Skocz do zawartości

FLHRCI road king 05r strzela z tylniego cylindra


Rekomendowane odpowiedzi

dzieje sie to bardziej na nagrzanym niz zimnym ale nie znow na bardzo nagrzanym

objaw jest taki ze jadąc stałą prędkoscią dodaje delikatnie gazu i tak jakby zaczynał pracować na jednym garze po czym strzal i jest ok,przy kazdym gwałtownym dodaniu gazu i maksymalnym otwarciu przepustnicy jest ok ale towarzyszy temu taki metaliczny cichy dzwiek cos jakby pstrykac w paznokciem w zeberko cylindra ...diagnoza z poziomu licznika nie notuje zadnych błedów

I tak jak wspomniałem ,po wykreceniu swiec przednia jest siwa i wilgotna tak jakby po właczeniu zapłonu wtrysk jeszcze siknął na koniec a tylna swieca jest bialutka i sucha (mozna by stwierdzic ze idealna)

jesli przytknie się dłonią wydech z przedniego słychać ze tylny pracuje nie równo,natomiast przedni idealnie równiutko bez zająknięcia

 

ładowanie jest OK,kompresja 11 na kazdym,swiece nowe zamieniane były miejscami(tak jak na foto u kolegi,z tym ze na odwrót z przedniego ciemiejsza z tylnego jasniejsza) i to samo,paliwo 98 jedynie zastrzezenia mozna miec do akumulatora bo oryginalny sie skonczył a puki co wsadzilem ciut mniejszy cieżko mu obracać wałem ale jakoś daje rade

 

Jasniej juz nie moge opisac problemu

Edytowane przez monstergarage
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:icon_eek: Ja pierdziuuu... Pb 98 do HD? Poszedłbym z torbami, a poza tym w hameryce chyba nawet o takim nie słyszeli :ph34r:

Nie ma sensu lać takiej wachy przy niedłubanym silniku.

 

PS. serwisówka (udało mi się zachomikować :icon_biggrin: )

http://chomikuj.pl/turysta5

Edytowane przez turysta

RIDE HARD!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"objaw jest taki ze jadąc stałą prędkoscią dodaje delikatnie gazu i tak jakby zaczynał pracować na jednym garze po czym strzal i jest ok,przy kazdym gwałtownym dodaniu gazu i maksymalnym otwarciu przepustnicy jest ok ale towarzyszy temu taki metaliczny cichy dzwiek cos jakby pstrykac w paznokciem w zeberko cylindra ...diagnoza z poziomu licznika nie notuje zadnych błedów"

 

*** Spalanie stukowe ?

 

"I tak jak wspomniałem ,po wykreceniu swiec przednia jest siwa i wilgotna tak jakby po właczeniu zapłonu wtrysk jeszcze siknął na koniec a tylna swieca jest bialutka i sucha (mozna by stwierdzic ze idealna)"

 

Idealna ???

Od kiedy ?

Tylny garnek ma o wiele za uboga mieszanke, pytanie dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uboga mieszanka =kichanie w dolot = biała świeca. Z elektroniką jestem na bakier, ale lewe powietrze to pierwsza przyczyna w kolejce, :icon_razz: następnie niedrożny wtryskiwacz. Warto sprawdzić łączenie króćców z głowicami. Użyj powszechnego patentu z WD40 lub Samostartem aby potwierdzić lub odrzucić lewe powietrze na tym łączeniu.

 

Zabawa w mechanika polega na tym aby zaczynać od rzeczy najbardziej oczywistych i najłatwiejszych.

 

Sam w gaźnikowym Evo przez miesiąc walczyłem z takimi objawami, dodatkowo bardzo trudne odpalanie i za każdym kichnięciem gaźnik był wypluwany z króćca razem z całym airboxem. :icon_eek:

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wiesza się zawór ???

[html]<p><b><a href="http://www.seboka.republika.pl/" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja strona </font></a></b>  <font color="#008000">
<b><a href="http://www.szczotkitechniczne.eu" style="text-decoration: none">
<font color="#008000">Moja praca </font></a></b></font></p>

[/html]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam. widzę, ze tu leci temat kichającego Harego. Mam Road Kinga z 2002 na wtrysku. Założyłem mu wolne wydechy i zaczął mi trochę kichać. Tak jak by dawało w filtr. Zazwyczaj jest to na wolnych obrotach i czasami mało co maszyny nie położyłem jak skręcałem. Nie miałem tego na oryginalnych wydechach. Czy trzeba coś zmieniać w zapłonie? Świece i filtr wymieniłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano. Wolne wydechy powodują zubożenie mieszanki a to objawia się kichaniem w dolot. Trzeba pomajstrować w elektronice.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...