Skocz do zawartości

XXIV Zlot Krotoszyn 19-21 sierpień 2011r


przemek96
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zlot mega udany.

A z szumnych zapowiedzi regulaminowych nic się nie sprawdziło: po pierwsze wpuszczali motocykle o pojemności mniejszej niż 600ccm, po drugie było DUŻO więcej niż 1000 uczestników.

Wbrew pozorom podobało mi się kontrolowanie trzeźwości przez Policję w bramie wyjazdowej. Jeśli testu nie przeszedłeś zostawiałeś moto i kazali Ci iść "odpocząć" (bez konsekwencji). Aż dziwne, że tylko jeden z naszych poległ na teście w niedziele. Po godzinnnym odpoczynku wypuścili go.

Poza tym wszystko jak zwykle zajefajne. Oprócz burzy w piątek.

R1-RN22.R1-RN19.R1-RN12.R1-RN09. XX.ThunderAce.ZX1000.DR650.DR600.XT600.KLR600.W16.CB400.XS400.ETZ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zlot mega udany.

A z szumnych zapowiedzi regulaminowych nic się nie sprawdziło: po pierwsze wpuszczali motocykle o pojemności mniejszej niż 600ccm, po drugie było DUŻO więcej niż 1000 uczestników.

Wbrew pozorom podobało mi się kontrolowanie trzeźwości przez Policję w bramie wyjazdowej. Jeśli testu nie przeszedłeś zostawiałeś moto i kazali Ci iść "odpocząć" (bez konsekwencji). Aż dziwne, że tylko jeden z naszych poległ na teście w niedziele. Po godzinnnym odpoczynku wypuścili go.

Poza tym wszystko jak zwykle zajefajne. Oprócz burzy w piątek.

No to już żałuje, że mnie nie było :banghead: :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Byłam w piątek w Krotoszynie, ale nie udało mi się wjechać.

 

trzeba było dać znać to byśmy załatwili

 

W ramach rozrywek zastępczych zatopiliśmy w sobotę łódkę na jeziorze Dymaczewskim :bigrazz:

nooo to tez miła rozrywka :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...