Skocz do zawartości

zakrety


oil
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wracając do tematu, to czasem spotykam się z wypowiedzią o przeciwskręcie: czytałem, ale się boję...

Świadczy to o tym, że są osoby które mimo zapoznania się z teorią nie są w stanie odważnie i celowo działać na kierownicę odwrotnie niż chłopski rozum podpowiada. Czyli szkolenia są potrzebne, a kozactwo młodych użytkowników trzeba tępić. Kulturalnie i taktownie, wspomagając się aluzją i dowcipem żeby młody okoniem nie stawał, ale jednak tępić.

 

Pozdrawiam i dobrej pogody życzę :-)

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu, to czasem spotykam się z wypowiedzią o przeciwskręcie: czytałem, ale się boję...

Świadczy to o tym, że są osoby które mimo zapoznania się z teorią nie są w stanie odważnie i celowo działać na kierownicę odwrotnie niż chłopski rozum podpowiada. Czyli szkolenia są potrzebne, a kozactwo młodych użytkowników trzeba tępić. Kulturalnie i taktownie, wspomagając się aluzją i dowcipem żeby młody okoniem nie stawał, ale jednak tępić.

 

Pozdrawiam i dobrej pogody życzę :-)

 

 

Tępienie w nawet najbardziej kulturalny sposób niestety rzadko przynosi efekty, bo zwykle do pewnych rzeczy trzeba dojrzeć samemu. Problem polega tylko na tym, żeby udało się dożyć do tego momentu :biggrin:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ten tekst, Proszę Pana a z jaką siłą ja mam odpychać kierownicę?

 

 

Albo "ile centymetrów mam odepchnąć?".

 

Pozdrawiamy Staszka z Wrocławia, gwiazdę miesięcznika Motocykl!

- instruktora, który przyznał się nam kiedyś w cukierni, że nie wie ile ma pchać...

Edytowane przez Tomek Kulik

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powróćmy do tematu, bo dyskusja zmienila się w opiniowanie poczynań z jakiegoś filmiku.

Ale o co chodzi w tym temacie tak w ogóle?

Uwazam ze nasze forum to nie zupełnie najlepsze miejsce do lansowania koleżków z Forum Ducati.

24cefcm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwskretu używają przecież wszyscy i świadomie, ale na slabych zakretach np. ja, ale jak juz przychodzi co do czego i trzeba glebiej sie zlożyć to rozum podpowiada co innego i jest metlik w glowie, czy aby napewno nie wypadne z drogi, czy nie puszczą opony, pojazdy z naprzeciwka, i przez to wlasnie nie mozna uzyc przeciwskretu ;p Ja jeszcze nie umiem skrecac, ale mysle z rozkmina przyjdzie z kilometrami nawinietymi na kolo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwskretu używają przecież wszyscy i świadomie, ale na slabych zakretach np. ja, ale jak juz przychodzi co do czego i trzeba glebiej sie zlożyć to rozum podpowiada co innego i jest metlik w glowie, czy aby napewno nie wypadne z drogi, czy nie puszczą opony, pojazdy z naprzeciwka, i przez to wlasnie nie mozna uzyc przeciwskretu ;p Ja jeszcze nie umiem skrecac, ale mysle z rozkmina przyjdzie z kilometrami nawinietymi na kolo :P

No to się chłopaku mylisz i to dość mocno. Porozmawiaj sobie kiedyś z kimś, kto nigdy nie słyszał o przeciwskręcie (jest kupa takich motocyklistów) i zapytaj jak to się dzieje, że motocykl skręca. Powie Ci, że się ciałem balansuje. Owszem da się, ale spróbuj zrobic to przy większej prędkości lub ciężkim motocyklem...

Przeciwskrętu używają wszyscy - zgoda. Ale czy świadomie...

Edytowane przez krzywer

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciwskretu używają przecież wszyscy i świadomie, ale na slabych zakretach np. ja, ale jak juz przychodzi co do czego i trzeba glebiej sie zlożyć to rozum podpowiada co innego i jest metlik w glowie, czy aby napewno nie wypadne z drogi, czy nie puszczą opony, pojazdy z naprzeciwka, i przez to wlasnie nie mozna uzyc przeciwskretu ;p Ja jeszcze nie umiem skrecac, ale mysle z rozkmina przyjdzie z kilometrami nawinietymi na kolo :P

No to się chłopaku mylisz i to dość mocno. Porozmawiaj sobie kiedyś z kimś, kto nigdy nie słyszał o przeciwskręcie (jest kupa takich motocyklistów) i zapytaj jak to się dzieje, że motocykl skręca. Powie Ci, że się ciałem balansuje.

Przeciwskrętu używają wszyscy - zgoda. Ale czy świadomie...

Na pohybel wszystkim zdradliwym sukom!

 

dmnz.jpg <== kliknij i polub :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...