Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

widzialem juz podobna szybe ale tez bez nazwy. taka by mi odpowiadala tylko zastanawiam sie czy przy jezdzie bez pochylania sie nie bedzie odprowadzala strugi powietrza prosto w kask co by bylo gorszym efektem niz jest teraz czyli wieje mi pod kask. Druga sprawa, mam przebieg 24 tys km czyli powinienem zrobic regulacje zaworow i synchro gaznikow. bylem kiedys w serwisie we Wroclawiu ale jakos mnie nie przekonuja a w Katowicach juz nie maja serwisu. jakie macie doswiadczenia w tym temacie , robic czy nie , w waszych byla wymagana regulacja czy tylko sprawdzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaczyna przeszkadzać mi charakterystyka przedniego zawieszenia ,tzn przy ustawieniach które zastałem po zakupie przy "ostrej" jeżdzie w winklach mam wrażenie takiego nerwowego nurkowania przodu ,w związku z tym mam pytanie czy jestem na to skazany czy można to zniwelować odpowiednim ustawieniem,olejem itp.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Moja niunia V2 niestety nie zadomowi sie u mnie na dobre. Blacha z poczatku usterka (padniety akumulator) okazala sie wierzcholkiem gory lodowej i motocykl wrocil do sprzedawcy. VTR miala pogiete elementy alternatora pod lewym deklem. Podaje link do zdjec motocykla: http://picasaweb.google.com/piotr.kwiatkow...R1000Firestorm# Pewnie wroci na allegro. Gdyby ktos szukal VTR i trafil na ten konkretny egzemplarz, radze sie przyjrzec ladowaniu akumulatora, w szczegolnosci alternatorowi. W zwiazku z tym mam na sprzedaz 2 zupelnie nowe czesci do VTRy firestorm:

 

-akumulator YUASA - przejechal doslownie 20 mil, mam do niego rachunek poswiadczajacy ze kupilem go niespelna 2 tyg temu.

-crashpady firmy PUIG - nie zdarzylem ich nawet zalozyc na jedynie wyjac z opakowania, rowniez mam rachunek.

-uszczelka dekla alternatora

-stojan z cewka - nieprzewijany, oryginalna czesc

 

Jesli ktos z Was jest zainteresowany to prosze o kontakt i napewno sie dogadamy. Sprzedam to ponizej ceny rynkowej.

 

pozdrawiam

Piotrek

 

 

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostalem zwrot kasy za motocykl i czesc kasy za serwis, ktory przy nim zrobilem. Nie podarowalbym ani zlotowki ale niestety nie mialem rachunkow za prace mechanika... Nie ma jednak nic za darmo, siedzialem caly dzien na forum prawnikow, czytalem kodeks cywilny i bylem u rzecznika praw konsumenta :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze alternator bedzie wymieniony na sprawny. Tak przynajmniej wynika z informacji, jakimi dysponuje. Sprzedawca sciaga z UK elementy. Ja widze problem gdzie indziej. Skoro uderzenie bylo na tyle silne, ze solidnie pogiely sie elementy pod deklem to nie wiadomo na dobra sprawe, czy wal silnika rowniez nie oberwal. Nie widac tego golym okiem, aktualnie silnik pracuje bez zarzutu ale nie mam gwarancji, ze tak bedzie za miesiac za rok i za 5 lat. Koszt sprawdzenia walu to 2000+ PLN czyli mniej niz uzywany silnik na allegro (o ktorym tez nie wiadomo jaka ma historie :) ) Dla mnie to zbyt duze ryzyko i oddalem motocykl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Moja niunia V2 niestety nie zadomowi sie u mnie na dobre. Blacha z poczatku usterka (padniety akumulator) okazala sie wierzcholkiem gory lodowej i motocykl wrocil do sprzedawcy. VTR miala pogiete elementy alternatora pod lewym deklem. Podaje link do zdjec motocykla: http://picasaweb.google.com/piotr.kwiatkow...R1000Firestorm# Pewnie wroci na allegro. Gdyby ktos szukal VTR i trafil na ten konkretny egzemplarz, radze sie przyjrzec ladowaniu akumulatora, w szczegolnosci alternatorowi. W zwiazku z tym mam na sprzedaz 2 zupelnie nowe czesci do VTRy firestorm:

 

-akumulator YUASA - przejechal doslownie 20 mil, mam do niego rachunek poswiadczajacy ze kupilem go niespelna 2 tyg temu.

-crashpady firmy PUIG - nie zdarzylem ich nawet zalozyc na jedynie wyjac z opakowania, rowniez mam rachunek.

-uszczelka dekla alternatora

-stojan z cewka - nieprzewijany, oryginalna czesc

 

Jesli ktos z Was jest zainteresowany to prosze o kontakt i napewno sie dogadamy. Sprzedam to ponizej ceny rynkowej.

 

pozdrawiam

Piotrek

wynika z tego że przez ten incydent całkowicie rezygnujesz z zakupu VTRki ( a może ogólnie motocykla ),a przecież nie wszystkie są uszkodzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis zakupilem te oto VTR1000F

 

http://www.allegro.pl/item656814712.html

 

200 km nakrecone, ogien z dupy :icon_twisted: . Foty i szersze info jutro lub pojutrze, moge napisac tylko ze grzmi to niesamowicie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rezygnuje z motocykli. Mam co prawda ostatnio dosc niepewna sytuacje w pracy ale jesli tylko srodki finansowe pozwola, to bede jezdzil motocyklem. Tyle, ze nie VTR. I nie chodzi tu o fakt, ze trafilem na mine. Co prawda mocno sie zdziwilem po takiej przykrej niespodziance, bo zrobilem wszystko zeby tego uniknac, np. motocykl byl przeze mnie ogladany 3 razy w tym 2 razy z mechanikiem. Ale udalo mi sie z tego wyjsc obronna reka i to sie liczy. Natomiast mialem okazje sie przekonac, ze ten motocykl nie nadaje sie do moich zastosowan. Chce miec cos na miasto, do jazdy po kraweznikach, dziurach, trawnikach, rozkopanych drogach i w korkach, co bedzie lekkie i zwrotne, czym bede mogl poszalec na parkingach i na torach kartingowych w Lublinie, Radomiu i przede wszystkim cos na czym bede mogl sie jeszcze duzo nauczyc bo jak na razie to dochodze do wniosku ze mam nikle pojecie o technice jazdy. VTR ma duzy promien skretu, w jezdzie po miescie jest malo wygodna, grzeje w jaja w korku nawet podczas deszczu, zeby miec frajde to trzeba niestety zapier...c no i nie nadaje sie do nauki jazdy. Czuje ze mnie przerasta i zamiast sie rozwijac bede nia jezdzil jak lama :) Poza tym VTR jest zajebista! Motocykl ma super moment obrotowy, ktory z powodzeniem mozna wykorzystac do spokojnej i plynnej jazdy po miescie ale pytanie po co to robic a raczej jak dlugo sie tak wytrzyma? :) Ja wiem ze dlugo nie dal bym rady :icon_rolleyes:

 

Cerb, gratuluje nowego nabytku. Gdybys potrzebowal nowego, dobrego akumulatora YUASA lub crashpadow do VTR to polecam sie ;) Napewno dogadamy sie co do ceny bo zalezy mi na sprzedazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...