Skocz do zawartości

zakrety


oil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ale jak zauwazyłem, w szybkiej jeździe torowej nie ma na to czasu:)

kivi, a na którym torze Ty szybko latałeś ostatnio? :bigrazz:

Na tych naszych okolicznych to się rzadko setkę przekracza :)

Kiedyś ktoś wrzucił fajny filmik z Rossim z toru, ale nie z wyścigu, tylko jakiś learningowy.

Było ujęcie na prawą manetę i widać było jak przed winklem hamuje i międzygazy wali. Później jeszcze slidem w winkle szedł co by sie ustawić lepiej na wyjściu, ale o tym już nie mówię...

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kivi, a na którym torze Ty szybko latałeś ostatnio? :bigrazz:

Na tych naszych okolicznych to się rzadko setkę przekracza :)

Kiedyś ktoś wrzucił fajny filmik z Rossim z toru, ale nie z wyścigu, tylko jakiś learningowy.

Było ujęcie na prawą manetę i widać było jak przed winklem hamuje i międzygazy wali. Później jeszcze slidem w winkle szedł co by sie ustawić lepiej na wyjściu, ale o tym już nie mówię...

A Natalia Florek robi 1:39 na Poznaniu i nie robi m-gazów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Natalia Florek robi 1:39 na Poznaniu i nie robi m-gazów...

Fakt. I jak wspólnie stwierdziliśmy - wygląda to żałośnie i podobnie się tego słucha. Podobno cel uświęca środki... W końcu jest kobietą, więc można jej wybaczyć. Kobiecie takie gazy nawet nie przystoją... :bigrazz:

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc wolę ładną, skuteczną boczną równoległą od udowadniania sobie że dotknę łokciem asfaltu.

No chyba że jakoś drastycznie szybciej zacznę jeździć i tak duże złożenia będa miały uzasadnienie.

Edytowane przez theodor.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mówiąc wolę ładną, skuteczną boczną równoległą od udowadniania sobie że dotknę łokciem asfaltu.

No chyba że jakoś drastycznie szybciej zacznę jeździć i tak duże złożenia będa miały uzasadnienie.

Bardzo zgrabnie po kilku stronach rzeźbienia dłutkiem w mało atrakcyjnym tworzywie dotkneliśmy ciekawej sprawy. Mianowicie po co w ogóle przycierać czymkolwiek? To z pozoru głupie pytanie, bo odpowiedź jest prosta. Czyż nie? No właśnie dla mnie nie. Bo z moich obserwacji wynika (mam na myśli obserwacje na żywo, nie w telewizorze), że przycieranie kolanem to taka sztuka dla sztuki. 100% lansu. Często widzę motocyklistów w pokracznych pozycjach, byle tylko przytrzeć kolano. A podobno robimy tak by jeździć szybciej.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo zgrabnie po kilku stronach rzeźbienia dłutkiem w mało atrakcyjnym tworzywie dotkneliśmy ciekawej sprawy. Mianowicie po co w ogóle przycierać czymkolwiek? To z pozoru głupie pytanie, bo odpowiedź jest prosta. Czyż nie? No właśnie dla mnie nie. Bo z moich obserwacji wynika (mam na myśli obserwacje na żywo, nie w telewizorze), że przycieranie kolanem to taka sztuka dla sztuki. 100% lansu. Często widzę motocyklistów w pokracznych pozycjach, byle tylko przytrzeć kolano. A podobno robimy tak by jeździć szybciej.

 

 

Otóż to! Trafione w samo sedno :buttrock: ! Motocykliści ze "skoliozami", wciągający się na kierownicy, ze zwisającymi tyłkami wyjątkowo kiepsko wyglądają. Co prawda niektórzy jeżdżą nawet szybko, ale moim zdaniem mało efektywnie, bo zamiast wykorzystywać budowę i geometrię motocykla, to z nim walczą.

Ale każdy robi to, co lubi. Ja też preferuję jazdę techniczną, a przytarcie kolanem samo przyjdzie - wraz ze wzrostem prędkości i koniecznością zwiększenia pochylenia motocykla.

A żeby poprzycierać slidery, to wystarczy do kościoła w kombiaku pójść :icon_mrgreen: !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha Skolioza. Kocham Was. Turlam się ze śmiechu. Choć nie było mi tak wesoło jak jeden Pan "skolioza" zrobił mnie w Radomiu na ponad sekundę. Małym pocieszeniem było że miał 120 KM więcej. Jednak rozmiar ma znaczenie.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha Skolioza. Kocham Was. Turlam się ze śmiechu. Choć nie było mi tak wesoło jak jeden Pan "skolioza" zrobił mnie w Radomiu na ponad sekundę. Małym pocieszeniem było że miał 120 KM więcej. Jednak rozmiar ma znaczenie.

W sensie, że ja?

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co, jak co ale to uczucie jak chrobota się kolanem po asfalcie jest zajebiste :buttrock:

A przecież o to chodzi żeby człowiek czół się zajebiście...

Tutaj się z kolegą zgadzam - no jest w tym coś magicznego i nie ma to tamto :bigrazz:

Pisałem już kiedyś o tym w innym temacie. A patrząc z boku niejednokrotnie głośniej słychać szorujący slider niż silnik :)

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...