Skocz do zawartości

ślepa pipa


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A gdzie są u nas betonowe ulice? W Jackowie.

Volksdeutsche – określenie stosowane w pierwszej połowie XX wieku wobec osób pochodzenia niemieckiego, niezamieszkujących Niemiec, którzy nie posiadali niemieckiego ani austriackiego obywatelstwa.

icon2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieee, u nas świadkowie zeznaliby, że motocyklista cofał i uderzył w auto za nim. A i jeszcze media dorzuciły by info, że jechał na wstecznym 200 na gumie.

A nie było tak na filmie? :bigrazz:

 

Świadkowie zeznaliby, że motocyklista wyprzedzał auta zaraz przed krzyżówką, wcisnął się między 2 auta, a zaskoczona starsza pani nie miała szans wyhamować.

Edytowane przez WLD_Wlodi

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przynajmniej ludzie się interesują czy wszystko z nim OK. Ostatnio jak w PZN na jednym z głownych skrzyżowań megane dostała w bok przy solidnej prędkości (tak, że obróciła się kilka razy), to jedynie ja z kumplem się zainteresowałem czy nikt nie potrzebuje pomocy medycznej...

 

btw to podobno to ich "are you ok" jest uwarunkowane kasą? U nich jak ktoś dozna trwałego uszczerbku na zdrowiu to nie płaci ubezpieczyciel, ale sprawca, to prawda?

 

i nie ma sie co dziwić - na egzaminie egzaminator sprawdza tam, czy umiesz ruszyć i zahamować, zaparkować w miejscu gdzie zmieściłby się tankowiec i to wszystko... Potem życzy good luck. Często myślę o emigracji na ichne zachodnie wybrzeże, bo ciepło i inżynierów szukają, a z moim wykształceniem mogę podejść do ich egzaminu na uprawnienia. Tylko co z tego, jak tam ubezpieczenie moto dla gówniarza to podobno kosmos kasa? (proszę mnie naprostować jeśli się mylę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nadaje się do tematu naszego forumowego kolegi o kamerze na kask.

I weź nie miej takiej kamery.W tym sezonie na bank jakąś kamerkę zamontuje.

Koleś miał dużo szczęścia, że to była mała prędkość babci.

Zauważyliście jaki złom się zrobił z motonga.?

 

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widać, że nie w Polsce. U nas bałaby się wysiąść z auta i by uciekła

 

Taaaa, albo od razu by odjechaly, tak samo jak faceci

 

A gdzie są u nas betonowe ulice? W Jackowie.

 

 

Na Jackowie zagadala by po polsku

 

:crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nadaje się do tematu naszego forumowego kolegi o kamerze na kask.

I weź nie miej takiej kamery.W tym sezonie na bank jakąś kamerkę zamontuje.

Koleś miał dużo szczęścia, że to była mała prędkość babci.

Zauważyliście jaki złom się zrobił z motonga.?

 

Tez się zastanawiam nad kamerą w szczególności na początek sezonu koszt nie jest wielki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nadaje się do tematu naszego forumowego kolegi o kamerze na kask.

I weź nie miej takiej kamery.W tym sezonie na bank jakąś kamerkę zamontuje.

Koleś miał dużo szczęścia, że to była mała prędkość babci.

Zauważyliście jaki złom się zrobił z motonga.?

 

Właśnie, najbardziej wstrząsnęło mną to, jaki złom powstał z motonga. Biorąc pod uwagę małą prędkość, to aż strach pomyśleć, co by było, przy prędkości, powiedzmy większej o 10, 15km/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz wszystko tak konstruują żeby się złom z tego robił - im bardziej się coś odkształca tym większą energię przejmuje w wypadku.

Koleś miał naprawdę niezłego fuksa że nic mu się nie stało i na własnych nogach mógł chodzić. Dlatego ja jeżdżę w miarę możliwości bliżej krawędzi a jeśli nie ma takiej możliwości to chociaż na biegu stoję i w lusterko patrzę, już ze dwa razy udało mi się uciec przed takim puknięciem w tyłek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z kolei miał mniej szczęścia.

KLIK

 

Najmniej to on miał rozumu... a szczęścia zabrakło i jemu i pasażerowi... żeby nie nagranie, nie uwierzyłabym, że można tak bezmyślnie pojechać.

 

Wracając do filmiku z tematu... odzywa się zasada, nigdy nie ustawiaj się za pojazdem, który ogranicza widoczność (w tym wypadku ucieczka na prawy pas mogłaby pomóc) i Patrz w lusterka... starsze panie są wszędzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...