Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jasne, że nie. Jednak jakby wierzyć w te nasze polskie "mądrości ludowe" to nikt poza japończykami nie powinien już produkować motocykli. Wszyscy powinni dawno upaść. Choć nie, jeszcze kawasaki powinno zniknąć, bo przecież wiadomo że kawy też się psują. :icon_twisted:

Swoją drogą zupełnie nie rozumiem ludzi którzy tak zaciekle bronią motocykli którch są użytkownikami. Co za różnica co inni uważają na temat marki mojego motocykla, mitów i nie mitów na jej temat itp. Jak ktoś uważa ża ducati to ostatnie gówno to wisi mi to prywatnie miękkim kalafiorem.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą zupełnie nie rozumiem ludzi którzy tak zaciekle bronią motocykli którch są użytkownikami. Co za różnica co inni uważają na temat marki mojego motocykla, mitów i nie mitów na jej temat itp. Jak ktoś uważa ża ducati to ostatnie gówno to wisi mi to prywatnie miękkim kalafiorem.

 

he he ... poczekaj jak zechcesz sprzedać.

W lutym mało co kupiłem quada Dinli. Ale pierw przeczytałem co właściciel pisał o tym że quadzie na Forum. Po przeczytaniu mimo że sprzęt prawie nówka, wyposażony we wszystko i jeszcze coś, gość spuścił z ceny z pięć tysięcy ... nie kupiłem :icon_mrgreen:.

Opinia wbrew pozorom ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fał to Fał i h*j :)

 

 

jakoś nie zauważyłem zeby moja TLr nie miała góry- ciągnie fajnie równo do odcinki(nie czuje czegos takiego jak w dieslu powyżej 4tys obrotów--- "już nie moge" )

Edytowane przez bartez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doinwestowana doda też się tanio sprzedała

 

Patrząc na wykres z hamowni stwierdzić można że ciągnie ładnie praktycznie w każdym zakresie obrotów gdzie fakt góra najsłabiej wychodzi przy dole

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie ja napisalem ze ducati sa do niczego ?? , predzej bym napisal ze kupuja je ludzie by podbudowac swoje ego , albo miekkiego kalafiora :icon_razz: bo chyba naprawde niewielu kupuje 1198s i katuje to na torze :crossy:

 

 

Założenie z gry błędne...

 

Ducati kupuje się całym ego, a nie do podbudowania go...to cała otoczka, sraczka w nocy, drżenie rąk, nerwowe tiki...

A taniego japońca kupuje się jak kartofle w sklepie, masz i już... tak beznamiętnie...

A co do wywrotek na torze, w Ducati mało co się uszkadza przy bocznych ślizgach, przed wyjazdem kupuje się np. tytanową obudowę pompy cieczy, kosztuje na amerykańskie warunki niewiele, zestaw owiewek hotbodisowych 650 dolarów , podnóżki to jak oryginały się zepsują to lepiej i tak wymienić na aftermarketowe, składane/regulowane, za to w japońcu już nie jest tak piknie, kolega jeździł po torze przy bocznym ślizgu wymienił cały motocykl- bo rama pękła i blok silnika w drzazgi...

Co do samego tematu:

zależy do czego będzie używać motocykla, zależy od preferencji właściciela, i nie ma na to żelaznej reguły, jeden woli kartofle i ogórki, drugi ogrodnika córki...

J-999

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

: bo chyba naprawde niewielu kupuje 1198s i katuje to na torze :crossy:

Bo niby gdzie mają nimi jeździć? W Polsce jest więcej kupionych egzemplarzy desmosedici rr niż pełnowymiarowych torów.

http://ducatisti.pl/ PORTAL POŚWIĘCONY MARCE DUCATI
http://motomaniax.pl/ jedyny 100% serwis ducati w warszawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo niby gdzie mają nimi jeździć? W Polsce jest więcej kupionych egzemplarzy desmosedici rr niż pełnowymiarowych torów.

to mamy odpowiedz , ducati kupuje sie w polsce dla lansu :flesje: :lalag:

przeciez w polsce tory nie sa potrzebne mamy ulice i podgiete tablice :crossy:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...