Skocz do zawartości

Wypadek forumowicza


Gość Sestorme
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Niech to diabli!

 

Taka wiadomość bardziej psuje humor i skłania do myślenia niż kolejne 10 wpisów w wątku "Smutne, ale prawdziwe. WYPADKI". Zaiste smutne.

 

Oby się dobrze skończyło. Trzymam kciuki.

Wysyłane z mojego PCta za pomocą klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Sestorme

jutro beda wybudzac brata zaraz po operacji. glowe ma juz zabezpieczona moglem go zobaczyc. jutro jak tylko noge juz poskladaja to beda budzic. mowia ze mozg nie zostaw uszkodzony ale poki nie obudza to nic nie wiadomo. goscia juz podobno zlapali co go wytracil z autostrady. nie wiem co dalej jutro wieczorem moze napisze wiecej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymam kciuki. Niech szybko wraca do zdrowia!

Fakt, iż jakiś pogląd jest szeroko rozpowszechniony, nie stanowi żadnego dowodu na to, że nie jest on całkowicie absurdalny. Jeśli weźmiemy pod uwagę, że większość ludzkości jest zwyczajnie głupia, należy oczekiwać z dużym prawdopodobieństwem, iż powszechnie panujące przekonania będą raczej idiotyczne niż rozsądne.

Bertrand Russell

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jutro beda wybudzac brata zaraz po operacji. glowe ma juz zabezpieczona moglem go zobaczyc. jutro jak tylko noge juz poskladaja to beda budzic. mowia ze mozg nie zostaw uszkodzony ale poki nie obudza to nic nie wiadomo. goscia juz podobno zlapali co go wytracil z autostrady. nie wiem co dalej jutro wieczorem moze napisze wiecej

 

 

Właśnie miałem pisać o tym. Jeśli w UK miał wypadek to tam autostrady są grubo monitorowane a też ludzie mają inną mentalność, do pomocy czują się zobowiązani. Druga sprawa to sądy i UK-owe podejście do motocyklistów. Tam dla sądu życie motocyklisty jest warte 175GBP, tyle wyniósł mandat za umyślne spowodowanie śmierci motocyklisty w jeden sprawie sądowej. Ale Sestore to nie grozi. Jutro się wybudzi a pojutrze wbije na forum, bo jak nie to wpierdol!!! :icon_twisted:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz pytanie co można zrobić idiocie, który spowodował ciężkie uszkodzenie ciała motocyklisty, po czym uciekł z miejsca wypadku...? Mi się to w pale nie mieści, pewnie dostanie mandat, bo będzie się tłumaczył szokiem. Jako brat, pewnie widząc gościa wbiłbym mu kose pod żebra, bo bym nie mógł spać że jakieś gówno zużywa moje powietrze na świecie - tylko potem bym żałował, że nie warto przez idiotę iść siedzieć i marnować sobie część życia. Grozi mu cokolwiek poza mandatem karnym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...