Skocz do zawartości

Sportowe Auto do 25tyś. zł.


grebur
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja to w ogóle nie rozumiem po co gówniarze którzy jeszcze prawka nie maja, a pytają się na forum o takie pierdoły skoro i tak co kupić zadecyduje sponsor czyli tatuś...

juz było pare takich wątków że ogół forumowiczów się napocił! ba! nawet pokłócił a wyszło tak jak pisze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

ja bym brał golfa z tych co wymieniłeś Katsumoto Audi 80 dobrych nie znajdziesz i przeważnie są już ładnie obżarte przez rdze fiat jak to fiat a golf jedyny taki dobry samochód gdzie jak coś trzeba wszystko zrobisz sam

01675181221066491942.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przerabialem temat galanta, jak trafisz na padake to będzie taki portfelowy potwór zjadający całą zawartość, bo części do najtanszych nie należą... ale jak dobrze sprawdzisz auto to polatasz bezawaryjnie i to naprawde komfortowo, mało bolączek miały (odradzali mi zawsze automat). wejdz na forum mitsu i poczytaj, po co mam tu wielką linkownie robic :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Toyota Celica

VW Corrado - można zrobić delikatny tuning bo już nieco leciwe auto

Seat Leon

BMW Z3 pierwszej generacji

BMW serii 8

Audi TT pierwszej generacji

Citroen C3 Pluriel

Ford Puma/Cougar

Honda CRX

Hyundai Coupe

Mercedes SLK

Edytowane przez kubagsx

freude am fahren

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakiś czas temu miałem Hyundaia Coupe 2.0 '03- śmiało mogę polecić, ogólnie auto bezawaryjne, tylko trzeba celować w 2.0 lub 2.7

 

Edit:

Chyba już po czasie tak się właśnie doczytałem.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez robertooo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Może jakaś Astra III w wersji OPC lub GTC? O OPC w tej cenie może być ciężko, ale na pewno da się kupić. Wygląd jak dla mnie bardzo fajny, ciekawie wygląda nadwozie z tymi zderzakami. Osiągi przyzwoite. Wiadomo: środek auta, kokpit typowo oplowski. :rolleyes:

Edytowane przez Bany93
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...