Skocz do zawartości

Kto jezdzi nowa Super Tenere XTZ 1200


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.Czy ktoś może śmigał Tenerką po torze.12.10 jest speed day w Poznaniu i mam zamiar się wybrać.Wprawdzie mam założone oponkiTKC70,które turystycznie się sprawdziły,ale slikami niestety nie są.Widziałem jeden filmik na You Tube z Tenerką na Nürburgringu,z tąd ten mój pomysł.Wiemy że Tenerka jest doskonałą turystką,to może i sportsmenką zostanie.Jak mi się wyjazd uda to zdam relację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Arbi 4 ! Jazda po torze Poznań zajefajna. Byłem na oponkach drogowych. Nieocenione doświadczenie i nabranie pewności w złożeniach - potem na górskich winklach widać efekty. Najlepiej jeszcze poćwiczyć pod okiem instruktora a tu polecam Kulikowisko i np. tor Bydgoszcz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapraszam wszystkich na stronę Yamaha Polska jest ankieta o jakosci usług ASO.Prosze o wypełnienie .Jeżeli możemy coś zdziałać w naszej sprawie i przyszłych kolegów to ta ankieta po to jest by wyrazić zadowolenie lub zniesmaczenie po wizycie w ASO.Kazdy kto wypełni ankietę dostanie od Yamaha Polska upominek. Zbierzmy się i niech znają prawdę. http://www.yamaha-motor.eu/pl/news/index.aspx?id=624112

Edytowane przez wooosiu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o speed day i opony na Tor jest wiele zestawów po 100pln lepsze na tor niż te Twoje ja też mam jeden 4 letni drugi po dwóch sezonach jakbyś chciał.



nie wiem w jakie dokładnie rejony się wybieracie ale polecam wybrać się do Koscierzyny a z Koscierzyny jest fajna traska do Wdzydz Kiszewskich a z Wdzydz polecam wybrać się kilka kilometrow do Gołunia a tam jest hotel z restauracja na samej gorze z tarasem a tam widok na jeziorko..moje rewiry także wiem co dobre :biggrin:

 

 

 

Pytanko kompletnie z innej beczki - czy ktoś probował czy poniższy tankbag pasuje kształtem do zbiornika Super Teresek...?

http://www.moto-akcesoria.pl/torba-na-bak-sw--motech-quick-lock-evo-gs-16--22-l,p,55004

 

GS ma chyba troszke bardziej ostrą krawędź zbiornika z tego co widze...

http://allegro.pl/mb-tankbag-kappa-ra311-suzuki-dl-650-v-strom-11-14-i5194939722.html

polecam taki pasuje super sam mam, kupiony w moto-bagaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich .Ponieważ szukam i nie mogę znaleźć zwracam się z prośbą o pomoc .yamaha xt1200ZE potrzebuje wpiąć pod kierunki kabelki z wiązki alarmu (żebym widział czy się rozbraja-uzbraja) mile widziana fotka i namiar na wiązkę ,podpowiedź, albo inne pomysły. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie zapraszam wszystkich na stronę Yamaha Polska jest ankieta o jakosci usług ASO.Prosze o wypełnienie .Jeżeli możemy coś zdziałać w naszej sprawie i przyszłych kolegów to ta ankieta po to jest by wyrazić zadowolenie lub zniesmaczenie po wizycie w ASO.Kazdy kto wypełni ankietę dostanie od Yamaha Polska upominek. Zbierzmy się i niech znają prawdę. http://www.yamaha-motor.eu/pl/news/index.aspx?id=624112

Dzieki wooosiu za link. Mam strasznie nieodpartą chęć na wypełnienie tego i w ten sposob zdobycie upragnionego od nich upominku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adamml każdy ma swoją motywację .Jedni to wypełnią bo uważają za słuszne a inni zrobią to z innych pobudek. Od Ciebie zależy w której grupie będziesz. Co by nie było działamy w słusznej sprawie - " Naszej"!!!Pozdrawiam i przepraszam jeżeli kogoś uraziłem bo nie taki był cel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki,

a trenował ktoś z Was takie naklejki ochronne na bak?

