Skocz do zawartości

Opony Michelin Pilot Road 3


Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Czy ktoś może już miał okazję na tych gumach pojeździć?

Jakieś opinie?

 

Do tej pory latam na Pilot Road 2 i uważam że gumy są pierwsza klasa. A że za chwilę przyjdzie czas na nowe gumy i właśnie myślę nad "trójkami".

Chodzi mi o opinię użytkowników "trójek"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory latam na Pilot Road 2 i uważam że gumy są pierwsza klasa. A że za chwilę przyjdzie czas na nowe gumy i właśnie myślę nad "trójkami".

Chodzi mi o opinię użytkowników "trójek"...

 

Uzykownikiem nie jestem, dwa tygodnie temu zastanawialem sie nad zakupem tychze. Niestety w tescie nie obciely tak jak oczekiwalem. Owszem na mokrym pierwsza klasa, lepsze od " Dwojek " niestety na suchym to dopiero IV - te miejsce.. Co do samego testu to wygral Dunlop. mimo tego zafundowalem sobie Metzeler'a Z8 jestem naprawde pod wrazeniem.

 

 

Ja je przetrenowałem. Maje zdanie , że są takie jak 2-jki no może mimimalnie lepiej sobie radzą na mokrej drodze. Ale kto lubi

 

 

Tak jak zauwazyles leprze na mokrym, gorsze na suchym.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca (czyt. od 3,5tys km) jeżdzę na PR3 w moim Fazerze.

Nie żałuję tego wyboru... tak jak już wspomniano na mokrym świetnie się zachowują. Na suchym też niczego sobie

 

Aczkolwiek mój następny wybór raczej padnie na Dunlop'y. Są troche tańsze a i tak staram sie nie jeździć w deszczu

sygnatura_barthazz.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

 

Aczkolwiek mój następny wybór raczej padnie na Dunlop'y. Są troche tańsze a i tak staram sie nie jeździć w deszczu

 

Dunlop'ow jakos nie trawie, mimo, ze w tescie dobrze ociely to niestety nie daja takiego feed back'u jak inne. Na cene tez nie ma co patrzec, bo roznica jest nieduza, na co bym zwrocil uwage, to jaki dystans uda mi sie przejechac za jaka kase a tu Metzeler bje wszystko na leb.

 

 

KS- podrzuc linka do tego testu.

 

Linka niemam, byl w Motorrad'zie ale niedlugo powinien ukazac sie przetlumaczony w Motocykl'u,

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo twardy w ch** :D

 

Smigales na nich ?

 

Wcale nie sa twarde, w kazdym razie na suchym obciely lepiej niz to cudo o nazwie Michelin Pilot Road 3 :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...