Skocz do zawartości

VTR1000 - temat użytkowników


Rekomendowane odpowiedzi

jeśli jest "słaby " akumulator i dużą część prądu pochłania rozruch to może kasować się licznik a w autach np. radio -wina może być także zwarcie instalacji , w rozruszniku lub włączniku stpu ,blindy itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 litrów to mi spala jak jedną świece wykręce.

a mnie udalo zejsc do 6 l na dwoch swiecach; ale to byla jazda w gorach,snieg jeszcze lezal na bokach, takie pyrkanie 40-70 km/h

 

jezdze tak aby miec z tego przyjemnosc ale tak by calo wrocic do domu, co nie znaczy ze powyzej 5 tys obr mam pajeczyny na obrotomierzu.az tak zle nie jest chociaz mysle ze kilka lat wczesniej sportowe moto dalo by mi wiecej frajdy tylko czy ja bym to przezyl? Co do blokady to moja jest krajowa( z Warszawy zreszta) wiec chyba blokowana nie jest. Zreszta mialem kiepska przygode gdy wracalem motorem po zakupie do domu . w polowie drogi vtr-ka zaczela mi przerywac i gasla. prawie 3km pchalem ja na cpn. dobrze ze mechanik z ktorym kupowalem moto po godzinie dojechal do mnie i po wymianie swiecy pojechalem dalej . nikomu takiego stresu i pchania nie zycze. na szczescie od tego czasu jest wszystko ok. w koncu to Honda nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby wymienić w tym kurewskim motocyklu świece, to trzeba mieć cierpliwość i stado kluczy.

Robię to już 5 dzień :bigrazz:

wprawdzie w moim jeszcze sam nie wymienialem ale mojemu mechanikowi zeszlo jakies 20 min z tylna,wiec moze nie jest tak zle. poza tym we fiacie cc700 trzeba podniesc samochod na lewarku a niektorzy nawet sciagaja kolo, to jest dopiero jazda. a przy okazji wymiana swiec w vtr co 12 tys km? a z innej beczki; w Opolu tzw marzanna spalona ,utopiona wiec sezon oficjalnie rozpoczety,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde gdybym nie miał już przelotów to bym je wziął...

 

A tak w ogóle apropo wcześniejszego tematu, to wczoraj z kilkoma znajomymi wyjechaliśmy sobie na traskę. Postanowiłem, ze w końcu sprawdzę ile moje vtr'ka pali. Przez większość drogi prędkość wahała się w granicach 180-200km/h. Jak zatrzymaliśmy się na tankowanie i obliczylem sobie spalanie to byłem w szoku :eek: wyszło mi 6,7l/100km. Ja myślałem że na trasie to mi wyjdzie z 9 a na mieście to już w ogóle lepiej nie myśleć :P muszę mieć źle ustawiony wskaźnik paliwa i przez niego byłem w błędzie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze może niektórzy nie uwierzą (sam byłem w szoku). Ale znajomi widzieli, ze przed wyjazdem zatankowałem na full, a w drodze powrotnej po przejechaniu 134km weszło mi tylko 8l. Fakt, ze unikałem gwałtownego przyspieszania i starałem się obchodzi z gazem delikatnie, ale nie muszę nikomu nic udowadniać, chciałem tylko napisać, ze jest to możliwe co mnie bardzo cieszy :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak już kiedyś pisałem, miałem jakieś dysze sportowe (czyli chyba po prostu większe), które facet (poprzedni właściciel) jeszcze dodatkowo rozwiercał... wtedy na baku przejeżdżałem max 150km. Wymienili mi dysze na standardowe oraz zrobili synchro i czyszczenie gaźników. Może mi coś podkręcili, dlatego tak mało pali. Jeżeli chodzi o moc to odczułem lekki spadek, ale nie był on jakiś drastyczny. Po prostu moto trochę inaczej pracuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko :D odkręcam bez wahania, byłem po prostu ciekaw ile spali przy spokojnej jeździe, jakbym chciał jechać gdzieś dalej :) Planuję małą podróż i chciałem zorientować jak często będę musiał tankować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ja narazie puscilem z dymem dopiero 3 baki paliwa i spalanie wychodzi 7,5-9,6.

We wtorek gazniory beda przeczyszczone i wyregulowane, zapodam tez nowe swieczki irydowe. Spalanie pewnie spadnie do 5ciu, hehehe :D

 

P.S. Juz sie przyzwyczailem do dzwigni hamulca tylnego :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ha ha jak bym chciał motor który mało pali to kupił bym jakąś sześćsete byłem przygotowany na wysokie spalanie,mi jak na razie wyszło jakieś niecałe 10L paliwa na kręcenie sie koło domu zero trasy to chyba dobry wynik :clap: to znaczy głównie wstawiania :bigrazz: Mam do was małe pytanie poziom oleju sprawdza sie na zimnym silniku? mam VTR z 97r. chce sie upewnić bo róznie bywa z tym sprawdzaniem a nie mam serwisówki.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...