Skocz do zawartości

Mam prace!!


Katsumoto
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Minął rok i to był ost rok w tej firmie, umowa się skończyła, szef nie przedłużył i trzeba szukać nowego zajęcia, urlop do końca miesiąca a potem dołączę do grona "wesołych" bezrobotnych :)

 

Ale masz już jakieś doświadczenie, teraz będzie już z górki :flesje: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna fura, tylko nie zasypiaj za kierownica, oki ?

Jak to jest w tym TIRowym biznesie? bo slyszalem rozne wersje, od tego ze jeżdżac taka locha to sie zarabia od 5tys w gore,

 

da sie spoko ale wtedy nie będziesz miał kiedy tej swej wypłaty wydać, jedzienie, sranie, spanie w lorzy heh

...wszystko żonka przejebie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak cienko, ze nie ma pracy dla kierowców cięzarówek? Przecież często, gęsto na CB ludzie rzucaja namiary na robotę.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praca jest, ale dla 22latka z rocznym doświadczeniem nie będzie łatwo. Transport międzynarodowy napewno odpada, powysyłaj CV do duzych firm budowlanych jak BUDIMEX, robota prosta jak budowa cepa, jedziesz patelnią pod koparke i 15km dalej wywracasz, kasa dobra, praca w dzień. Kolega pracował w tej firmie i mimo ze nie było nigdzie ogłoszeń wyslał CV i zadzwoniliz propozycją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oszukujmy sie ale rozsyłanie cv w moim przypadku to strata czasu, żeby prace w transporcie złapać trzeba albo zrobić sobie wycieczkę po firmach albo mieć znajomych już pracujących w nich. I tak już jest za późno żeby cokolwiek zaczynać w grudniu z jazda(może gdyby szef wcześniej oświadczył ze mi umowy nie przedłuży), będę musiał przesiedzieć na bezrobociu i w międzyczasie poszerzyć kwalifikacje (1.XII idę na ADR'y). Będę szukał i pytał po kumplach. Kiepski czas to fakt bo do zimy idzie ale jestem dobrej myśli :)

Mika Ahola

1974 - 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

robota prosta jak budowa cepa, jedziesz patelnią pod koparke i 15km dalej wywracasz, kasa dobra, praca w dzień. Kolega pracował w tej firmie i mimo ze nie było nigdzie ogłoszeń wyslał CV i zadzwoniliz propozycją.

 

też średnio....po pierwsze to młodemu na początek dadzą jakiegoś wraka którym jazda może powodować silny stres bo nigdy nie wiesz czy hamulce w 3 osowiowej 25 tonowej wywrotce zadziałają :D no i z grubsza jazda jak ogarem 200, tona kluczy w budzie i co 5km remont w polu....

 

pozatym do jazdy po placu budowy/kopalni też trzeba mieć doświadczenie bo jak nie masz to szczególnie w deszczową mokrą aurę, moment zakopiesz auto i potem płacz bo nie ma jak wyciągnąc szef ryczy przez telefon gdzie jesteś , do tego przepał i w ogóle katastrofa.... ja 2 razy dostałem sie ,,karnąć'' 6x6 to zakopałem na żwirowni po budę w błocie na podjeździe i juz więcej nie dostałem :D

 

pozatym z pracą w dzień też średnio bo jak jest roboty to jeździsz od świtu do nocy zresztą jeszcze nie słyszałem żeby w branży budowlanej w sezonie ktoś odstawiał 8h i szedł do domu....

 

no i dużych firmach to non stop delegacje, zjeżdżasz co tydzień albo 2 na weekend i tyle masz z życia......

 

no ale w ostatecznym rozrachunku nie jest źle :D ja też myślę nad C ale narazie myślę-need $$$$.....

"... i ujrzal Pan prace nasza i byl zadowolony a zapytawszy o zarobki nasze usiadl i zaplakal..." list Pawla apostola do koryntian

michoa-100% stylistów bez szyku

 

http://miszczua.cba.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nima lekko, wszędzie jest ciśnienie, ale "ziapie*radlać czeba"

 

gdzie zdjecia XRy ja sie pytam? :icon_mrgreen:

 

 

nie oszukujmy sie ale rozsyłanie cv w moim przypadku to strata czasu, żeby prace w transporcie złapać trzeba albo zrobić sobie wycieczkę po firmach albo mieć znajomych już pracujących w nich.

ja bym powysyłał, teraz takie firmy mają nerwa zeby sie przed euro wyrobić, więc czas jest dobry na szukania tam pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie czytałem na wp, że ludzie w naszym wieku pracują średnio rok czasu w jednym miejscu. I w sumie sie sprawdza...

Mi sie pozmieniały priorytety. Teraz bardziej patrzę na czas i godziny pracy, niźli na kasę. I ciężko o coś dobrego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...