 

http://www.yamaha-motor.eu/pl/products/motorcycles/adventure/xt1200z-super-tenere.aspx?view=accessories&partcode=23P-F41D0-V0-00&year=2015

 

Chodzi o to, że dostalem je w prezencie...ale jak patrze na nie (wyglada na jakiś rodzaj gęstej pianki podklejoną warstwą kleju) to moja wyobraźnia mi zaraz podpowiada, że z pewnością łatwo musi być to zadrzec, odkruszyc, rownież procesy starzenia swoje zrobią itd. A potem weź to zdejmij z baku i to jeszcze gdy lakier mam szary mat... :-( Ktoś ma z tym jakieś doświadczenia??? Nie wiem czy nie lepiej po prostu znaleźć coś w necie co byloby podobne w wykonaniu do klasycznych tank padow....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osu, mam takie naklejki już dobre dwa lata, nic się z nimi nie dzieje. Wyglądają tak jak na początku. O wiele lepiej prowadzi się z nimi moto. Nogi nie jeżdżą po baku. A na taką pogodę jak znalazł teraz rano np przy 3 stopniach, jeśli trzeba kolanka przytulić do baku. W sumie chyba najlepsze moje usprawnienie moto jeśli chodzi o stosunek cena do wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki,

a trenował ktoś z Was takie naklejki ochronne na bak?

 

http://www.yamaha-motor.eu/pl/products/motorcycles/adventure/xt1200z-super-tenere.aspx?view=accessories&partcode=23P-F41D0-V0-00&year=2015

 

Chodzi o to, że dostalem je w prezencie...ale jak patrze na nie (wyglada na jakiś rodzaj gęstej pianki podklejoną warstwą kleju) to moja wyobraźnia mi zaraz podpowiada, że z pewnością łatwo musi być to zadrzec, odkruszyc, rownież procesy starzenia swoje zrobią itd. A potem weź to zdejmij z baku i to jeszcze gdy lakier mam szary mat... :-( Ktoś ma z tym jakieś doświadczenia??? Nie wiem czy nie lepiej po prostu znaleźć coś w necie co byloby podobne w wykonaniu do klasycznych tank padow....

Potwierdzam 3 sezon śmigam i gitara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam 3 sezon śmigam i gitara.

a ja ostatnio podpatrzylem u jednego z forumowych kolegów i nie wyglądało to idealnie...jak kolega wspomnial, po myciu myjka ciśnieniową i jazdach w pełnym w sloneczku na poludniu Europy, ow naklejki ochronne sie pokruszyly i popekaly... :sad:

 

 

a probowaliście już może odstawiać/podnosić lusterka?

znalazłem coś takiego za rozsądne pieniądze:

https://www.moto-akcesoria.pl/lusterka/2992-przedluzka-rozstawu-lusterek-louis.html

Ale w serwisowce nie podają jaki jest gwint naszych lusterek...sklep podaje, że akcesoryjny adapter jest na M10 - jest szansa ze bedzie pasować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Jakby ktoś chciał zmieniać opony na typowo szosowe to polecam nowe pirelli scorpion trail 2. Przetestowałem na moje ST w Andaluzji. Świetnie trzymają, mają znakomity feedback dzięki czemu udało utrzeć nosa kolegom na GS 1200 jak również bardziej sportowym maszynom.

 

co do naklejek na bak - sprawdzają się znakomicie przy ostrzejszej jeździe po asfalcie i na stojąco po bezdrożach

 

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Scorpiony zawsze dobre byly, tyle ze cenowo czesto odstraszaja, Z tej samej polki jest teraz nowosc Brigestony Batlaxy A40 i po tego rocznych Alpach nalezy sie im szacun, bo okazaly sie bardzo komfortowe, ciche, i pozwalaly winkle na podnozku robic w deszczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie

Jakby ktoś chciał zmieniać opony na typowo szosowe to polecam nowe pirelli scorpion trail 2. Przetestowałem na moje ST w Andaluzji. Świetnie trzymają, mają znakomity feedback dzięki czemu udało utrzeć nosa kolegom na GS 1200 jak również bardziej sportowym maszynom.

 

co do naklejek na bak - sprawdzają się znakomicie przy ostrzejszej jeździe po asfalcie i na stojąco po bezdrożach

 

Paweł

Właśnie stoję przed tym problemem. Pirelki te to nowość. Mówią o nich że także dopuszczalny lekki off. Czy jeżdzisz na nich tylko po afalcie? Na czym poprzednio była obuta twoja teresa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...