręcą sie w kółko i nic więcej prosze o pilną pomoc. Dodam zdjecie lag http://iv.pl/images/...55230702172.jpg

 

Zanim cokolwiek odkręcisz w tym motocyklu poszukaj serwisówki i zapoznaj się z budową tego motocykla.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo montaż spowrotem i próba odkręcenia dolnej śruby. Jak nie da rady to pneumat.

 

 

Uwielbiam takich pacjentów. "Zrobię sam, to nic trudnego". A potem na forum tematy z cyklu "Ojej, nie umiem..." :icon_mrgreen:

 

Wcale się nie zdziwię jeśli kolega ślizgnie dolną śrubę przy swoich egzorcyzmach.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co się czepiasz, dzięki temu masz zarobek :icon_razz:

 

No nie do konca to sie oplaca. Bo najpierw ktos probuje samemy, pozjezdza łby srub, pomiesza wszystkie elementy, a Ty siedzisz i kombinujesz jak to ugryzc... Najgorsza robota to poprawiac po kims.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zrozumiałem to nie możesz teraz odkręcić tej dolnej śruby? tak? Moja rada jest taka, weź jakiegoś kumpla i ściśnij lagę na maksa i wtedy spróbuj odkręcić. Ja już to przerabiałem 2 razy i zdało egzamin. pozdro

zero smutków, zero złości wyj**ane po całości...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...