Skocz do zawartości

Tor Radom


jimi11
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja się na srodę nastawiam. Raczej nie na rano, ale koło 11-12tej powinienem być.

Weź się jakoś z tego wytłumacz bo specjalnie pojechałem wczorajżeby Cię zaobserwować. A tu lipa.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale mój highside to mało do oglądania ?! :wink:

Kurde jeździłem pół dnia za tobą i nic. A jak tylko na chwilę zjechałem to od razu takie spektakularne akcje. Szkoda, że tak się stało, ale jak widziałem ducha Ci nie brak i nie zrażasz się takimi incydentami. A jeździsz bardzo ładnie. Co nie zmienia faktu, że chciałbym zobaczyć teodora w akcji.

 

Ja jutro znowu się wybieram. Wcale nie chcę ale muszę. Mam busa i nie mógłbym zostawić kumpli odmawiając wyjazdu. To byłoby nie po chrześcijańsku.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miło poznać krakowską ekipę, dzięki koroviov za wsparcie, było super. Ten weekend pogoda zapowiada się jeszcze lepsza ;-)

Pelot, zdrowie generalnie oki choć niespodziewałem się, że ledwo jednosezonowy kombi Spidi GP się podda, a rozerwało go jak papier...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj babci do cerowania i przyjeżdżaj jutro. Ja już spakowany wraz z koleżkami. SV, dwie R1 i zielona 636 - najszybsza (bo zielona). Wyprawiamy się o 6 w nocy. Ktoś jeszcze jedzie?

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie byłem jeszcze w radomiu, w jakich godzinach jest tam jeżdżenie?

http://www.bikepics.com/members/modek/
w sprawie pochówku, to zaczynam mieć zdanie zbliżone do koncepcji qurim`a

a być może nawet zacznę chodzić z gołą dupą, żeby mogli całować za życia

http://rpmauto.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ty chłopaku zrobiłeś?

 

uśłizg tyłu mnie załatwił, tak to jest jak się w pełnym złożeniu odwinie manetkę :icon_rolleyes:

 

PS

Sherman, jak objedziesz wszystkich na Radomiu, to spokojnie możemy uznać, że już czas na zmianę obiektu :notworthy:

fakt, że grubych dohamowań i mieszania biegami tu nie przećwiczysz :mad: ale Radom będzie rozbudowany :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza sesja od 10:00 do 14:00, druga od 14:00 do 18:00

 

Ps. a ja mam ciągle wątpliwości, czy jeżdżenie po tego typu obiekcie jest rozwojowe, czy wręcz przeciwnie...

 

Nie jest. Strata czasu i pieniędzy. Poza tym sami leszcze i nie ma się od kogo czego ciekawego dowiedzieć. Zdecydowanie polecam motocyklizm internetowy. To zdecydowanie rozwija.

Dobra. żartowałem. Chciałem przez to powiedzieć tylko tyle, że zawsze jeżdżenie jest lepsze od nie jeżdżenia.

"Leję na fałki i śmierdzące cwajtakty"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...