Skocz do zawartości

Kto Lubi Bmw?


straycat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Przebieg bmw można sprawdzić z :

kluczyka

kompa

abs

immobilizer ( nie wiem jak się pisze prawidłowo- przepraszam)

skrzynia

moduł świateł

A najlepsze jest to, że dobry fffaaachooowiec licznik cofnie wszędzie. Książkę można kupić na alledrogo za 5 dych o pieczątkach w niej nie wspomnę... :banghead: Przy oględzinach zalecany koleś zimnokrwisty... ;) wiadomo, jak się napalimy to koniec... :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to fascynują takie małe przebiegi w nie oszukujmy się już leciwych samochodach..

A tym bardziej upewniam się w tym, że graniczy z cudem kupienie 530d z małym przebiegiem w dobrych pieniądzach kiedy popatrzy się na Niemieckie strony z ogłoszeniami gdzie takie przebiegi mają samochody 4-5 letnie..

Ale cóż, cuda się zdarzają :biggrin: :biggrin: :biggrin:

 

(Co do tego ogłoszenia to sprzedając swoją E39 z takimi jak tu fotelami z pakietu Exclusive i z większym przebiegiem mogę śmiało powiedzieć, że skóry były praktycznie nie używane.. )

Edytowane przez zsakul1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje info na temat BMW 3 - E46

 

czy wersje po liftowe od 2001 mialy silnik benzynowe 2.0 , 6 garnkow ? bo na wikipedia znalazlem info ze po lifcie benzynka z oznaczeniem 320i urosla do 2.2 L , ma to duze znaczenie w oplatach przy ewentualnym sprowadzeniu auta z niemiec , powyzej 2.0 sa dosc duze...a mnie intresuja silniki 6 cylindrowe

 

Celuj tylko w poliftowe, przed 2001 duże prawdopodobieństwo urwania mocowania tylnego napendu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poważnie? Nigdy wcześniej o tym nie słyszałem.

 

Jasne jest że wszystko można urwać jak się bardzo postarasz, ale w tym modelu była akcja serwisowa w niemczech, wada konstrukcyjna czy coś, bo się za często urywało :)

 

https://www.google.pl/webhp?sourceid=chrome-instant&rlz=1C1LENP_enPL471PL471&ion=1&ie=UTF-8#hl=pl&rlz=1C1LENP_enPL471PL471&sclient=psy-ab&q=bmw%20e46%20urywanie%20tylnej%20belki&oq=&gs_l=&pbx=1&fp=7edc8c0475022595&ion=1&bav=on.2,or.r_gc.r_pw.r_cp.r_qf.&bvm=bv.43148975,d.Yms&biw=1366&bih=643

Edytowane przez Tuzmen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Mysle o zmianie swojego Audi A6, rozgladam sie za samochodem, widzialem juz "kilka".

Zwracam duza uwage na komfort wnetrza, duzo z tych aut ma bajeranckie deski z bajerami stylistycznymi oraz elektronicznymi.

I wiecie co? Chodz wnetrze BMW jest skromne w porownaniu do np. Insigni, IS 220, Mondeo czy Accorda, to jednak bije ono wszystkich jakoscia wykonania, ergonomia. Mi sie podoba ten wrecz "ascetyczny" styl deski, ktora jest do bolu klasyczna, nie przeladowana klawiszami.

Zatocze w zyciu kolo i ponownie jak zmienie auto to na BMW :)

 

Pozdrawiam
Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i wrocilem do grona posiadaczy samochodow marki BMW :)

obejrzalem naprawde wiele roznych modeli samochodow, no i BMW najbardziej mi i mojej zonie "lezalo".

Mamy teraz 320 i w slusznym czarnym kolorze z 2009 roku. Jezdzi wspaniale :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszm gratulacje.

Odnośnie tego co pisałeś w kwestii jakości Mondeo, Insignii i IS220. Wg mnie dobrą jakość wykonania ma IS (akurat jeździłem IS250 a nie 220), insignią jeżdżę teraz i jakość wykonania (przynajmniej wnętrza) wg mnie jest lepsza niż mondeo ale przy IS wymięka. Ciekawostką jednak jest co innego - citroen C5. Powiem tak - byłem zaskoczony pozytywnie jakością materiałów we wnętrzu C5.

 

Pozdr.

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Januszm, przyjemnie się tym jeździ, są miłe w dotyku, będziesz zadowolony.

Od momentu kiedy z ojcem sprowadziliśmy pierwszą trójeczkę (sam ją wybrałem), to od tego czasu lubię te samochody, i nie dlatego że są jakieś wyjątkowe, bo znalazłby lepsze, ot po prostu, lubię.

Do tej na zdjęciu, wychodziłem w nocy z domu (będąc srywakiem), siadałem, uruchamiałem i słuchałem.

Co do Lexusa (małego i nie tylko), to pierwsza liga, jeśli idzie o jakość wykonania (tylko nie z 220d)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta e21 to z silnikiem r6?

Była to BMW E21 320 (R6) 1981, już na podwójnym reflektorze z przodu. Z piękną beżową tapicerką i felgami.
Wcześniej mieliśmy 2002ti gdzie nie można było dostać w PRL od ręki pierścieni, po roztoczeniu kanałów przypasowały od czegoś tam, już nie pamiętam od czego. Eksperymenty były różne, spowodowane głównie brakiem dostępności towaru w PRL. Np w Daihatsu 1.0 d pierścienie pasowały od Łady z pierwszego szlifu, po małym spasowaniu (zeszlifowaniu) na zamkach. No niestety takie czasy były, miejmy nadzieję że nie wrócą :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...