Skocz do zawartości

Suzuki RF600R (RF 600 R)


Gość ssimpson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kolega u którego stał ten motor zamknął warsztat z końcem września i nie wiem co się teraz dzieje z tym sprzętem ,ale zapytam kumpla może coś ma albo jak nie to poproszę niech coś zrobi.

Jak bede coś miał to umieszzce fotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bede coś miał to umieszzce fotki.

 

Było by fajnie. Wiesz można to potraktować jako swego rodzaju ciekawostkę i jakiś namacalny dowód :mrgreen:

 

Co do tej aukcji, to jezeli się nie myle to aukcje wystawia Centrum Diagnostyki Motocyklowej ITALCOM. Wydaje mi się, że motocykle od nich są pewne.

Nie miałem do czynienia z tą firmą, ale mam zamiar w niedalekiej przyszłości ich odwiedzić, bo podobno to nieźle wyposażone centrum diagnozowania pojazdów.

Dla zainteresowanych ( raczej ze sląska ) podaję link do ich strony:

 

www.motocykle.italcom.com.pl

 

Pozdrawiam :P

Najlepszym dowodem na istnienie obcej inteligencji w kosmosie jest to, że nas nie odwiedzają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Czy dobry byłby dla mnie taki sprzęcik? Podoba mnie się bardzo jednak nie miałem nigdy niczego poważnego poza małym KOMARKIEM, którego bardzo lubię do tej pory. Jednak przesiadka z 50cm na 600cm to ogromna różnica. Czy dla początkującego to dobry wybór? Co prawda nie mam jeszcze 18 lat ale już niedługo skończę, chciałbym zrobić prawko i kupić coś (raczej) taniego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem jako pierwszy moto RF600R z 93r. i byłem z niego zadowolony :evil: można spokojnie się na nim nauczyć jeździć , co prawda wazy ok 230kg, ale prowadzi się bardzo spokojnie :) nadaje się bardziej do turystyki niż do szaleństw :P jeżeli będziesz ostrożny tak jak ja to spokojnie sobie poradzisz :arrow: powodzenia pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie nie boisz i masz hamulce... w glowie. to moze byc twoj moto na poczatek jak i na lata. z kazdym kilometrem nalapiesz wprawy a za m-c czy 2 bedziesz niezle latac. Jeszcze przemysl wybor, ile masz gotowki i ile bedziesz mogl dolozyc przy zmianie na nastepny, czy masz rezerwy finansowe na eksploatacje, to droga impreza, jaka jazda cie interesuje, bo model wybierz wlasnie na tej podstawie. A moze zacznij tak od FZR, albo GSX-F , to twoj wybor.

PS wiedzialem ze jak temat o RF to Bartek napisze:P :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byl w sumie moj pierwszy duzy motocykl (wczesniej suzuki marauder 125, yamaha fz400r) pewnie ma to jakies znaczenie, ale wydaje mi sie ze jezeli masz troche rozsadku to sobie poradzisz, motocykl jest bardzo przyjemny, brakuje mu do supersportow ale bylem bardzo zadowolony, polecam ten motocykl :) jak na moje oko troche duzo pali, v-max tez nie z gornej polki (ja wycignalem z niej ok 235-240 km/h), do szalenstw za bardzo sie nie nadaje bo jak juz ktos wspomnial jest ciezki, ale na kolo mozna postawic :evil: ale jest za to wygodny i dosc dobrze sie prowadzi jak na konstrukcje juz ponad 10letnia :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JA już niejednemu początkującemu doradzałem.

A tematy w tym stylu są na porządku dziennym.

Powtórzę się...

Kup sobie jakieś 250 jak się faktycznie czujesz bardzo na siłach kup sobie 500 ale 600 to już jest inna baja.

Pewnie że siądziesz na 600 i pojedziesz.Jednak nie będziesz potrafił za cholerę jechać tym motocyklem w ten sposób aby znać jego możliwości do końca.Chodzi mi o to że do wszystkiego 3ba dochodzić stopniowo.Mogę się założyć że leśłi zaczniesz od 250 albo nawet 500 pojeździsz sezon albo 2 i wtedy się przesiądziesz na większy to twoja technika będzie o niebo lepsza niż w chwili obecnej siadając odrazu na 600.

Takie jest moje zdanie.Możecie mówić co chcecie ja go nie zmienię bo znałem kilka gości którzy to kupili sobie 600 jako pierwszy motocykl i nie długo pojeździli bo 2 nie żyje a jeden już chyba nigdy nie wsiądzie na moto bo złamał obie ręce i nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600-tka jak najbardziej ok. na poczatek !!! tylko to już nie komarek i trzeba "myśleć" za siebie i za innych, a mniejsze pojemności też moga być ale po 2 miesiącach (góra) juz będziesz chcial zmieniać.

Forum Kołobrzeskich Motocyklistów www.moto-kolobrzeg.eu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znałem kilka gości którzy to kupili sobie 600 jako pierwszy motocykl i nie długo pojeździli bo 2 nie żyje a jeden już chyba nigdy nie wsiądzie na moto bo złamał obie ręce i nogi.

 

No właśnie, wiem, że co prawda zależy to od własnego rozumu i rozsądku, nie mniej jednak, chciałbym jeszcze pożyć, bo mimo iż motocykle są "moim życiem" (przynajmniej takie mam odczucie) to chciałbym jeszcze pożyć i zasmakować innych stron życia.

 

Myślę że jeśli dobrze pójdzie to może popróbuje trochę na CZ 350 :) Chyba teraz kierunek będzie lepszy? 50cm --> 350cm --->600 cm. ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystko jest dla ludzi, tylko ze rozsadnych...

Ale wiadomo ze najlepiej jest stawiac kroki stopniowo na coraz to mocniejszych sprzetach...

Odzież, części i akcesoria do motocykli, skuterów i ATV

Wszystkie marki w jednym miejscu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RF600 był i nadal jest moim pierwszym motocyklem.

Nakrecilem nim 10 kkm jak narazie bez przygód (odpukać).

Prowadzi sie dobrze, pali 7 przy miejskiej dynamicznej jezdzie,

trasa-ponizej 6. Na kolano zejdziesz bez problemu lecz lubi zapadac sie w zakręty. Ladnie wyglada,wygodnie sie jezdzi. Zwroc uwage na skrzynie.

 

Jak masz olej w głowie to RF bedzie dobrym wyborem.

Natomiast jeśli masz tendencje do kozakowania i lubi cie ponieść

to mozesz zrobic krzywde sobie i innym. Wtedy NIE polecam.

Pamietam sam, jak mnie korcilo w pierwsze dni, ale rozsadek bral zawsze gore. RF,jesli ostro odkrecisz, przerzuci cie na plecy :), mimo ze ciezka.

 

Jednym slowem - polecam !!

 

Nerka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

radzilbym ci zaczac chodz 1 sezon naprzyklad od gs 500.motocykl nie drogi i jak wywalisz mniejsze koszta ;) ja zaczolem od thundercata ale teraz zaluje bo mozna bylo nizej i stopniowo wyrabiac technike.nie zebym wylozyl ,ale motor moze cie zaskoczyc 8O teraz jezdze cbr tez 600 bo narazie wystarcza :evil: moze za rok cos wiekszego chociaz chyba niema sensu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...