Skocz do zawartości

Bardzo kosztowna chwila zapomnienia


Rekomendowane odpowiedzi

Od siebie dodam, ze zapierda lanie mu nie przeszlo :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lysy,

 

zadne moto nie jest mi generalnie potrzebne, bo i do czego ? Jestem w dwoch szkolach, park maszyn calkiem przyzwoity wiec gdy mam ochote sie karnac po prostu biore jedna z 6 - ciu i robie runde.

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiemy mało kto uczy się na cudzych błędach.

 

A to się rozumie, każdy z nas był swego czasu nieśmiertelny - nauki od innych uczy się najlepiej wtedy, gdy samemu się coś niemiłego przeżyje, wtedy dopiero bierzemy słowa innych bardziej na serio.

 

Przecież 16-18 latkowi za cholerę nie przetłumaczysz, że może wyjechać na przejażdżkę i nie wrócić, oni są "sprytni", mają "olej w głowie" i bla, bla, bla.

 

 

Od siebie dodam, ze zapierda lanie mu nie przeszlo :icon_mrgreen: :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

:crossy:

 

No, pewnie nie, ale zakładam, że gdy widzi "nieznanego" winkla, to raczej za pierwszym razem przejeżdża przez niego tempem turystycznym. ; )

 

A tak w ogóle, powiedz mi - bo widzę, że jesteś doświadczonym kierowcą i tutaj przebijasz wiedzą większość osób (co btw. widać, niektórym z zazdrości żyłka pęka) - powiedz mi czy oprócz 2o zajmujesz się treningiem w sportowych technikach (bądź tak zwanych "bezpiecznych) jazdy puszkami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło, że to piszesz ale jest tutaj wiele osób z większym doświadczeniem w technice jazdy niż ja.

Jeśli chcesz się doszkalać to polecam Tomka Kulika, Kondrata Filipiaka, znajdziesz ich przez googla.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak w ogóle, powiedz mi - bo widzę, że jesteś doświadczonym kierowcą i tutaj przebijasz wiedzą większość osób (co btw. widać, niektórym z zazdrości żyłka pęka) - powiedz mi czy oprócz 2o zajmujesz się treningiem w sportowych technikach (bądź tak zwanych "bezpiecznych) jazdy puszkami?

 

XP

 

Osobiscie sie tym nie zajmuje, czasami pomagam znajomam przy organizacji takich imprez ( raczej przeszlosc ).

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz się, że żyjesz:) w przyszłości na pewno będziesz bardziej uważny już

 

taaaaaaaaaaaaaaa .. to wtedy ktos w niego przywali ...

Nie ma reguły .....

Co ma byc to bedzie ... taki lajf.

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego. To nic innego jak sposób na zrzucenie ze swoich barków poczucia winy czy wyrzutów sumienia ("to nie moja wina, i tak by się to stało"). To ja już wolę wziąć na klatę i szczerze przyznać że jak mam wypadek z własnej winy to z własnej winy a nie przez pierdnięcie słońca.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...