Skocz do zawartości

zakrety


oil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...

Ten jadący z przodu mistrzowsko schował kolano i uniknął zderzenia, nieźle. Sytuacja przykra ...

 

Nawet gdyby go nie schowal, to jadacy z przeciwka by go nie zachaczyl, coz life is brutal, jak powiedzial Theodor, do schodzenia na kolano jest TOR !

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczyna mnie powoli śmieszyć termin "schodzenie na kolano". Wiele osób robi sobie z tego egzamin - jak to on zaje*iście jeździ, skoro "zszedł na kolano". Ja przytarłem kolanem już w pierwszym sezonie, kiedy miałem niewielkie pojęcie o jeżdzeniu motocyklem i wcale nie czuję się przez to lepszy. W końcu nie chodzi o to, żeby przytrzeć, tylko o to, żeby jak najszybciej zrobić winkiel, niektórzy natomiast zdają się o tym zapominać, bądź wręcz nie wiedzieć. Co by tylko slajder przytrzeć, bo +50 do rispektu na dzielni. Taka mała dygresja. O.

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano to prawda. Nawet na torze jak komuś udało się przytrzeć sliderem to jest niemal 100% pewności że zaraz będzie leżał.Bo zamiast uczyć sie prawidłowo jeździć na siłę chce znów dotknąć kolanem asfaltu. Kręgosłup powyginany w ósemkę, zero pozycji na moto, ale kolanko musi być.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...jak komuś udało się przytrzeć sliderem to jest niemal 100% pewności że zaraz będzie leżał...

Zwłaszcza w moim przypadku :bigrazz:

Po prostu na ten rozmiar nie ma żadnych normalnych opon i mi w winklach puszczają :)

Dlatego przestałem ganiać paździerza na tor. Z utęsknieniem czekam na zmianę...

Ale co by nie mówić - to szuranie slajderem to fajne uczucie :)

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...