Skocz do zawartości

Samochod do 30 tys


pro.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pisanie o moich pieniadzach, mieszanie w to rodzicow, czy tez zwykla podlosc jest dla mnie bardzo niesmaczna. Dla zaspokojenia Waszych potrzeb napisalbym skad mam te pieniadze, ale znizylbym sie wtedy do poziomu niektorych w tym temacie. Jesli tez macie kszte rozumu, to wiecie ze auto mozna kupic za 17000 tys a reszte wlozyc w jego odpicowanie. Czesc z Was chyba jest slabymi przedsiebiorcami, skoro 14 letnie auto jest dla Was synonimem lansu. Dla mnie jest spelnieniem wizjo, ktora moge zrealizowac po latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy twierdzą, że jeśli diesel to mercedes a benzyna BMW. W Polsce będzie ciezko kupić diesla bez 500 000km na karku, ale można w miarę łatwo kupić dużą benzynę i założyć LPG dobrej firmy.

Ja bym mierzył w:

http://otomoto.pl/bmw-735-m-pakiet-C9587525.html

Najładniejsza 7demka, następne gwałcą wszelkie normy estetyczne :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4,0 benzyna, prze kozak to trza być żeby to utrzymać. Jeśli BMW 7 to dla ciebie cygańskie auto to ciekawy jestem jaką biznesastrą ty jeździsz że takie opinie wydajesz. Jechałeś chociaż kiedyś takim samochodem?

 

myśle ze wszyscy w tym wątku zdają sobie sprawe żę utrzymanie takich samochodów jest kosztowne, ale temat jest o takich własnie "mega" furach więc daje alternatywne modele o podobnych parametrach.

 

Tak dla mnie seri 7 ma cygański styling i nie zamierzam na ten temat dyskutować.

To czym jeżdże i czym chcicalbym jeździć jest najmniej istotne. Ciekawy jestem o + i - poszczególnych modeli dlatego ten temat sledze i ciekawy jestem również co wypbierze autor tematu i jakimi wytycznymi sie kieruje wybierajac takie awangardowe w polskich realiach samochody.

 

Także pro. nawet jeśli kupisz fiata pande albo bentleya z lpg to pochwal sie swoim nowym nabytkiem bo ciekawy jestem co wybrałes.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy twierdzą, że jeśli diesel to mercedes a benzyna BMW. W Polsce będzie ciezko kupić diesla bez 500 000km na karku, ale można w miarę łatwo kupić dużą benzynę i założyć LPG dobrej firmy.

Ja bym mierzył w:

http://otomoto.pl/bmw-735-m-pakiet-C9587525.html

Najładniejsza 7demka, następne gwałcą wszelkie normy estetyczne :D

 

ja też nie widzę innej opcji w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie czy masz kasę od starszych, dilujesz, czy bzykasz 50-letnie bogate biznesłoman, masz kasę na auto i to się liczy...

Chcesz mieć wyjątkową furę, spotykaną co duże kilkaset przejechanych kaemów, to może coś takiego: http://moto.allegro.pl/sprzedam-jaguar-x-t...1416738926.html

Z tego co się orientuję (mogę się mylić) to napęd od Forda, raczej nie będziesz musiał jeździć z naprawami do serwisu Jaga, ale będziesz śmigał Jagiem. Zalejesz OO/ON- 50/50 i będzie tanio, z szykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lonek chociaż mówisz na pro to sam też piszesz jak typowy polaczek

sam nie masz to czemu niby inni mają mieć.

lecz kompleksy gdzie indziej chłopaku

Nie znam Cię, nie chcę Cię poniżać mój drogi, ale nawet nie potrafisz uargumentować swojego zdania i nawet nie potrafisz okazać krzty szacunku do innych, zatem wnioski nasuwają się same ;)

Tak dla mnie seri 7 ma cygański styling i nie zamierzam na ten temat dyskutować.

To czym jeżdże i czym chcicalbym jeździć jest najmniej istotne. Ciekawy jestem o + i - poszczególnych modeli dlatego ten temat sledze i ciekawy jestem również co wypbierze autor tematu i jakimi wytycznymi sie kieruje wybierajac takie awangardowe w polskich realiach samochody.

Jak dla mnie design to " "bogaty" dresik" ale to już inna historia.

Jak dla mnie autor tematu wybiera samochód do podziału ze starszymi, więc i tak tatulek zadecyduję i wybierze pewnie passata.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Także pro. nawet jeśli kupisz fiata pande albo bentleya z lpg to pochwal sie swoim nowym nabytkiem bo ciekawy jestem co wybrałes.

 

Przypomniał mi się jeden z programów TVN Turbo. Testowali Bentleya w mieście, zbiornik paliwa wystarczył na 160km. Zużycie paliwa duuużo powyżej 40L/100km.

 

Do Pro. Marzenia trzeba spełniać, jestem z Tobą :lalag:

Mnie się marzy amerykański skrzydlak z lat 60tych. 8V, ze "czystapińdziesiąt" zdrowych, amerykańskich, dobrze odżywionych koni ...

Ale chyba nie kupię :evil: ... zawsze jest coś innego, bardziej potrzebnego.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lonek, niestety ale moi starzy mają głęboko w dupie samochód który sobie kupię. Oni już swoje mają.

 

abu, tak się składa że ten sam model Jaguara, tylko wersja US z silnikiem 3.0 jest użytkowana przez mojego ojca. On również jest zapaleńcem i całe życie powtarzał że kupi Jaguara. No i kupił. Średnio raz na miesiąc samochód ląduje w serwisie bo się coś sypie, strasznie niesolidna fura.

Edytowane przez pro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten merol. Właśnie takie samochody mi się podobają. Szukałem ostatnio czegoś podobnego na allegro i nie mogłem znaleźć, dzięki.

 

Apropos, nie znacie może modeli, które są troszkę bardziej, że się tak wyrażę, "kanciaste"? Ten ma zbyt opływowy kształt, a mi podobają się takie płaskie puszki :)

Edytowane przez hipol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja, jakbym mógł kupić vipera to też bym go zagazował.

W ciągu roku bym zaoszczędził na najnowszą R1...nadal taczając się viperem. :icon_razz: i później R1.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że kupując takie wielkie wypasione limuzyny robi się to albo z zamiłowania do motoryzacji, albo dla prestiżu,a w jednym i drugim przypadku LPG jest jakimś nieporozumieniem.

Wnika z tego że jest jakaś trzecia grupa nabywców.. proszę o uświadomienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...