Skocz do zawartości

XXIV Zlot Krotoszyn 19-21 sierpień 2011r


przemek96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czekając na jeden z najlepszych zlotów sprawdzam ich stronkę . Dzisiaj niespodzianka - jest aktualizacja, ale jest kilka ale :banghead: Cena wzrosła (da się przeżyć), jednak gorsze jest to że wpuszczą jedynie 1000 motocykli i tylko z pojemnościami powyżej 600ccm(nie licząc weteranów) Więcej info http://www.oldtimers.net.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke dziwne. Ciekawe czy w związku z ograniczeniem liczby uczestników w tym roku rówież będzie możliwość zapisania się przez internet. A co z motocyklistami na GS-ach, Zephyrach 550 (legendarny z 3 panienkami), Supermoto o niskiej pojemności? Dresiarnia i tak zwykle przyjeżdżała CBR-kami i GSX-rami z lat 90, które się łapią w te widełki...

 

Z wypadkiem było jak było, za dużo alkoholu i podniety, za mało oleju w głowie i doświadczenia. Nie dało sie tego przewidzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Amazonki 40 pln. Ok. Ale tych które jeżdżą na sprzętach 600cm i powyżej, będzie pewnie jeszcze mniej. Szkoda. Jestem na etapie szukania 500tki. Możliwe, że nie zdążę z zakupem. Zlot jest kultowy i chciałam być, ale tak czy siak nie zostanę wpuszczona :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot jest kultowy i chciałam być, ale tak czy siak nie zostanę wpuszczona :(

zawsze możesz wjechać jako plecak ;)

pozatym jest dużo innych kultowych zlotów

 

Jak dla mnie to odrobinę dziwne ograniczenie... i to na zlocie ogólnym??? :icon_eek: za dużo chętnych i się w dupach poprzewracało :icon_evil:

Byś troszkę poczytał (albo wystarczyło by być ) co się stało rok temu to może byś się domyślił skąd takie ograniczenia "z dupy" i nawet byś się zdziwił że zlotu nie zlikwidowali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawitam na 100%. Od 10 lat tylko raz mi się zdarzyło nie być na tym zlocie. Niezły ubaw, fun na maxa (chociaż i tak Płonące Party bije wszystkie zloty na głowe :) ). Ale trzeba przyznać że Oldtimersom wychodzi organizowanie dobrych imprez. Muszę w miare wcześnie się wybrać żeby załapać się do 1000-ca osób.

Edytowane przez bundes

R1-RN22.R1-RN19.R1-RN12.R1-RN09. XX.ThunderAce.ZX1000.DR650.DR600.XT600.KLR600.W16.CB400.XS400.ETZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

a tam kultowy

kultowy to on był

ostatnie 2/3 lata coraz więcej wsi i dresu

 

pewnie i tak wyląduje na Krotoszynie ale poważnie zastanawiam się, aby wybrać się na równie stary zlot do Radawy aby zobaczyć jak się bawią na wschodzie Polski

Edytowane przez konrad1f

Zestaw naprawczy zacisku hamulcowego Brembo BMW R850 R1100 K1200 K100 K1 K1100

https://allegro.pl/oferta/zestaw-naprawczy-zacisku-brembo-przod-bmw-r-1100-850-k-1200-gs-r-rs-s-rt-lt-14830948090

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w tym roku wybrać się do Krotoszyna. Ostatnio byłem tam w 2004r.

Zawsze było zaje..scie. Ale jak sobie pomyślę, że po dojechaniu na miejsce

będę 1001 osobą i będę musiał z tobołami wracać, to mi się odechciewa.

Tydzień później będzie zlot w Jiczyn-ie w Czechach. Również przednia

impreza, może i nawet lepsza i bez ograniczeń wjazdów.

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

chyba też oleje Krotoszyn, szkoda, b. lubiłem tą impreze, ale co zrobić jak organizator obrósł w "pióra"- Tak jak Gargamel pisze tydzien później jest Jiczyn i to ze zmianą lokalizacji własnie ze względu na coraz większą ilość zlotowiczów... Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba też oleje Krotoszyn, szkoda, b. lubiłem tą impreze, ale co zrobić jak organizator obrósł w "pióra"- Tak jak Gargamel pisze tydzien później jest Jiczyn i to ze zmianą lokalizacji własnie ze względu na coraz większą ilość zlotowiczów... Pzdr.

 

W takim razie do zobaczenia u południowych sąsiadów.

milicjaforum.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

Kiler polecasz się? :wink:

A to mój pierwszy raz :blush:

 

kurcze dopiero teraz tu zajrzałem ;)

jasne że się polecam :icon_biggrin: a wódki nie zabraknie jak to było ostatnio chyba na Korculi :icon_biggrin:

nooo i pierwszy raz jest chyba zawsze najlepszy :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...