Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Kolesie są zaje..ści. Zwłaszcza jak ruszają spod świateł i kręcą do czerwonego pola na prostej. Ale najlepsze jest to jak przed delikatnym zakrętem hamują prawie do 0. Respect :notworthy:

Popisowy sezonowy lanser próbujący sił u plastikowych girl gdzie w efekcie wychodzi i tak na mistrza prostych .

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nadal nie rozumiem w czym wam oni przeszkadzaja :). Ograniczaja jakos Wasza przestrzen zyciowa czy co?

Mi tam burakiem wieje i kompletnym brakiem odpowiedzialności

Popisową, czy też brawura = tragedia wypadek...

Jak coś się robi dla szpanu z reguły przecenia się swoje możliwości.

Ale pewnie powiesz zaraz że w końcu to on się potrzaska a nie Ty..i uprzedze Twoje pytanie tak tylko że jak ostatnio kumpel śmigną to wyrwał w golfie koło a focus wyglądał na zdeczka zdewastowanego..gdzie szukać F4? ..pod golfem zaraz za piastą tylnego koła patrząc od tylu auta

Edytowane przez Joey69

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój był Golf czy Focus...?;)

na szczęście żaden, aczkolwiek Pan z małym dzieckiem nie był zachwycony widokiem auta i myślą o konsekwencjach gdyby mu sie wkomponował w dzieciaka motor

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli tak w skrócie - Powinno się zakazać posiadania dzieci abyśmy mogli ostro zapie**alać po mieście.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolesie są zaje..ści. Zwłaszcza jak ruszają spod świateł i kręcą do czerwonego pola na prostej. Ale najlepsze jest to jak przed delikatnym zakrętem hamują prawie do 0. Respect :notworthy:

 

A jak pokrece do czerwonego na prostej, a w zakrecie (zalozmy na potrzebe przykladu, ze dam rade ;) ) jeszcze przyspiesze i cie wyprzedze ?

To dalej dresiarstwo czy juz wpadam do innego worka ;) ?

Mnie bardziej bawia kolesie na nowiutkich zajebistych moto ktorzy nie ogarniaja.

Najlepiej na litrach ;)

Jakos w zeszlym roku mijalismy taka ekipe ;)

4x R1 2009 i ledwo sie toczyli.

Edytowane przez G3d
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dotarciu trzeba czasem prypizdryczyć... V'ka robi niesamowite doznania akustyczne, a że traci ułamek sek na starcie i pare km przy maksie to kwestia drugorzędna chyba że tu sami Valentino... :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na temat z dystansem, to faktycznie nie można jednoznacznie określić, co jest lepsze w maszynie sportowej - R4 czy V2.

Motocykl jest indywidualną sprawą każdego z Nas. Zawsze znajdą się zwolennicy jednego i drugiego, gdyż to co dla jednego jest udręką w jeździe - drugiemu może dawać dużo radości.

Dziś doszedłem do wniosku, że jednak zostanę przy swojej VFR v4 - jest ona kompromisem pomiędzy typową v'ką a rzędówą.

<<=== BORN TO RIDE ===>>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pare lat temu ostro z takim ziomkiem napieralismy na torze ja na 06r1 520(-1+2) lancuch pc wydech zawiecho przod,inne tarcze i oplot , a on 1098 tez seria , prakatycznie loilismy rowno do 250 , ja dalem 6k$ szpeja on 15k$ , wiec jak niema roznicy to po co przeplacac? :icon_razz:

dobranoc :crossy:

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś doszedłem do wniosku, że jednak zostanę przy swojej VFR v4 - jest ona kompromisem pomiędzy typową v'ką a rzędówą.

Jesteś zmienny jak kobieta :icon_eek:

 

pare lat temu ostro z takim ziomkiem napieralismy na torze ja na 06r1 520(-1+2) lancuch pc wydech zawiecho przod,inne tarcze i oplot , a on 1098 tez seria , prakatycznie loilismy rowno do 250 , ja dalem 6k$ szpeja on 15k$ , wiec jak niema roznicy to po co przeplacac? :icon_razz:

dobranoc :crossy:

Płacisz za markę wygląd i włoszke która w każdej chwili moe być powdem Twego orgazmu

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...